Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Nadpis nebyl vyplněn

SHa

Se službami jsem byla spokojená. Moc hezké prostředí.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

TRVALÁ

Ověřený uživatel

Hledala jsem salon v Praze, který dělá trvalou a narazila jsem na tento krásný salon s příjemnými kadeřnicemi. Jsem naprosto spokojená s trvalou... a určitě přijdu znovu na další službu.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Ivanka

Provedené služby: trvalá

Úžasné kadeřnictví

PavlínaMill

Už skoro deset let chodí celá naše rodina do K3 kadernictví. Byl to velký objev a jsem za něj vděčná! Velmi příjemná a uklidňující atmosféra. Úžasná paní kadeřnice. A ta její práce! Doporučuji kudy chodím.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

980 Kč

Jméno kadeřníka: Kateřina Krylová

Provedené služby: foukáníbarvení
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.