Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel

Prostředí čisté,kadeřnice ochotné,příjemné,šikovné

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Perfektní profesionální přístup

Anička107

V salonu jsem si nechala dělat svůj svatební účes a účes pro své družičky. Salon nemůžu vynachválit. Nejvíc jsem byla spokojená s profesionálním přístupem a odlehčenou, přátelskou atmosférou v můj velký den D. Skvělá práce :) Za mě určitě doporučuji

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Alexandra

Provedené služby: svatební účes

Rychlost, přesnost, dokonalost!!!

Yvon

Dobrý den, byla jsem v kadeřnictví poprvé u kadeřníka Ondry a mohu doporučit, naprostá spokojenost a profesionální jednání. Určitě se ráda vrátím. Ondro, Vám velké díky, jste skvělý.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Ondra

Provedené služby: střihfoukáníbarvení
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.