Recenze kadeřnictví Brno

Zobrazeno 1 - 15 z celkem 449 výsledků
Řadit podle:

Salon Goldenhair

Kounicova 83, Brno-Žabovřesky, 602 00

"V salonu jsem byla cca dva dny zpátky. Musím říct, že jsem neskutečně spokojená a tímto bych i chtěla poděkova...  Číst dále"

Goldenhair Salon

Minská 8, Brno-Žabovřesky, 616 00

"Těším se na znovuotevření salonu, protože sem odcházím už několik let a péče kadeřnice Lucie už mi moc chybí. ...  Číst dále"

Salon Galapa

Běhounská 2/22, Brno, 602 00

"Jsem nadšená - kadeřnice Inka mě ostříhala přesně podle mých představ. Střih je perfektní, vlasy drží tvar, js...  Číst dále"

Trendy Hair Fashion

Poštovská 3, Brno-střed, 602 00

"Přála jsem si poukaz k narozeninám, přítel jej kupoval s tím, aby obsahoval střih, masáž hlavy a regeneraci. P...  Číst dále"

Salon Michelle

Horova 4, Brno-Žabovřesky, 616 00

" Milé útulné prostředí. Šikovná, usměvavá a příjemná kadeřnice. Perfektní služby a vynikající kávička k tomu. ...  Číst dále"

Jana Kuběnová

Josefská 2, Brno, 602 00

"Oceňuji zejména osobitý přístup, se kterým mi paní kadeřnice zodpověděla na všechny mé dotazy a dala mi cenné ...  Číst dále"

Vlasový ateliér Tecna

Sukova 4, 602 00 Brno

"Přišla jsem s chlórem zničenými vlasy. Kadeřnice spolu s kolegyní mi poradily, jak se o ně starat. Kadeřnice v...  Číst dále"

hair studio Smaragd

Rooseveltova 584/9, Brno, 602 00

"Profesionální přístup, příjemné prostředí, dlouholeté zkušenosti a sikovnost Marceli jsou zárukou kvalitního v...  Číst dále"

Oksana Vasylchuk

Vídeňská 68, Brno, 639 00

"Přes 3 roky jsem navštěvovala kadeřnici Oksanku. Nevím, co mě napadlo vyzkoušet jiné kadeřnictví, které si řík...  Číst dále"

E&K vlasové a nethové studio

Nopova 41, Brno-Židenice, 615 00

"Zdravím, nevíte prosím, kde nyní pracuje mladá kadeřnice z tohoto kadeřnictví? Slečna/paní odvedla perfektní v...  Číst dále"

MM HAIR CARE

Dominikánské nám. 3, Brno-střed, 602 00

"Zkoušla jsem se nabarvit, ale barva mi chytla příliš tmavá. Nemohla jsem to dostat z hlavy dolů. Děkuji za zác...  Číst dále"

Hana Pešková

Zámecká 74, Brno, 643 00

"U této kadeřnice jsem byla podruhé a byla jsem spokojená. Pracuje rychle, ale dobře. Poradí, ale nevnucuje. Má...  Číst dále"

Jacob & the Stylers

Dvořákova 10, Brno, 602 00

"Do tohoto salonu chodím více jak rok, dříve mě stříhala velmi milá kadeřnice Xenia, jejíž střih byl bezchybný....  Číst dále"

K3 salon Kateřina Krylová

Tábor 34A, Brno-Žabovřesky, 602 00

"S kaderníčkou som veľmi spokojná, prostredie je veľmi príjemné. Rada si urobím ďalekú cestu zo Slovenska len k...  Číst dále"

Salon YES VIP

nám. Svobody 15, Brno-střed, 602 00

"Pěkně zařízený a moderní salón. Je vidět, že slečny práce baví, vždy je tam veselo a příjemně. Vlasy si dávám ...  Číst dále"
Bydlíte v Brně a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Brně podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!