Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Hrůza!

DanielH

V Kadernictvi se dneska byla ostříhat moje babička, já jako vyučený kadeřník, který se tomu věnuje musím říct že jsem horší střih v životě neviděl! Bylo to celé zubaté! U levého ucha byl nechaný centimetr a u pravého dva cm, takhle by to neostříhám ani prvák na učňáku. Je to ostuda. Za takový střih by vám měli vzít výuční list!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

140 Kč


Provedené služby: střih

Doporučuji

Ověřený uživatel

Salon Goldenhair vřele doporučuji! Chodím sem již několik let a jsem naprosto spokojená! Konkrétně s mojí kadeřnicí Terezkou, která vždy perfektně ostříhá i nabarví!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Tereza Formánková

Provedené služby: střihmelír

Veliká spokojenost

Lenkaaaa

Jsem v tomto kadeřnictví vždy velmi spokojená. Slečna Petra velmi empaticky porozumí mému přání a na 100% splňuje co si zákazník přeje. Prostředí je milé a káva výborná. Je to vždy skvělý odpočinek. V centru Brna a za přijatelné ceny. Neměnila bych. Není lehké najít opravdu šikovnou kadeřnici s dlouholetou praxí.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Petra

Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.