Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Jedním slovem: skvělé!

Ověřený uživatel

Slečna Kateřina Sainerová je moc milá slečna a skvělá kadeřnice. Její přístup je velmi přátelský a zároveň profesionální. Vysnila jsem si poměrně radikální změnu účesu a Kateřina to zvládla bez mrknutí oka přesně podle mých představ. Nemohla bych být spokojenější!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

500 Kč

Jméno kadeřníka: Kateřina Sainerová

Provedené služby: střihmytífoukání

Naprosta spokojenost

Ověřený uživatel

Ke slecne Katerine Sainerove chodim uz dva roku a jsem naprosto spokojena. Pristum, komunikace a vlasy jsou bez chyby. Salon se mi libi, jelikoz je prostorny. Dekuji za peci:-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Sainerova Katerina

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel

Skvělý personál, osobní, ale zároveň profesionální přístup. Příjemné prostědí.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Katka S

Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.