Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Kosmetika DMK

Ověřený uživatel

Podstoupila jsem enzymatickou terapii a jsem velmi spokojená s výsledkem i provedením služby. Salon je moderní a personál opravdu kvalitni. Děkuji, určitě vás znovu navštivím.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 500 Kč

Spokojenost

Jan87

Za mě ze strany muže, o ostříhání mé ženy jsem byl s výsledkem od paní Renaty maximálně spokojen. Příjemné prostředí, dobrý přístup a výsledek excelentní! Mohu jen doporučit.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

600 Kč

Jméno kadeřníka: Renata

Provedené služby: střihmelír

Pedikura

Tecko

Pedikúra 60 minut trvala 45 min, začátek i konec o 5 minut kratší, pedikuru si spestrila pedikerka 5-ti minutovým telefonatem, pedikúra za 990,- velmi podprumerna. Na konci u recepce po mě chtěli navíc 300 Kč za 1 minutový peeling- který je na stránkách v ceně, za příplatek je za 120,-….neuvěřitelná drzost. Velmi nedoporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

990 Kč

Jméno kadeřníka: Nevim

Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.