Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

ziadna slava

lenkaK666

ostrihana som bola rychlo, a voci strihu nemam vaznejsie vyhrady (az na ofinu, ale tu mi este nikto neostrihal tak ako som si predstavovala :D ). To co ma tam odradilo bol neporiadok. Neviem ako inym, ale mne pride celkom nechutne ked vidim ako zoberie kadernicka zaprasenu kefu plnu cudzich vlasov.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

400 Kč


Provedené služby: střihmytífoukání

Nadpis nebyl vyplněn

Liliana

Rýchle jednanie, príjemní personál, priateľné ceny!!!...a robota úšasná...určite sa sem vrátim..ODPORÚČAM :) ..

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

UŽ NIKDY VÍCE

trapas

strašně drahé a kvalita žádná, užvaněné sebevědomé nepříjemné vystupování, pomlouvání konkurence, která na rozdíl od nich něco umí

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

5 000 Kč

Jméno kadeřníka: nevím

Provedené služby: melír
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.