Recenze kadeřnictví Brno

Zobrazeno 1 - 15 z celkem 459 výsledků
Řadit podle:

Goldenhair Salon

Minská 8, Brno-Žabovřesky, 616 00

"Kadeřnictví je velmi příjemné. Během 3/4 hodiny jsem dostala střih podle mých představ. Přístup kadeřnice byl ...  Číst dále"

Trendy Hair Fashion

Poštovská 3, Brno-střed, 602 00

"V kadeřnictví jsem byla jednou a bohužel musím říct, že už bych ho nenavštívila. Nevadí mi si připlatit za slu...  Číst dále"

Jana Kuběnová

Josefská 2, Brno, 602 00

"Vstřícnost, zájem o zákazníka, naslouchání, poradenství = to vše jsem zde našla:) už se těším na další návštěv...  Číst dále"

Salon Michelle

Horova 4, Brno-Žabovřesky, 616 00

"K Michaele se chodím stříhat asi 8 let a moje žena asi 5. Sestřih od ní je vždy precizní. Michaela je pokaždé ...  Číst dále"

Vlasový ateliér Tecna

Nové sady 25, Brno, 602 00

"Salón navštěvuji již 2 rokem a nemohu si jej vynachválit. Poradenství, pécě, kvalitní vlasová kosmetika, milý ...  Číst dále"

hair studio Smaragd

Rooseveltova 584/9, Brno, 602 00

"Příjemná atmosféra salonu Smaragd s výtečnou kávou a hlavně profesionálním přístupem Marcelky je SUPER . Úžasn...  Číst dále"

Oksana Vasylchuk

Vídeňská 68, Brno, 639 00

"K pani Oksane chodim jiz mnoho let. Zachranila mi znicene vlasy, u kterych to vypadalo, ze odpadnou kousek od ...  Číst dále"

E&K vlasové a nethové studio

Nopova 41, Brno-Židenice, 615 00

"Jsem velice spokojená s kvalitou nabízených služeb. Kadeřnice Lucie je velmi šikovná, precizní a rychlá. Prost...  Číst dále"

MM HAIR CARE

Dominikánské nám. 3, Brno-střed, 602 00

"Slečny kadeřnice byly velmi příjemné. Vzhledem k náročnosti procesu čištění barvy, navíc po mém neodborném pok...  Číst dále"

Hana Pešková

Zámecká 74, Brno, 643 00

"U této kadeřnice jsem byla podruhé a byla jsem spokojená. Pracuje rychle, ale dobře. Poradí, ale nevnucuje. Má...  Číst dále"

Adam

nám. Svobody 86/17, Brno, 602 00

"V kadeřnictví jsem byla poprvé na základě kladných recenzí na internetu. Potěšila mě rychlost objednání a jsem...  Číst dále"

K3 salon Kateřina Krylová

Tábor 34A, Brno-Žabovřesky, 602 00

"Příjemné prostředí, individuální přístup bez spěchu,kadeřnice velice laskavá, ochotná vyjít vstříc, popřípadně...  Číst dále"

M Salon

Poštovská 450/6, Brno, 602 00

"Musím velice ocenit kadeřnici Martinu. Ráda se k ní vracím, je precizní, pečlivá a hlavně příjemná. Doporučuji...  Číst dále"

Studio luna

Chládkova 16, Brno, 616 00

"Paní Gabriela je moc příjemná paní a skvěle jsme si popovídaly, prostředí taky moc příjemné, podle toho jak po...  Číst dále"

Gabriela

Merhautova 1004/134, Brno, 613 00

"Kadeřnice, u které jsem se objednávala byla milá, komunikativní. Ovšem paní/slečna která se mě ujala se mi ani...  Číst dále"
Bydlíte v Brně a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Brně podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!