Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Melír

Ověřený uživatel

Dnes jsem byla u pana Michala na melíru a musím říct, že jsem skutečně překvapená, jakou nádheru mi Michal opět vytvořil. Melír od Michala nejsou zebří pruhy, ale velmi jemné a přesto intenzivní prosvětlení, kde je zároveň vidět i má přirozená barva a to každá žena určitě ocení. Po přelivu nejsem rezavá, ale opravdu nádherná chladná přirozená blond. U Michala bylo už 6 mých kamarádek a všechny sdílíme stejné nadšení. Děkujeme, pan Michal je úžasný a opravdu kadeřník na úrovni!!!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

4 800 Kč

Jméno kadeřníka: Michal

Provedené služby: střihmelírpřeliv

Nadpis nebyl vyplněn

KláraE

Byla jsem v salónu na balayage. Jsem přírodní bruneta a bála jsem se, že to co jsem si našla na fotce mně nebude ve finále slušet, ale je vidět, že kadeřnice je zkušená a dokázala mi doporučit styl i tónování, tak aby to sedlo přímo mým vlasům. Každým dnem se mi účes líbí víc a víc.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 500 Kč

Jméno kadeřníka: Týna

Provedené služby: střihmytífoukáníodbarvenípřeliv

Nadpis nebyl vyplněn

EVA38

Jsem maximalne spokojena :-) K Verce chodim uz dlouho a i moje deti :-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Veronika

Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.