Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Veliké díky Markétce

Janet

Hodnotím kadeřnici Markétku. Skvělý lidský přístup, příjemná atmosféra a hlavně výsledek úžasný. Celková svatební vizáž dopadla nad mé očekávání. Mohu jen doporučit ♥️

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Markéta Malik

Provedené služby: svatební účes

Nikdy více!

Liza

Šla jsem tam velmi blond a měla odrostle melíry od stejné kadeřnice, žádný následný zasah barvou z drogerie. Když se mě paní kadeřnice Irena zeptala, proč se mi to nelíbí, tak jsem odpověděla, že ta barva je strašně tmavá a zeleno šedá. Paní se urazila s poznámkou, že jsem si tu barvu vybrala sama (nikdo se zdravým rozumem by to neudělal!) a že se tady se mnou piplá 3 hodiny a mně se to nelíbí?! (Kořínky tmavě zelené a konečky šedé) Dostala jsem instrukce, že si to mám velmi často mýt a cca po 10 umytích, to bude vypadat stejně jako na obrázku (balayage na blond). Po 12 umytí a stále vypadám, jak kdybych vylezla z brčálníku. Nejhůře utracené 2.000Kč za účes, který jsem měla mít na svatbu.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 000 Kč

Jméno kadeřníka: Irena

Provedené služby: mytíbarveníodbarvenípřeliv

Naprostá spokojenost

Aaiya

Moderní, útulné, menší kadeřnictví přímo v centru. Kadeřnice byla velmi milá a opravdu šikovná, poradila mi s výběrem střihu a dala si opravdu záležet! Střih byl horkými nůžkami. Cena mi přijde adekvátní poskytnuté službě a kvalitě. Odcházela jsem naprosto spokojená a nadšená z nových vlasů. Ráda se sem budu vracet.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

950 Kč

Jméno kadeřníka: Marcela

Provedené služby: střihmytífoukánímasáž
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.