Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Rozpolcenost

zts

Byla jsem celkem dvakrát, v obou případech šlo o barvení. Poprvé velká spokojenost, kadeřnice namíchala barvu dle mého přání. Podruhé však udělala naprostý opak: chtěla jsem barvu stejného tónu nebo světlejší, ale rozhodně ne tmavší (což jsem jasně řekla) - a kadeřnice mi vlasy ztmavila. Moje pocity jsou tedy rozporuplné, již tam nechodím.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

800 Kč

Jméno kadeřníka: Lucie

Provedené služby: střihbarvení

příšerné, jsem zklamaná

Uživatel

Kadeřnictví jsem navštívila několikrát, pokaždé jsme měla jinou kadeřnici. Poprvé se mě ujala kadeřnice, která měla cit k mé kvalitě vlasů a byla jsem spokojená, podruhé jsem kadeřnictví navšítivila s tím, že bych ráda světlejší vlasy, ale mám je jemné, takže jsem se chtěla poradit, kadeřnice mi dala jednolitou barvu, ale byla jsem žlutá jako kuře, modré šampony nepomohly. Po několika týdnech jsem šla znovu na barvu (odrosty s přáním o zchlazení barvy i za cenu zmtavení), kadeřnice to vyřešila MELÍREM - takže na jemné odbarvené vlasy nasadila melír čímž mi totálně odpálila vlasy. Za mě tedy ne, to nejsou techniky, které bych si představovala.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 600 Kč


Provedené služby: střihmelírbarvení

ujde to

Ověřený uživatel

Před pár lety jsem tam chodila ke kadeřnici Nikol, která se žel odstěhovala z Prahy, ta byla velmi šikovná kadeřnice (na krátkých vlasech to můžu posoudit). Pak jsem tam ještě měla štěstí na mladého pána, který ale říkal, že tam moc není, že to už hlavně vyučuje. A pak už to bylo špatné, i když to byly tam letité kadeřnice, tak jim šlo spíše o rychlost, než o výsledek. Takže už tam také nechodím. Škoda. Jinak ale prostředí fajn, nečekáte dlouho, cena vždy podobná, rozdíl max 30 Kč.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

350 Kč

Jméno kadeřníka: různí

Provedené služby: střih
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.