Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Perfektni služby v centru Brna

galapa

Chodim do tohoto salonu jak na meliř, který mi pani Lenka udělá naprosto skvěle, tak i na kosmetiku i pedikúru, které jsou rovněž výborné jak výsledky, tak i holky. Hlavně jsem ráda, že to mám v jednom dni vše a ušetřim si čas a běhání po jiných salonech:) Ani nevím, co vše mají za služby, ale je tam toho docela hodně. Já využívám jen tyto tři, to mi stači:)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 180 Kč

Jméno kadeřníka: Lenka

Provedené služby: melír

Perfektní.

Attrey

Kadeřnictví je super, přijemné prostředí, milá a ochotná majitelka, kadeřnice paní Lenka vždy ví jak mě ostříhat. Doporucuji všem.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

350 Kč

Jméno kadeřníka: Lenka

Provedené služby: střihmytífoukání

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel

Kadeřnictví navštěvuji již něco málo přes rok a vždy jsem s výsledkem nanejvýš spokojena. Všichni jsou moc milí, vyjdou vám vstříc a celková atmosféra je velice přátelská. Služby kvalitou odpovídají ceně, nebudete litovat jediné koruny.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 000 Kč


Provedené služby: mytífoukáníodbarvenípřelivmaska
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.