Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Top kvalita - doporučuji .

Šárka

Děkuji moc kadeřnici Verča , dala mi dohromady zničené vlasy . Pracuje se značkou Framesi , jejich přípravky používám i doma a jsem velice spokojená. Vždy odcházím nadšená ❤️ Její salon je krásný , velice příjemné prostředí ✂️ děkuji a doporučuji !!!!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 500 Kč

Jméno kadeřníka: Verča

Provedené služby: střihfoukáníbarvení

Velmi sspokojena s Berny :)

Míladka

Užila jsem si přijemné prostředí, relax a hlavně profesionální jednání od recepce po kadeřnici. Výborné latte zdarma v ceně :) Jsem spokojená a těsím se na príště. Ráj pro vlasy a relax.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 190 Kč

Jméno kadeřníka: Berny

Provedené služby: střihfoukáníbarvení
Odpověď kadeřnictví
Děkujeme

Zlaté ručičky

bea

Terezka je jedním slovem kouzelnice, naprostá spokojenost, vždy poradí, práci odvede kvalitně a profesionálně.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Terezka

Provedené služby: střihbarveníbrazilský keratin
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.