Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Jenom peníze - kvalita a zájem o zákazníka žádná

Zane007

Hrůza - jde jim jen o peníze, nemají zájem o zákazníka a o to, aby odvedli kvalitní práci, kterou si nechají vysoce zaplatit. Bohužel jsem měla to "štěstí" jednat přímo s Mishou a ještě nikdy jsem se nesetkala s tím, aby mi někdo do očí tvrdil, že lžu.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

4 300 Kč

Jméno kadeřníka: Misha

Provedené služby: prodlužování

Doporučuji

Kerryna

Nemám absolutně co vytknout. Skvělý přístup slečny Alexandry, krásné a pohodové prostředí. Cítila jsem se tam prostě skvěle! Kadeřnice splnila vše podle mého očekávání a mimo to je strašně milá a sympatická. Po první návštěvě vím, že jinam nechci. Děkuji za krásný zážitek.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 880 Kč

Jméno kadeřníka: Alexandra

Provedené služby: střihmytífoukáníbarvení

Najlepší salón v Brne: balayage+strih

Kinga

Úžasný salón, na čo sa oplatilo čakať roky. Išla som do salónu s konkrétnou predstavou a slečna Alexandra to dokázala. Je neuverilne šikovná, a milá. Poradila, a vysledok bola ešte krajšia, čo som si ja predstavila. Odchádzala som zo salónu šťastná a s pocitom, že už sa nemôžem dočkať na ďalšiu návštevu. Cítila som sa ako kráľovná. Zo srdca Dakujem ❤️

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 700 Kč

Jméno kadeřníka: Alexandra

Provedené služby: střihbarvenípřeliv
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.