Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel

Neprofesionální a odbyta práce. Rozhodně nedoporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Marie Skořepová

OBROVSKA POCHVALA

geremy

Prave zde,v salonu Klier v Brne na ul.Videnska, doporucuji ne ojedinelou prilezitost videt a zaroveni vyuzit excelentni kadernicke umeni spolu s perfektnim profesionalnim pristupem- ,a to v podani velmi prijemne,usmevave a charismaticke kadernice slecny Vladky Plchove,jejimz sikovnym rukou sveruji sve "haro" jiz temer 12 let a nikdy se nestalo,ze bych odsud odesel jakkoli nespokojen.Naopak,, za jeji pristup a praci bych ji chtel podekovat a poprat ji,at je vzdy ve vsech vyznamech uspesna,zdrava a stastna.V.K.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

200 Kč

Jméno kadeřníka: sl.Vladimira Plchova

Doporučuji!

Ověřený uživatel

Chodím ke slečně Lucii již několik let, nejvíc oceňuji její profesionální práci a péči, vždy odcházím nadmíru spokojená. Krásné prostředí a kvalitní produkty. Děkuji

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 500 Kč

Jméno kadeřníka: Lucie Zelengorovová

Provedené služby: mytífoukáníbarvení
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.