Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Super =)

Ověřený uživatel,

Chodím k Lence už asi 7let a vždy naprosto v pořádku, poradí - nebojí se říct svůj názor na účes/změnu - vše vysvětlí. Vždy se s ní dá domluvit, je flexibilní.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihmytífoukáníspolečenský účes

Mirka

Ověřený uživatel,

Opět velká spokojenost,nádherné sombre,děkuji a už se těším na další návštěvu

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 690 Kč

Prvni navsteva:)

Marcela1234,

Dobry den musim rict, ze i po dlouhem hledani salonu jsem prisla do salonu, kde byli slecny moc prijemne. Ihned po prichodu o me bylo postarano a nadale taktez. Byla jsem na kosmetice u pani Jany a profesionalita zni jen srsela. Dale jsem sla na strih a barvu ke slecne Ive a take semnou probrala vse co me zajimalo, tudis jsem odchazela nadmiru spokojena. Za mne mohu jen doporucit. Vase verna zakaznice Tereza

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

850 Kč

Jméno kadeřníka: Iva

Provedené služby: střih
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.