Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Profesionalita,ale..

Jarushenka,

Taky jsem byla u slecny Martiny a zas tolik me nazaujala. Ano,byla profesionální co se strihani tyce, ale jednani se zákazníkem bylo na dost bidne urovni. V podstate vam pomluvi co mate na hlave a pak to teda jakoze zachrani..ale celkove mi byla nesympaticka, odtazita. A taky dost tahala za vlasy, pichla hřebenem..bylo mi to neprijemne. Strih samozrejme bezvadný, ale asi mi to za to nestoji. Kosmetika dobra i kdyz dost draha. Znovu se tam nechystam.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Martina

Nadpis nebyl vyplněn

Artur,

Super Strih individualni přistup plus kava zadarmo

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

459 Kč

Jméno kadeřníka: Emma

Provedené služby: střih

Perfektni Lucie

Ověřený uživatel,

Do kadernictvi Jarky Čechove jsem prisla za slecnou Lucii, ktera opecovava me vlasy jiz nekolik let. Moc ji dekuji, ze si umi poradit s mymi hustymi vlasy, vybrat spravnou barvu a jeji strihani a ucesy jsou pokazde perfektni. Lucie je velmi mila a jsem moc rada, ze jsem takovou uzasnou kadernici nasla. Do kadernictvi Jarky Čechove se vzdy tesim - velmi prijemne prostredi. Vsem vrele doporucuji. Vera Uhrova, 15.08.2017

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Lucie

Provedené služby: střihfoukáníbarvení
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.