Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Parada

Litevsky

V Goldenhair jsem vždy spokojen. Kadernice Kristyna perfektně dokáže ostrihat super letní sestřih.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

390 Kč

Jméno kadeřníka: Kristyna

Provedené služby: střihmytí

Šikovný a příjemný kadeřník

Dagmar

Navštěvuji tento salon pravidelně a pokaždé odcházím spokojená. Kadeřník Filip je vždy příjemný, vstřícný a ochotný. Perfektně ostříhá, s barvami a melírem si vyhraje a výsledek odpovídá mým očekáváním. Celkově zde vládne pohodová atmosféra a návštěva salonu je pro mě příjemnou relaxací. Těším se, Filipe, při další návštěvě v srpnu na viděnou.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Filip Šmidra

Provedené služby: střihmelírbarvení

Nadpis nebyl vyplněn

Anýz

Lucie má skvěl přístup ke klientům, chodím k ní již dva roky a vždy odcházím přesně s tím, co chce, případně, když si nejsem jistá, tak klidně patnáct minut konzultujeme. Nikam jinam už bych ani nešla. :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 910 Kč


Provedené služby: střihmelírmytífoukáníbarvenímaska
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.