Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Zdvojnasobeni ceny za melir na damskem

Sandy

Pi.Sarka na dams.kadernictvi v Pocatecke v P4 mne nechala cekat temer 40 min.po case objednani.Provedla blond melir,ktery nechala pres pul hod. pusobit a vysledek byla hruza.Namicha barvy,bez ukazky vzorku.Provedla proto rychle novy melir s pusobenim 6 min.Nyni vypadaji prameny jako sediny,uces mne zestarl,pred prichodem k ni jsem vypadala mladsi.Kadernice vyzvidala osobni informace.Pak si misto ceny 550,-,jiz mi sdelila pri objednani,k memu prekvapeni nauctovala skoro 1000,- Kc za 2 meliry! Uctovala si i za lakovani vlasu,ktere neprovedla.Hnus!Nedoporucuji ji! Podniknu proti ni legalni kroky za ucelem vraceni castecne uhrady, nebot se dopustila klamani spotrebitele a podvodneho jednani.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

960 Kč

Jméno kadeřníka: Sarka

Provedené služby: melír

Drahota bez výsledku

Bramborik

Otřesný přístup kadeřnice, vzhledem k cenám velmi amatérský výsledek jednoduchého střihu vlasů. Rozhodně nedoporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Barbora Ilgnerová

Provedené služby: střih

Nadpis nebyl vyplněn

Vewe

Chtěla jsem podkovu a odcházela s mikadem, když sem vyjádřila zklamání, že to takhle krátký vepředu být nemělo, kadeřnice mi usměvavě řekla, že to doroste. Za mě zklamání. Kadeřnice velmi milá ale místo povídání, by se měla zaměřit na svou práci.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

400 Kč


Provedené služby: střihmytífoukání
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.