Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Perfektní

Lenka1234

V salonu Začala jsem byla jiz několikrát a vždy nadmíru spokojená s přístupem kaderniků i paní majitelka je vždy usměvavá a příjemná... vždy se zajímá zda jsem spokojená jestli je vše v pořádku atd... vřele doporučuji

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihfoukáníbarvení

Rychlost objednání a skvělá komunikace

pavluša

Do Salonu Galapa chodim na prodlužování vlasů pravidelně po 2-3 měsících. Dělají tady páskovou metodu, kterou opravdu umí a která drží moc hezky. Nikdo ani nepozná, že mám prodloužené vlasy. Jsem vážně moc spokojená a děkuji slečně Kristýňce za přistup i za rychlost. Jinak moc hezké prostředí a přijemná paní majitelka.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Kristýnka

Provedené služby: prodlužování

Ideální volba v centru Brna

Ověřený uživatel

Salon Galapa mohu určitě doporučit - vždy perfektní střih, možnost přijít bez objednání a férové ceny.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

250 Kč

Jméno kadeřníka: Lenka, Inka, Kristýna

Provedené služby: střih
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.