Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Absolutní spokojenost

Ověřený uživatel

Jsem nadšená!Krásný příjemný prostor,nikam se nespecha.Kadeřnice se v daný čas věnuje jen vám a to s velkou pečlivostí,nadšením a laskavostí.A po velmi příjemné péči následuje překvapení v podobě skvělého účesu.Kadeřnice Katka má mou absolutní důvěru,vím,že v jejich rukách vzniká krása.Vřele doporučuji!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Katka Krylová

Provedené služby: střihmytífoukáníkulmování

Velká spokojenost!

Danča

Už jsem ve vašem salonu vyzkoušela všechny stylisty a mohu říci, že odvádějí práci na profesionální úrovni, včetně pracovníků na recepci. Při své poslední návštěve jsem se navíc cítila jako Magda Vašaryová coby paní sládková ve filmu Postřižiny. Stylista Radim se mým vlasům věnoval s takovou péčí a láskou, stejně tak, jako kadeřník Oldřich Vízner v již zmíněném filmu. Je zřejmé, že má svou práci velmi rád. Navíc chytl velmi pěknou barvu, které si i moje okolí povšimlo. Díky všem v Trendy hair fashion!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Odpověď kadeřnictví
Moc děkujeme za pochvalu. Jsme rádi, že nejsme sami, kdo tvrdí, že všichni naši stylisté dosahují skvělých výsledků a proto není případná, neplánovaná záměna problém. Samozřejmě poté následuje otázka osobních preferencí a tam už se rozhoduje každý podle srdce. :-) Je skvělé, že jste se u nás cítila tak, jako by to bylo v samotném filmu Postřižiny. :-) A nejvíc nás těši, že Vám Vaši novou barvu pochálilo Vaše okolí. To je pro nás nejlelší vizitka. Přejeme hezký den a budeme se na Vás zase v Trendy Hair Fashion těšit. THF <3

Barvení

Ověřený uživatel

Byla jsem v kadeřnictví na barvení .... u hlavy světlejsi a fleky .... myslím že se už nevratim .... pani je na mateřské dovolené a práce tomu odpovídá .... bohužel

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

870 Kč

Jméno kadeřníka: Lucie Tomišková

Provedené služby: barvení
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.