Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Nejlepší kadeřnictví v Ústí

Terez31

Jsem nesmírně spokojená s kvalitně odvedenou prací majitelky salonu, paní Terčové. Vlasy mi po neskutečně provedeném barvení v jiném kadeřnictví dala dohromady již za několik měsíců. Nyní chodím k paní Terčové více než 3 roky. Podstoupila jsem u ní několikáté barvení, melíry, účes na maturitní ples a nemůžu se dočkat, až mě bude česat na svatební den! :-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

800 Kč

Jméno kadeřníka: Pavlína Terčová

Provedené služby: střihmytífoukáníbarveníspolečenský účesžehlení

podprůměr

Ověřený uživatel

nehezké prostředí, staré věci, nemoderní, i 10 znaků stačí, na padesát?

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

850 Kč

Jméno kadeřníka: Iva, Dana

Provedené služby: barvení

prach na stojáncích...

notebook

Prach na stojáncích, na věcech, v použitých kartáčích nechané vlasy, paní nebo slečna D, by měla nosit rukavice, ruce jsou nehezké, červené, snad ekzém??? Atd...

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

150 Kč

Jméno kadeřníka: D.D.

Provedené služby: střih
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.