Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

*OPRAVA skvělá TEREZA:)!!!

martina8

omlouvám se za přejmenování Terezky na Markétu!!! :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 200 Kč

Jméno kadeřníka: TEREZA

skvělá Markéta :)!

martina8

Velice děkuji za včerejší návštěvu, jen tak se někomu nesvěřím, ale volba kadeřnice Markéty byla správná:)! úžasné provedení balayage cítím se skvěle střih perfektně sedící. Dlouho jsem se necítila takhle přirozeně a spokojeně co se týká vlasů. takže velké díky a těším se na další návštěvu

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 200 Kč

Jméno kadeřníka: Markéta

Milá k zákaznicím

Urba

S kadeřnicí Ivankou jsem velmi spokojena , vždy dokáže mně na přání upravit střih k mé spokojenosti. Upřednostňuje přirozenost což mým vlasům velmi svědčí. Pěkné prostředí, velká spokojenost.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

450 Kč

Jméno kadeřníka: IVANA

Provedené služby: střih
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.