Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Těším se na sličného pana kadeřníka

Sofia

Nejvíce mi na celém lockdownu chybí péče o vlasy od mého dvorního kadeřníka, který se mnou ochotně komunikoval a odpovídal na mé dotazy, když jsme se nemohli vidět osobně a alespoň na dálku mi poradil, jak mám o vlasy správně pečovat. Děkuji, Filipe :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 390 Kč

Jméno kadeřníka: Filip

Provedené služby: střihmelír

Už aby zase bylo otevřeno :-)

Ověřený uživatel

Teším se zase po nekonečně dlouhé době na návštěvu Vašeho salonu a na perfektní služby a relax, které mi už moc chybí a na které jsem si už za posledních několik moc let zvykla. Vaše hýčkání a profesionální přístup mi nemůže nic nahradit. Doporučuji každému! Doufám, že se už brzy dočkám :-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Lucie Hrdličková

Provedené služby: střihmytífoukáníbarvenímasáž

Super salon

Nikca1234

Nemuzu se dockat az se zase otevre a ja budu moci prijit na vlasky. Chodim ke kadernici Lucce a jsem vzdy spokojena. Prijemny personal, krasne prostredi, neni si na co stezovat. Chodim se ke kadernici vyrelaxovat a v goldenhairu je to na jednicku. Dostanu vzdy kavicku a perfektne si odpocinu u myti hlavy s masazi. Luxus uz se na vas tesim !!!!! :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Lucie

Provedené služby: střihmytífoukáníbarvení
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.