Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel

Návštěvuji salon pravidelně už třetím rokem vždy naprostá spokojenost a nejvíce si užívám masáž hlavy,kterou nabízí ke střihu. Parádní relax.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

460 Kč

Jméno kadeřníka: Lucie

Už nikdy více

Průvodkyně

Chtěla jsem pouze jednoduchý sestřih, dopadlo to jako bych se strihala sama - každá strana jiná, zuby jako by to strihala tupými nůžkami, hrozné, cena přemrštěná, barva meliru dopadla úplně jinak než jsem chtěla

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 500 Kč

Jméno kadeřníka: Ani se nepředstavila....

Provedené služby: střihmelír

průměr - s výjimkou ceny

evzen

cenový skok - obyčejné stříhání ze 145 rovnou na 200,-Kč bez změny kvality. Krom toho na zákazníka prská, kašle - už asi NE !!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

200 Kč

Jméno kadeřníka: ? - z Neratovic

Provedené služby: střih
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.