Salon Galapa

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

1 383 Kč

317 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Milady Horákové 23, 602 00

720 532 740

info@galapa.cz

Pondělí9:0019:00
Úterý9:0019:00
Středa9:0019:00
Čtvrtek9:0019:00
Pátek9:0019:00
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Přijďte se nechat hýčkat do našeho kadeřnického salonu Galapa, kde Vám naše kadeřnice vytvoří překrásné účesy podle posledních trendů. Jsme dámské, pánské i dětské kadeřnictví v centru Brna, a rádi Vás obsloužíme i bez předchozího objednání.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 56 hodnocení zákazníků

Super kadeřnictví

zrzka, 19.08.2020

Jsem nadšená - kadeřnice Inka mě ostříhala přesně podle mých představ. Střih je perfektní, vlasy drží tvar, jsem stále upravená. Konečně jsem našla kadeřnici, která se nebojí stříhat krátké vlasy, drží se moderních trendů, má styl, je profesionál každým coulem. Kladně také hodnotím přístup ostatního personálu, který je ochotný, vstřícný a nebojí se přidat úsměv... Za mě obrovská spokojenost, všem vřele doporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Inka

Provedené služby: střih

Dětské a dámské stříhání

NikaNika, 23.07.2020

Dnes jsem tu byla na stříhání s mým dva a půl roku malým raráškem. Nebylo to s ním úplně jednoduché jako ostatně s žádným takhle malým dítkem :-) Opět velká trpělivost a pochopení od slečny kadeřnice. Jsem moc nadšená, už nikam jinam s malým nepůjdu.A jako bonus mi bylo nabídnuto i ostříhání mých vlasů a případné postarání se o malého, kdyby bylo potřeba. Takže nakonec jsme odešli ostříhaní nečekaně oba :-) Za mě 1 s 5 hvězdičkami, neskutečně milý a profesionální přístup paní majitelky i naší příjemné slečny kadeřnice a za super ceny. Odcházela jsem naprosto spokojená a ráda sem znovu půjdu a už nebudu přemýšlet nad jiným kadeřnictvím. Ještě jednou mockrát děkuji a všem vřele doporučuji :-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

910 Kč

Jméno kadeřníka: moc příjemná slečna :-)

Provedené služby: střihmytí

Nadpis nebyl vyplněn

Aneleh, 26.06.2020

Chodím pravidelně a ráda. Příjemné prostředí, profesionální péče slečny Kristýnky, která vlasy diagnostikuje, doporučí vzhledem k jejich momentálnímu stavu, jak o ně pečovat a co jim dopřát. A ono to funguje. Je fajn, když můžete důvěřovat kadeřnici a když je pobyt v kadeřnictví relax.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 900 Kč

Jméno kadeřníka: Kristýna

Provedené služby: mytífoukáníbarveníodbarvení

Doporučuji !

Ověřený uživatel, 20.06.2020

Potřebovala jsem melír, termín dali hned druhý den. Bylo to v době,kdy bylo obtížné termín ziskat kdekoli jinde. Přístup skvělý, střih moc hezký, používají velmi dobrou vlasovou kosmetiku. Rychlost působení melíru byla vysoká- (jinde čekám 30 min) zde možná tak ani ne 10 min. Vlasy jsou hezké a živé. Doporučuji ! Vrátím se tam. Alena

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

950 Kč

Jméno kadeřníka: skvělý team

Provedené služby: střihmelírmytífoukání

Barva, střih, děti

Martina987, 07.06.2020

Salon jsem objevila náhodou na internetu, když jsem potřebovala ostříhat tříletého vnoučka. Bez nutnosti objednání se nás ujala příjemná kadeřnice. I když vnouček příliš nadšený nebyl a dával to hlasitě najevo, tak za pár minut byl krásně profesionálně ostříhaný

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 180 Kč

Jméno kadeřníka: Ina

Provedené služby: střihmytíbarvení

Super sestřih

Ověřený uživatel, 02.06.2020

Stříhání v tomto studiu pro mne bylo skutečně velmi příjemné. Svěží letní sestřih zvladla slečna holicka v pozoruhodném čase a s úžasnou dávkou preciznosti... Za měsíc mě tady máte znova!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

350 Kč

Pánský střih

Ověřený uživatel, 02.06.2020

Salon jsem navštívil již 2x , pokaždé u slečny Kristýny a vždy jsem byl spokojen, velmi milá a šikovná slečna a příjemné prostředí :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

350 Kč

Jméno kadeřníka: Kristýna

Provedené služby: střih
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace