Recenze kadeřnictví Brno

Zobrazeno 1 - 15 z celkem 464 výsledků
Řadit podle:

Goldenhair Salon

Minská 8, Brno-Žabovřesky, 616 00

"V salonu byla neskutečně milá atmosféra, konzultace ohledně barvy a možností vlasů byla na jedničku. Již rok j...  Číst dále"

Trendy Hair Fashion

Poštovská 3, Brno-střed, 602 00

"Dnes poprve a ohromná spokojenost. Ten přístup a jemnost, ta ochota a přístup. Při mytí vlasů jsem se cítil ja...  Číst dále"

Jana Kuběnová

Josefská 2, Brno, 602 00

"Vstřícnost, zájem o zákazníka, naslouchání, poradenství = to vše jsem zde našla:) už se těším na další návštěv...  Číst dále"

Salon Michelle

Horova 4, Brno-Žabovřesky, 616 00

"K Michaele se chodím stříhat asi 8 let a moje žena asi 5. Sestřih od ní je vždy precizní. Michaela je pokaždé ...  Číst dále"

Vlasový ateliér Tecna

Nové sady 25, Brno, 602 00

"Přišla jsem s chlórem zničenými vlasy. Kadeřnice spolu s kolegyní mi poradily, jak se o ně starat. Kadeřnice v...  Číst dále"

hair studio Smaragd

Rooseveltova 584/9, Brno, 602 00

"Příjemná atmosféra salonu Smaragd s výtečnou kávou a hlavně profesionálním přístupem Marcelky je SUPER . Úžasn...  Číst dále"

Oksana Vasylchuk

Vídeňská 68, Brno, 639 00

"K Oksance chodím už několik let a vždy naprostá spokojenost. Vyzkousely jsme kde co,od krátkých účesů po dlouh...  Číst dále"

E&K vlasové a nethové studio

Nopova 41, Brno-Židenice, 615 00

"Navštěvuji toto kadeřnictví už tři roky,na doporučení moji sestry a jsem velice spokojená, profesionální práce...  Číst dále"

Hana Pešková

Zámecká 74, Brno, 643 00

"U této kadeřnice jsem byla podruhé a byla jsem spokojená. Pracuje rychle, ale dobře. Poradí, ale nevnucuje. Má...  Číst dále"

MM HAIR CARE

Dominikánské nám. 3, Brno-střed, 602 00

"Velké zklamání... požádala jsem kadeřnici o účes podle fotky (balayage). Kadeřnice si svou představu asi přizp...  Číst dále"

K3 salon Kateřina Krylová

Tábor 34A, Brno-Žabovřesky, 602 00

"Paní Krylová je neskutečně příjemná a milá žena a celá zkušenost v kadeřnictví se v tom odráží - interiér půso...  Číst dále"

Jacob & the Stylers

Dvořákova 10, Brno, 602 00

"Kadeřnictví jsem navštívila 2x . Poprvé mne stříhala slečna, se střihem jsem byla spokojená, nicméně za ty pen...  Číst dále"

Adam

nám. Svobody 86/17, Brno, 602 00

"V kadeřnictví jsem byla poprvé na základě kladných recenzí na internetu. Potěšila mě rychlost objednání a jsem...  Číst dále"

LuciŠ

Palackého tř. 120, Brno-Královo Pole, 612 00

"Lucka je velmi komunikativní a příjemná, účes i melír udělala přesně, jak jsem si představovala a cena kolem 9...  Číst dále"

M Salon

Poštovská 450/6, Brno, 602 00

"Musím velice ocenit kadeřnici Martinu. Ráda se k ní vracím, je precizní, pečlivá a hlavně příjemná. Doporučuji...  Číst dále"
Bydlíte v Brně a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Brně podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!