Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

holič jen na objednávku :-(((

JiR

Dobrý den. Už podruhé během 6 týdnů mne holič vyhodil (poslal pryč, odkázal na odpoledne - ale odpoledne jsem v práci a nemůžu přijít). Jeho "systém" objednávání jen jeho lidí, kdy ostatní mají smůlu, je na nic. Paní holička je fajn a jsem s ní naprosto spokojen. Jen nevím, kdy dopoledne slouží. Byl jsem vaším spokojeným zákazníkem 15-20 let, ale holič to celé pokazil. Nevím, kdy mám přijet, abych byl obsloužen, resp. kdy tam bude dopoledne paní holička a ne onen "objednávací" holič. Paní holičce dávám 5 hvězdiček, holič stříhá dobře, ale za jeho přístup a "systém" objednávání si zaslouží spíš minusové body. Tak na cedulku Otevír. doba dejte upozornění "pouze na objednávku". Jiří Raška

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Nic moc

evickakocicka

Dostala jsem darem voucher do tohoto kadeřnictví k paní Ivetě. Prostředí normální, když je teplo, je tam nedýchatelno, musí otvírat dveře na ulici. Paní Iveta je milá, ale stříhání nic moc a melír je dost do žluta, což jsem fakt nechtěla. Takže příště půjdu jinam.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

699 Kč

Jméno kadeřníka: Iveta

Provedené služby: střihmelírmytífoukání

Nadpis nebyl vyplněn

Veverka

Byla jsem v kadeřnictví poprvé hezky účes a pěkná barva mohu jen doporučit

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 200 Kč

Jméno kadeřníka: Renáta

Provedené služby: střihbarvení
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.