Recenze kadeřnictví Plzeň

Zobrazeno 1 - 7 z celkem 147 výsledků
Řadit podle:

Top Style Salon

Tovární 7, Plzeň 3, 301 00

"Do Top Stylu chodím už rok a jsem tu moc spokojená - pokaždé mám účes podle svých představ. Kvůli času se nezv...  Číst dále"

Celebrity Look

Bezručova 31, Plzeň 3, 301 00

"Chodim tam pravidelne na prodlužovani vlasu a vždy jsem spokojena. Ke službě dostavam vždy me oblibene vanilko...  Číst dále"

Lucie Fritzová

Hálkova 10, Plzeň 3, 301 00

"Kadeřnice Lucie, je velmi milá slečna a zároveň profesionálka. Jsem vždy spokojená, i když jde jen o foukanou,...  Číst dále"

Vlasové Studio Dana Molcarová

Tylova 34, Plzeň 3, 301 00

"Asi jsem divná, ale mám hodně citlivou pokožku hlavy a také hodně jemné vlasy, dost mi padají. Ke kadeřníkovi ...  Číst dále"

Ermani

Zbrojnická 115/4, Plzeň, 301 00

Zatím bez hodnocení

Studio Le Decor

Havlíčkova 3, Plzeň 3, 301 00

Zatím bez hodnocení

Salon Exclusive Prešovská

Prešovská 5, Plzeň 3, 301 00

Zatím bez hodnocení
Bydlíte v Plzni a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Plzni podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!