Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel

Návštěva salonu byla velice příjemná, jsem spokojena se střihem i barvou, vlasy se krásně lesknou a jsou příjemné na dotek. Přístup kadeřnice milý a profesionální. Doporučuji

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Lucie

Nadpis nebyl vyplněn

Janika

Dlouho jsem hledala kadeřnictví kde bych byla spokojena ve všech směrech.Bez objednání ,dobře odvedená práce kadeřnice dokonce i s možností zakoupení vlasových produktů.Pro mně TOP kadeřnictví.Manžel už taky jinam nechodí.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Barunka,Marťa,

Provedené služby: střihfoukáníbarvení

Nadpis nebyl vyplněn

Háně

Kadeřnice s velkým K - opravdu veliká spokojenost.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střih
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.