Salon Galapa

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

1 377 Kč

317 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Milady Horákové 23, 602 00

720 532 740

info@galapa.cz

Pondělí9:0019:00
Úterý9:0019:00
Středa9:0019:00
Čtvrtek9:0019:00
Pátek9:0019:00
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Přijďte se nechat hýčkat do našeho kadeřnického salonu Galapa, kde Vám naše kadeřnice vytvoří překrásné účesy podle posledních trendů. Jsme dámské, pánské i dětské kadeřnictví v centru Brna, a rádi Vás obsloužíme i bez předchozího objednání.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 57 hodnocení zákazníků

Totéž dostanu jinde za polovinu

Čárinka, 28.02.2023

Objednala jsem se na službu “dámský střih/dlouhé vlasy (mytí, střih, foukaná)” v ceně 890,-. Kadeřnictví si vyhrazuje právo naúčtovat vám příplatek 350,- za “střih dle náročnosti.” Zákazník je tak ponechán v tápání, zda bude jeho střih pro kadeřnici náročný, nebo ne. Můj evidentně byl, protože mi příplatek naúčtovali. Beze slov, bez vysvětlení. Výsledný střih nesplnil mé očekávání. Před rokem jsem se nechala stříhat jinde na základě stejného obrázku a výsledek byl jiný. To potvrzuje, že když dva dělají totéž, není to totéž. Příště půjdu tam, kde jsem měla podobný výsledek jako dnes, ale za poloviční cenu. Prostředí a lokalita super.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 240 Kč

Jméno kadeřníka: Nevím

Provedené služby: střihmytífoukání

Kosmetika DMK

Ověřený uživatel, 30.06.2022

Podstoupila jsem enzymatickou terapii a jsem velmi spokojená s výsledkem i provedením služby. Salon je moderní a personál opravdu kvalitni. Děkuji, určitě vás znovu navštivím.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 500 Kč

Nadpis nebyl vyplněn

Eviseek, 21.05.2022

Super ostihani, slecna se zeptala presne jak to chci a tak to i ostrihala. V prubehu strihani nekolikrat porovnavala jednotlive prameny, aby se presvedcila, ze to ostrihala opravdu stejne a obecne muzu rict, ze si proste dala zalezet. Velka spokojenost a jsem hlavne stastna, ze jsem konecne nasla salon, do ktereho se chci vratit.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 200 Kč


Provedené služby: střih

Úžasný tým úžasných profesionálek

Danny, 24.03.2022

Byla jsem poprvé na doporučení, chtěla jsem vlasy o několik odstínů zesvětlit a změnit střih. Velmi pozitivně mě překvapilo, že se dá zbavit tmavé barvy a pigmentů pomocí mnohem šetrnější metody než odbarvovače! Navíc velmi velmi rychle a vlasy na dotek i na pohled bez poškození! O následný krásný střih i barvu se mi postaraly hned dvě kadeřnice, abych včas stihla ještě dnes odcestovat z Brna :). Velmi krásná práce, navíc kvůli mně zůstaly kadeřnice přesčas :) Za mě naprostá spokojenost a super výsledek! Doporučuji moc

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihfoukáníbarveníodbarvení

Moc doporučuji!

KMag, 25.05.2021

Dnes jsem byla na stříhání a barvení a můžu jen doporučit, speciálně slečnu Kristýnku, která se mě ujala a byla velmi milá. Krásně mě ostříhala a udělala balayage. Vypadá to perfektně a jsem moc spokojená.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Kristýna

Provedené služby: střihmelírbarvení

Nadpis nebyl vyplněn

Gažiová, 14.05.2021

Super kadernictvo priatelsky personal bola som na strihanie a farbenie bola som prekvapena super doporučujem

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Ivana

Provedené služby: střihbarvení

Nadpis nebyl vyplněn

123, 13.05.2021

Upřímně řečeno, nechápu, kde se tu berou ta pětihvězdičková hodnocení. Ani ta průměrná cena služby. Zaplatila jsem o dost víc za obyčejné barvení a za střih, který se ukázal jako dost mizerný, když z něj náhodně trčí nestejně dlouhé prameny. Kdybych to měla k něčemu přirovnat, tak nejspíš k "oškubanému kuřeti". Profesionalita personálu také nic moc, když jsem musela dvě hodiny poslouchat osobní rozhovory personálu. Nechci nikomu ublížit nebo ukřivdit, ale tohle prostě nebylo dobré.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 000 Kč


Provedené služby: střihbarvení
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace