Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Čištění Malibu C a střih

Adéla1

Díky paní Verunce mám nesrovnatelně kvalitnější vlasy jako nikdy, a to jsem v její péči necelý rok. Je to absolutní profesionálka. Vždy poradí, jestli konkrétní služba vhodná/nevhodná a popřípadě, kdy by to šlo. Nejde ji jen o výsledný vzhled, ale také hlavně o to, aby vlasy byly zdravé, což se jen tak nevidí. Jako třešnička na dortu je, že na vás čeká vždy milá usměvavá žena. Doporučuji všemi 10.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Verunka

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel

Zkusila jsem na doporučení dcery, která tam již dlouho chodí a jsem ráda, že mě ukecala :).

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

zklamaní

xxx123456

Přišla jsem do kadeřnictví s krásnými dlouhými vlasy pro účes, který by měl šmrnc.... vždy se mi to v Puru, ještě na Opletalově ulici podařilo... tentokrát jsem byla tak zklamaná, odcházela jsem s účesem " Igráček"...hned druhý den jsem musela navštívit jiné kadeřnictví a nechat se ostříhat úplně na kluka.tak

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 500 Kč

Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.