Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

chování kadeřnice

Ověřený uživatel

Ostříhání nic moc, kadeřnice se mě po umytí vlasů ptala, jak chci ostříhat. Přitom by měla předem zjistit kvalitu a růst vlasů. Celou dobu si stěžovala, že ji z minulého zaměstnání vyhodili a ona skončila tady. Dále do mě pořád hustila, abych si obarvila vlasy, protože už mi začínají mírně prokvétat. Ale to je můj cíl, mít je pak přirozeně šedé. Ale to ji nezajímalo, jen chtěla barvit.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

400 Kč

Jméno kadeřníka: Bohužel si nepamatuji, jen vím

Provedené služby: střih

POZOR! Nikol Binárová mi upálila 50% vlasů!

ZničilaMiVlasy

Trapné a laciné popichování na lidi co chtějí nosit roušky, sama bez roušky, urážení "Pepíků" (co si hrají na kadeřníky) a NAKONEC 50% VLASŮ ŠLO PO JEJÍM MELÍRU OKAMŽITĚ DOLŮ, STŘÍDALA SE NA TŘECH DŮCHODKYNÍCH, NENÍ SE ČEMU DIVIT, KDYŽ JE V INSOLVENCI (veřejné zdroje) A UPÁLILA MI PŮLKU HLAVY. MÁM FOTODOKUMENTACI I JEJÍ PÍSEMNÉ PŘIZNÁNÍ. AKTUÁLNĚ SE PŘIPRAVUJE PODNĚT K ŠETŘENÍ NA ČOI, HYGIENU, FINANČNÍ UŘAD A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ SOUD. Nikdy nedává účtenky, nenosí roušky, vše zesměšňuje a pokud chcete přijít o své vlasy a ještě něco chytit, vřele doporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 800 Kč

Jméno kadeřníka: Nikol Binárová

Provedené služby: melír

Šikovná kadeřnice

Zanet

Příjemný přístup, hezké prostředí a maximální spokojenost se střihem.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Kristýna

Provedené služby: střihfoukání
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.