Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Nadpis nebyl vyplněn

NelaS

Chodim k Martinovi uz leta a vzdy odchazim spokojena a hezci :). Chodi sem vsichni moji kamardi a vzdy je to perfektni.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 200 Kč

Jméno kadeřníka: Martin Plesar

Provedené služby: střih

Spokojnosť so strihom

Ověřený uživatel

V salóne som bola prvýkrát na základe recenzí a musím povedať, že nesklamali. V kaderníctve som bola na strih a fúkanú. Pani kaderníčka to mala vzhľadom na hustotu mojich vlasov celkom náročné ale výsledok dopadol skvele, strih sa pani kaderníčke veľmi vydaril. Určite odporúčam.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

670 Kč


Provedené služby: střihmytífoukání

Salon Yes Vip - spokojený zákazník

Zuzani

Mám super pocit z každé návštěvy. Odcházím vždy spokojená. Vlasy jsou kvalitní a dobře drží. Co ocenuji, tak že vůbec nejde poznat, že vlasy nejsou moje ale přidělané. Děkuji za takový servis.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.