Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Velká spokojenost! Doporučuji!

Pavlina05

Přístup a profesionalita salonu je na skvělé úrovni! Strihala mě přímo paní Veronika, majitelka salonu a musím říct, že se stalo vůbec poprvé, že jsem ukázala fotografií jak střihu, tak barvy a odešla jsem s přesnou kopii fotky PLUS paní Veronika osvěžila vlasy o fialový tón, což celému stylu dodalo ten správný šmrnc! To, že se o Vas postarají s pitím a kávou je taková třešnička na dortu, ale je to velmi příjemné :) už jsem objednaná znovu a nominuji paní Veroniku na svou dvorní kadeřnici :) děkuji ještě jednou a těším se navidenou!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 700 Kč

Jméno kadeřníka: Veronika

Provedené služby: střihfoukáníbarveníodbarvenížehlení

super zkušenost

Ověřený uživatel

Po špatné zkušenosti jsem zkusila Tomas arsov salon a jsem víc než spokojená. Hlavu mi udělala Libuška, která poradila a melíry jsem lepší neměla.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 700 Kč

Jméno kadeřníka: lubuška

Provedené služby: střihmelírfoukání

Spokojenost

Ověřený uživatel

Byl jsem poprvé v salónu Tomáš Arsov a maximání spokojenost. Vřele doporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

500 Kč

Jméno kadeřníka: Bernadeta

Provedené služby: střih
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.