Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Nadpis nebyl vyplněn

EvaHeczkova,

K Hance už bohužel chodit nemůžu, protože jsem se z Brna odstěhovala, ale u žádné kadeřnice jsem tak spokojená nebyla a mám teď velký problém najít si kadeřnici v novém bydlišti. Vlasy mi vždy umyla, ostříhala a vyfoukala za hodinu (jinak je se mnou většina kadeřnic hotová za půl hodiny), cca za 250 Kč (i když loni v létě mi říkala, že už bude muset malinko podražit). Piplala se s každým vláskem, nikde nic nebylo nakřivo, žádné prameny delší než okolí... A účes vydržel tak, jak mě ostříhala, ještě tři měsíce po ostříhání, a to prakticky bez nějaké nadstandardní údržby. Můžu jenom doporučit!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

250 Kč

Jméno kadeřníka: Hana Pešková

Provedené služby: střihmytífoukání

Super práce, naprostá spokojenost, doporučuji

Ověřený uživatel,

Byla jsem v kadeřnictví poprvé na základě kladných recenzí na této stránce a i já se přidávám ke spokojeným zákazníkům. Výsledek dopadl přesně dle požadavků, střih totožný s tím, který jsem přinesla na obrázku, precizní melír a barvu vlasů kadeřnice taky naprosto vystihla. Doporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 200 Kč

Jméno kadeřníka: Michaela Novozámská

Provedené služby: střihmelírmytífoukáníbarvenímasáž

Nadpis nebyl vyplněn

michi,

Výsledek stříhání - zase se nemůžu podívat do zrcadla a doufám, že to rychle doroste. Kadeřnice naprosto ignorovala, o co jsem ji výslovně požádala a ostříhala to podle svého. Hlavně rychle hotovo. Nejsem spokojená ani s přístupem ani s výsledkem.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

700 Kč

Jméno kadeřníka: Hana

Provedené služby: střih
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.