Recenze kadeřnictví Brno

Zobrazeno 1 - 15 z celkem 449 výsledků
Řadit podle:

Salon Goldenhair

Kounicova 83, Brno-Žabovřesky, 602 00

"Zcela neprofesionální přístup, určitě nedoporučuju, v Brně je mnoho salonů které stojí za to a tento to určitě...  Číst dále"

Goldenhair Salon

Minská 8, Brno-Žabovřesky, 616 00

"Kadeřnice mi zničila vlasy, jsem zděšená a nevím co mám dělat, ake vím že do Goldenhair už určitě nepůjdu....  Číst dále"

Salon Galapa

Milady Horákové 23, 602 00

"Objednala jsem se na službu “dámský střih/dlouhé vlasy (mytí, střih, foukaná)” v ceně 890,-. Kadeřnictví si vy...  Číst dále"

Trendy Hair Fashion

Poštovská 3, Brno-střed, 602 00

"Přála jsem si poukaz k narozeninám, přítel jej kupoval s tím, aby obsahoval střih, masáž hlavy a regeneraci. P...  Číst dále"

Salon Michelle

Horova 4, Brno-Žabovřesky, 616 00

" K pani M. jsem chodil jeste pred covidem. Mila, sympaticka, sikovna. Pokecate a odejdete s hezkymi vlasy. Cen...  Číst dále"

Jana Kuběnová

Josefská 2, Brno, 602 00

"Paní si účtuje na hodinu a tak se se stříháním opravdu nespěchalo. Chtěla jsem z klasických rovných vlasů pod ...  Číst dále"

Vlasový ateliér Tecna

Sukova 4, 602 00 Brno

"Přišla jsem s chlórem zničenými vlasy. Kadeřnice spolu s kolegyní mi poradily, jak se o ně starat. Kadeřnice v...  Číst dále"

hair studio Smaragd

Rooseveltova 584/9, Brno, 602 00

"Profesionální přístup, příjemné prostředí, dlouholeté zkušenosti a sikovnost Marceli jsou zárukou kvalitního v...  Číst dále"

Oksana Vasylchuk

Vídeňská 68, Brno, 639 00

"Přes 3 roky jsem navštěvovala kadeřnici Oksanku. Nevím, co mě napadlo vyzkoušet jiné kadeřnictví, které si řík...  Číst dále"

E&K vlasové a nethové studio

Nopova 41, Brno-Židenice, 615 00

"Absolutně si kadeřnice dělá co chce a nevnímá zákazníka! Navíc nemluví, že by se aspoň zeptala zda to dělá pod...  Číst dále"

MM HAIR CARE

Dominikánské nám. 3, Brno-střed, 602 00

"Nádherné moderní studio, moc se mi líbí tento design."

K3 salon Kateřina Krylová

Tábor 34A, Brno-Žabovřesky, 602 00

"Hledala jsem kadeřnictví, kde mi vyjdou vstříc co do termínu (sobotní termíny na společenské účesy na 2 prodlo...  Číst dále"

Hana Pešková

Zámecká 74, Brno, 643 00

"U této kadeřnice jsem byla podruhé a byla jsem spokojená. Pracuje rychle, ale dobře. Poradí, ale nevnucuje. Má...  Číst dále"

Jacob & the Stylers

Dvořákova 10, Brno, 602 00

"Objednala jsem se na základě recenzí. Bylo to asi před rokem. Masáž hlavy super, povídání super. Ale střih z...  Číst dále"

Salon YES VIP

nám. Svobody 15, Brno-střed, 602 00

"Pěkně zařízený a moderní salón. Je vidět, že slečny práce baví, vždy je tam veselo a příjemně. Vlasy si dávám ...  Číst dále"
Bydlíte v Brně a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Brně podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!