Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Byla jsem velice spokojená

Ověřený uživatel

Konečně mám vlasy podle svých představ! A vděčím za to velice šikovné, milé a komunikativní kadeřnici Tereze, která mi ochotně a odporně poradila s melírem a střihem, dále i s následnou péčí o vlasy. Cena byla též velmi příjemná a kadeřnictví navštívím stoprocentně znovu.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 400 Kč

Jméno kadeřníka: Tereza F.

Provedené služby: střihmelírmytífoukánímaska

Několikrát zachráněné vlasy

Hedvika

Paní Irenu jsem si našla právě přes tento portál v době, kdy jsem byla už po několikáté odbarvována na platinovou blond a poté barvena na různé odstíny fialové. Stalo se mi, že jsem na vlasech po úplném vymytí fialové měla pruhy od odbarvování. Chtěla jsem se vrátit ke své původní přírodní blond a myslela jsem si, že se to už nepovede, ovšem paní Irena mi vážně zachránila vlasy i sebevědomí! Výsledek byl skvělý, odstín blond byl dokonale vybraný, takže když mé vlasy odrůstaly rozdíl obarvených vlasů nešel vůbec vidět. Po druhé mi paní Irena stahovala zrzavou barvu, která měla být "rádoby odrosty" a výsledek opět úžasný.I přes vyšší cenu bych neměnila. 1. návštěva - 1700,- 2. návštěva 2200,-

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Irena Sequensová

Provedené služby: střihmytífoukáníbarveníodbarvenímaska

Celá služba neodpovídá ceně (pobočka Liberec)

Tutticek

Po příchodu mě nepříjemně překvapilo, že druhá slečna (Lucie) na recepci ani nepozdravila, i při placení se nepodívala ani do očí. Celková atmosféra Liberecké pobočky mi přišla hodně neosobní, spíše nucená, postrádal jsem přátelskou atmosféru. Měl jsem objednaný full service, ale přišlo mi, že se mě kadeřník Petr snaží co nejdříve zbavit, po necelých 40min. mi oznámil, že je to vše.Také jsem po příchodu domů zjistil, že vousy na krku jsou zastřižené šikmo. Závěrem bych chtěl říci, že další návštěvu neplánuji, ale příště zkusím barbera Cavalier :-).

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

790 Kč

Jméno kadeřníka: Petr

Provedené služby: střih
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.