Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Nadpis nebyl vyplněn

karina

Navštěvuji toto kadeřnictví už tři roky,na doporučení moji sestry a jsem velice spokojená, profesionální práce,všem ráda doporučím

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

790 Kč


Provedené služby: melír

Jsem moc spokojena.

Ověřený uživatel

V kadeřnictví mi bylo skvěle. Ostříhání bylo perfektní. Byla jsem zde podruhé a budu chodit i nadále.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Ríša Polanský

Provedené služby: střihmytífoukání

Velká spokojenost, skvělý přístup!

Ověřený uživatel

Byla jsem ve studiu velice spokojena, prostředí čisté, personál moc milý, cítila jsem se jak v bavlnce. S barvou jsem velice spokojena, vycházela jsem opravdu se skvělým pocitem. Kadeřnice mi poradila ohledně střihu, profesionální přístup. :) Moc ráda se sem vracím.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 050 Kč


Provedené služby: střihbarvení
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.