Recenze kadeřnictví Brno

Zobrazeno 1 - 15 z celkem 449 výsledků
Řadit podle:

Goldenhair Salon

Minská 8, Brno-Žabovřesky, 616 00

"Naprostá spokojenost se vším. Střih (krátké mikádo), barva, moc milá a šikovná kadeřnice. Dobrá lokalita, obje...  Číst dále"

Salon Goldenhair

Kounicova 83, Brno-Žabovřesky, 602 00

"Byla jsem dnes v salónu poprvé a jsem velmi spokojená. Přístup k zákazníkovi na jedničku, příjemné prostředí a...  Číst dále"

Salon Galapa

Milady Horákové 23, 602 00

"Za stříhání polodlouhých vlasů jsem zaplatila 1450 Kč, načeš střih nebyl náročný, slečna navíc byla velmi mlad...  Číst dále"

Trendy Hair Fashion

Poštovská 3, Brno-střed, 602 00

" Wszystko w jednym miejscu , strzyżenie , mieszanie koloru , umywanie , kawowar na Kafe trochę dziwne , dokona...  Číst dále"

Salon Michelle

Horova 6b, Brno-Žabovřesky, 616 00

"Velmi milá vedoucí Míša. Super domluva I výborné ostříhani. Svaťa "

Jana Kuběnová

Josefská 2, Brno, 602 00

"Paní si účtuje na hodinu a tak se se stříháním opravdu nespěchalo. Chtěla jsem z klasických rovných vlasů pod ...  Číst dále"

Vlasový ateliér Tecna

Sukova 4, 602 00 Brno

"Přišla jsem s chlórem zničenými vlasy. Kadeřnice spolu s kolegyní mi poradily, jak se o ně starat. Kadeřnice v...  Číst dále"

hair studio Smaragd

Rooseveltova 584/9, Brno, 602 00

"Profesionální přístup, příjemné prostředí, dlouholeté zkušenosti a sikovnost Marceli jsou zárukou kvalitního v...  Číst dále"

Oksana Vasylchuk

Vídeňská 68, Brno, 639 00

"Přes 3 roky jsem navštěvovala kadeřnici Oksanku. Nevím, co mě napadlo vyzkoušet jiné kadeřnictví, které si řík...  Číst dále"

E&K vlasové a nethové studio

Nopova 41, Brno-Židenice, 615 00

"Toto kadeřnictvî mi doporučila kamarádka a jsem velice ráda,že jsem se rozhodla kadeřnictví navštívit,kadeřnic...  Číst dále"

MM HAIR CARE

Dominikánské nám. 3, Brno-střed, 602 00

"Dostala jsem doporučeni od kamarádky a byla vyzkoušet. Byla jsem u slečny Katky. Spravila mi barvu po předchoz...  Číst dále"

K3 salon Kateřina Krylová

Tábor 34A, Brno-Žabovřesky, 602 00

"Po pár dnech vybírání pro mě ideálního kadeřnictví v Brně jsem se rozhodl navštívit salon K3 a hned na poprvé ...  Číst dále"

Hana Pešková

Zámecká 74, Brno, 643 00

"U této kadeřnice jsem byla podruhé a byla jsem spokojená. Pracuje rychle, ale dobře. Poradí, ale nevnucuje. Má...  Číst dále"

Jacob & the Stylers

Dvořákova 10, Brno, 602 00

"Objednala jsem se na základě recenzí. Bylo to asi před rokem. Masáž hlavy super, povídání super. Ale střih z...  Číst dále"

Salon YES VIP

nám. Svobody 15, Brno-střed, 602 00

"Pěkně zařízený a moderní salón. Je vidět, že slečny práce baví, vždy je tam veselo a příjemně. Vlasy si dávám ...  Číst dále"
Bydlíte v Brně a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Brně podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!