Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Naprostá spokojenost

Reny70

Úžasný profesionální přístup, příjemný personál i krásné prostředí!!! Odcházela jsem velmi spokojená. Doporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihmelírfoukánímasáž

Maximální pokojenost

MichaelaSura

V kadeřnictví jsem byla již potřetí a opět maximálně spokojená. Stříhala a barvila mě slečna Lucie a její přístup byl naprosto profesionální. Rozhodně doporučuji :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 100 Kč

Jméno kadeřníka: Lucie

Provedené služby: střihfoukáníbarvení

Velmi milé překvapení

laiva

První návštěva a velká spokojenost. Kadeřnici Zuzku jsem si předem vyšpionovala na netu , tak jsem šla na jisto a neprohloupila Jsem dost prudivá zákazníice a uspokojit mé představy asi není jednoduché. Navíc mám jemné vlasy , rovné jako dráty, tak jsem si nedělala velké iluze. Střih opravdu super, přesně podle přání , senza ostříhaná ofina a barva také krásně, přirozeně hnědá. Ostatní kadeřníky zde neznám, ale všichni byli usměvaví a příjemní , prostředí také vkusné a pěkné. Cena srovnatelná se všemi renomovanými salony. Za mě very good a Zuzka Blahová fakt moc dobrá.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 100 Kč

Jméno kadeřníka: Zuzana

Provedené služby: střihbarvení
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.