Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel

Moc milá sl.kadeřnice,vždy umí dobře poradit a vykouzlí nádherné vlasy. Odcházím vždy spokojena a v pěkném prostředí i odpočinuta.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Profesionální přístup

IFL

První návštěva v salonu byla perfektní. Na základě konzultace jsem si zakoupila také kondicionér, takže jdou vlasy lépe upravit.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 180 Kč

Jméno kadeřníka: Ivana

Provedené služby: střihfoukánímaska

Strih vlasů

Petraaa

Paní kadernice je příjemná, bohužel se střihem spokojená nejsem. Střih je staromódní, zubatý, neprofesionální. Vlasy neprostrihava, takže výsledek je hustá helma. Bohužel nejsem spokojená.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.