Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

100%

Ověřený uživatel

Ke slečně Verči chodím už 10 let a mohu říct,že nejsem zrovna člověk co má rád stereotyp.Vždy si něco nového vymyslím a přijdu s nějakou představou a odcházím s výsledkem nad moje očekávání. Nic pro ni není nemožné,ale zároveň bere ohled na kvalitu vlasů.Prostě vždy naprosto profesionální a usměvavá.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 670 Kč

Jméno kadeřníka: Veronika

Provedené služby: střihfoukáníbarvení

Katastrofa

anonymncdsv

Ještě se mi nestalo, abych psala tak těžkopádně negativní hodnocení - na cokoliv. Ale aby se na mě zaučovala kadeřnice, "konečky" ostříhala o 10 centimetrů a to jsem zdůraznila, že chci ostříhat co nejmíň a ptala se jí, kolik bere a dostala odpověď "vyloženě konečky", ty konečky stříhala přes hodinu, to je moc. Ale i tato zaučující se "kadeřnice" nenapáchala tolik škody. Nevěděla, jak střihnout ofinu, tak se poradila s kolegyní, která se ke mně vyloženě přitočila!!! a od oka mi střihla ofinu! (nestála přede mnou, vyloženě se natočila jedním bokem, ještě špatným, a ofinu mi ostříhala, když stála vedle mě :D ani jsem ji nestačila stopnout - takže vypadám jako debil. Zítra jdu na ples. Geniální

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 250 Kč


Provedené služby: střihfoukáníbarvení

Střih-zklamání

Lucie1

Střih 770Kč/ 45min. Výsledek - zuby. V kadeřnictví jsem nedostala zrcadlo abych se podívala na sebe ze zadu, takže jsem až doma zjistila, jak zvlášní střih ze zadu mám. Reklamovat nepujdu, protože už nechci aby na mě slečna sáhla. Ale více mě tam neuvidí. Dle recenzí na netu jsem ale asi jedinná kdo není spokojený.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

770 Kč

Jméno kadeřníka: Veronika

Provedené služby: střih
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.