Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Velmi příjemné

MirekV

Perfektní ostříhání, rada a doporučení kadeřníka, výběr střihu, komplexnost služby od umytí přes stříhání až po masáž hlavy a vysušení. Maximální spokojenost se službami i přístupem. Děkuji a přijdu znovu Mirek

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

300 Kč

Jméno kadeřníka: Filip

Provedené služby: střihmytífoukání

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel

Jsem víc než spokojená! Starala se o mne slečna Veronika,která je velice ochotná a příjemná.Po důkladné konzultaci jsme zvolily metodu bayalage.Slečna si s tím opravdu vyhrála.Jde vidět,že ji práce baví a je v ní opravdu profesionální.Barva i střih dopadl nad mé očekávání a proto zde budu chodit pravidelně :-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 450 Kč

Jméno kadeřníka: Veronika

Provedené služby: střihfoukáníbarvení

Proměna účesu a barvy

Katka85

Úžasný kadeřník Sergio mi pomohl změnit celkový vzhled mých vlasů, získala jsem nejen nový sestřih a barvu, ale navíc i cenné rady a typy jak jednoduše pomocí stylingu svůj účes proměnit :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 000 Kč

Jméno kadeřníka: Sergio

Provedené služby: střihfoukáníbarvení
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.