Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Strašné, střih,barva i prostředí

nancy

Už nikdy více,barva pořádně nechytala,ukrajinská kadeřnice pořádně nerozuměla,střih jako od dítěte z první třídy

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 000 Kč

Jméno kadeřníka: Nevim

Provedené služby: střihfoukáníbarvení

velmi nespokojen; již nepřijdu

Ověřený uživatel

Stříhal mě mladý muž - chlapec, možná učeň (?), soudím tak proto, že stříhání trvalo déle než na vedlejším křesle (pán přišel po mě, ale odcházel hotov o dost dříve než já. Mé stříhání navíc dokončovala žena (instruktorka?) a mladík přihlížel. S úpravou vlasů jsem velmi nespokojen. Vzadu mi vystříhal vlasy asi tak jak je stříhali kdysi "v příjímači" na základní vojenské službě - do půli lebky. Zato vpředu mi vlasy padaly do očí. Nevšiml jsem si, že by v provozovně bylo upozornění, že se jedná o výukové pracoviště.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: ??? 13.9. dop.

Provedené služby: střih

50 NA 50

ferdinant

cim starsi pani tim lepsi, jednou jsem chytl mladou typku co mi rekla, ze nema nastavec na kratke ucesy a ze muj uces je pro barbera, vicemene desetiminutova prednaska proc je muj uces pro barbera. nakonec sem odesel s chacholskym ucesem co vypada jak hovno.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

270 Kč

Jméno kadeřníka: mlada blondata typka

Provedené služby: střih
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.