Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Dobrá práce !

Rena

Chodím k paní Hance pravidelně už přes rok a vždy jsem velice spokojená. Perfektně pozná, co kterému typu sluší, je pečlivá, šikovná a milá.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

900 Kč

Jméno kadeřníka: Hana

Provedené služby: mytífoukáníbarvení

Nadpis nebyl vyplněn

Lukáš

Maximální spokojenost. Profesionální přístup. Super výsledek. Doporučuji!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

690 Kč

Jméno kadeřníka: Nikolas Novák

Provedené služby: střih

Nejotřesnější zážitek poslední doby

Ověřený uživatel

Navštívila js kadeřn Lucie Kotasové.Službu poskytovala přímo tato paní.Chtěla js dobarvit "odrosty",zastřihnout konečky a pouze vysušit(mám vlasy opravdu dlouhé,takže "vyfoukání"nedávám).Místo dobarvení "odrostů" mi paní nabarvila půlku hlavy bez mého souhlasu s tím,že je profesionálka a ví co dělá. Popálila mi barvou celou horní část čela-mám stále červené fleky.Zastřižení konečků bylo v závěru ustřižení vlasů o více než 3 cm a vysušení tak, že jsem šla domů s mokrou hlavou.Doma js zjistila,že mám v zátylku nánosy neumyté barvy-takže umýt znovu a pořádně,což se mi ještě nestalo.Opravdu nedoporučuj,Zase jedna,která neslyší,co si klientka přeje a dělá si podle svého a navíc bez souhlasu.Mona

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 200 Kč

Jméno kadeřníka: Lucie Kotasová

Provedené služby: střihmytíbarvení
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.