Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel

Do tohoto kadernictvi chodim pravidelne ja i muj manzel a vzdy jsme oba velmi spokojeni. Manzela ostrihaji vzdy na pockani bez objednavky, coz mu z pracovnich duvodu velmi vyhovuje. Kadernice jsme vyzkouseli vsechny a vsechny jsou moc sikovne. Dekujeme.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

700 Kč

Jméno kadeřníka: Lenka, Inka

Provedené služby: střihmytífoukání

Spokojenost

Monika2107

Krasny salon,prijemne kadernice,vyborna kava.Vzdy jsem spokojena

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 500 Kč

Jméno kadeřníka: Lenka

Provedené služby: střihmytíbarvení

Doporucuji!!

Barboraplevova

Navstevu tohoto kadernictvi muzu jedine doporucit! Nikde jinde jsem nezazila, ze by mi kadernice rekla tolik informaci o mych vlasech. S vysledkem jsem byla taky naprosto spokojena. 10 z 10!! :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 500 Kč

Jméno kadeřníka: Kristyna Misunova

Provedené služby: mytífoukáníbarveníodbarvení
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.