Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

internet

Ověřený uživatel

chybí na internetu základní věc a to otevírací doba !!!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Vždy skvělé:)

vendydol25

Paní Rozprimová je moc milá, pečlivá. Vždy si dá na účesu velmi záležet a takovou hezkou blond a melír jsem odjinud neměla. Moc ráda se vracím a velmi doporučuji!:)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Salon splněných snů

Agátka

Vždy úžasný přístup, nabídka nejlepších produktů k péči o vaše vlasy. Konzultace úkonů, aby klient věděl jak to bude probíhat. Mohu jedině doporučit. Slečna Lucie je strašně milá a šikovná, umí si s čímkoliv poradit.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 202 Kč

Jméno kadeřníka: Lucie

Provedené služby: střihmelírmytífoukání
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.