Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Spokojenost

Alžbet

Byla jsem objednaná u paní Lucky. Oceňuji online objednání, příjemné prostředí, jemnost rukou paní Lucky, kvalitní ujednání zakázky a milý přístup. Obzvláště se mi líbí její práce při foukání. Odcházím spokojená s účesem dle přání.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

500 Kč

Jméno kadeřníka: Lucka

Provedené služby: střihfoukání

Pánský střih

Lubos

Byl jsem zde poprvé paní mě vzala i bez objednání dobrý střih dobrá cena.dekuji!!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

250 Kč

Jméno kadeřníka: Renata

Provedené služby: střih

Nemám co vytknout

Jana516

Včera jsem tento navštívila salón navštívila poprvé. Kadeřnice Dana, která mě stříhala, odvedla skvělou práci a určitě se k ní vrátím. Největším plusem bylo, že se mnou po celou dobu komunikovala a poradila mi, jak se o vlasy starat. Salon mohu jen doporučit!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 800 Kč

Jméno kadeřníka: Dana

Provedené služby: střih
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.