Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Martina, Brno

Ověřený uživatel

Chodila jsem tam několik let, byla jsem spokojená, pak moje kadeřnice odešla a nová tedy nebylo nic moc. Melír - žlutý, i když jsem tam chodila několik let a měla ho vždy bílý, spálené a nakonec upadávající konečky. Nakonec mi spravovali vlasy půl roku v jiném salonu s přírodními produkty a za polovinu ceny.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 500 Kč

Jméno kadeřníka: Nepamatuji si

Provedené služby: melír

Naprostá spokojenost

Brukev

Tak jako vždy byla moje návštěva v tomto kadeřnictví světlým bodem dne :-D. Velmi příjemná a vtipná kadeřnice, kultivované prostředí a sestřih přesně dle mého přání. Velmi doporučuji!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

250 Kč

Jméno kadeřníka: Marcela

Provedené služby: střihmytí

Kadeřnice Kristýna Skvrňany

Laura

Velice pečlivá slečna kadeřnice Kristýna v Plzni Skvrňanech. Dlouho jsem hledala tak šikovnou kadeřnici na melíry a konečně jsem ji našla. Byla jsem max spokojená a vřele doporučuji. Slečna mě dělala meliry, mám vlasy skoro do pasu a velice husté.Za mě super a moc děkuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 500 Kč

Jméno kadeřníka: Kristýna

Provedené služby: melír
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.