Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Adam Průcha

Vážka

17.3.2023 jsem potřetí navštívila salon Tomáše Arsova. V šikovných rukách Adama Průchy, který je velice milý, šikovný a zkušený jsem se cítila jako poprvé s Tomášem Arsovem. Adam je skvělá volba,pokud se rozhodujete,je velmi pečlivý a vnímavý. Už mám jasno,ke komu se budu s důvěrou vracet. Recepce s úsměvem a skvělou kávou. Kdybych mohla dám 10⭐

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 800 Kč

Jméno kadeřníka: Adam Průcha

Naprostá spokojenost

Baruš

Slečna Kristýna je neuvěřitelně šikovná, milá, vždy výborně poradí. Pokaždé odcházím velmi spokojená a šťastná a vždy se těším na další návštěvu.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 900 Kč

Jméno kadeřníka: Kristýna

Provedené služby: melírmytífoukáníbarvenípřeliv

Horší a horší

Adams

Neprve bych chtěl říct, že když jsem tam byl minule a předminule, tak byly obě dvě kadeřnice příjemné a vlasy mi ostříhali tak jak jsem si řekl a už jsem myslel, že se tam konečně něco změnilo a já bych mohl změnit názor. To co mi ale nepříjemná a arogantní kadeřnice, která nerozumněla dostatečně česky udělala včera?Z delších vlasů, které jsem chtěl zkrátit O TŘETINU, udělala vlasy tak 5x kratší délky, než jsem si sám ukázal a řekl. K tomu byla vytočená a arogantní, když jsem se jí v průběhu stříhání ptal, jak to stříhá. Opravdu bych nečekal, že někdo dokáže tak zkazit vlasy. V tom kadeřnictví nemáte vůbec jistotu, kdo vás bude stříhat a jaké zkušenosti bude mít, pokud vůbec nějaké mít bude.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

300 Kč

Jméno kadeřníka: Kadeřnice vždy jiná :)

Provedené služby: střih
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.