Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Uces na ples

Klara65

Chtela jsem pouze strih a foukani a vzhledem tomu, ze jsem sla na ples, tak treba par vln kulmou. Kadernik mi rekl, ze bohuzel vlny neumi a plesove ucesy uz vubec ne. Vyfouka mi to pry do vln, bohuzel ani toto se nepovedlo. Chvalim myti hlavy, ale to by snad zvladl kazdy. Timto pristupem si salon nedela moc dobre jmeno. Takze jsem prisla domu a ucesala se doma.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: David

Provedené služby: střihmytífoukání

Pěkná prace

Pert

Dnes jsem byl v kadeřnictví Onyx poprvé byl jsem velmi spokojen pěkný střih, milá kadernice , slušná cena, určete doporucim

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

150 Kč

Jméno kadeřníka: Renata

Provedené služby: střih

Omladla jsem

Ověřený uživatel

Byla jsem v tomto kadeřnictví poprvé a kadeřník mi dobře poradil. Zmenili jsme barvu i střih a musím říci, že se cítím o 10 let mladší. Jsem spokojena, že jsem konečně našla kadeřnictví kam můžu chodit.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 400 Kč


Provedené služby: střihbarvení
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.