Oksana Vasylchuk

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

1 086 Kč

200 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Vídeňská 68, Brno, 639 00

tej@email.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí--:----:--
Úterý--:----:--
Středa--:----:--
Čtvrtek--:----:--
Pátek--:----:--
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Doporučovaná kadeřnictví v okolí

Salon Galapa

Milady Horákové 23, 602 00

Trendy Hair Fashion

Poštovská 3, Brno-střed, 602 00

Salon Goldenhair

Kounicova 83, Brno-Žabovřesky, 602 00

Celkem 46 hodnocení zákazníků

Moje nejlepší kadeřnice

Ověřený uživatel, 23.06.2020

Přes 3 roky jsem navštěvovala kadeřnici Oksanku. Nevím, co mě napadlo vyzkoušet jiné kadeřnictví, které si říká SALON. Bohužel jsem na to doplatila. Nejenže se absolutně netrefili barvou, kterou jsem si přála, i když mi bylo řečeno, že to nebude problém. Sřihem se také netrefili a navíc mi druhý den naskákaly na hlavě puchýře. A to si nechali zaplatit katastrofální částkou. Tak mě napadlo, kdo mě může pomoct? Jedině Oxanka. Proto jsem jí navštívila. Střih perfektní, barva neskutečně krásná. Takže tato kadeřnice se mně už nezbaví. Díky, Oksanko.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Super KADEŘNICE

Ověřený uživatel, 08.06.2020

K paní Oksaně jsem přišla před rokem a půl s tím, aby mi zachránila moje zničené vlasy, které mi zničila jiná kadeřnice. Profesionální přístup paní Oksany mě velice překvapil. Je velice pečlivá a hodně poradí. Paní Oksana nedělá svoji práci za každou cenu, jen aby vydělala, tak jako to dělá většina kadeřnic. Dělá to hlavně pro to, aby byl zákazník spokojený a měl zdravé vlasy. Jsem velice spokojená s profesionální prací paní Oksany. Konečně mám krásné a zdravé vlasy. Paní Oksana je úžasný člověk a vždy od ní odcházím s dobrou náladou a krásným účesem. Přeji paní Oksaně spoustu stejně spokojených zákaznic jako jsem já a ráda se k ní budu vracet.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Nejlepší kadeřnice

anicka_254, 17.04.2020

Za svůj pobyt v Brně jsem vystřídala několik kadeřnic a až s paní Oksanou jsem si byla jistá, že jsem našla tu pravou. Příjemný přístup, profesionální péče o vlasy a krásné střihy. Moje vlasy od té doby, co k ní chodím vypadají božsky a všichni mi je chválí a ptají se, kam chodím. Rozhodně nejlepší kadeřnice jakou jsem kdy měla, za nic bych neměnila.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Oksana

Nikdy více

Ověřený uživatel, 29.03.2020

Už je to pár let, co jsem u paní Oksany byla, ale doposud jsem to nevymazala z paměti. Paní Oksanu jsem si vybrala na základě skvělých recenzí na této stránce. Můžu říct, že to snad byla má doposud nejhorší návštěva kadeřnictví v životě. Nejde ani tak o výsledek, jako o přístup kadeřnice. V životě mi tak při česání vlasy nikdo neškubal, když mi dělala balayage, aby mě vyloženě zdrbala za to, že jsem se trochu pohnula, to jsem taky nezažila. Místo mikáda jsem měla podkovu, aniž by to se mnou někdo zkonzultoval. No, škoda. Očekávala bych, že si nové zákaznice bude snažit udržet i do budoucna.Takže za mě díky a nikdy více.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Oksana

Provedené služby: střihbarvení

skvělá kadeřnice

Ověřený uživatel, 24.03.2020

Vystřídala jsem několik kadeřnic a nebyla jsem nikde spokojená. Mám hodně husté a silné vlasy a provést perfektní střih je doslova umění. Před několika lety jsem se odhodlala, po přečtení výborných recenzí, navštívit paní Oksanu. A zůstala jsem. Vždy perfektní střih, moderní, má šmrnc. I když za ní dojíždím téměř 40 km tam a pak zpět, neměnila bych. Velká spokojenost.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Oksana

Provedené služby: střihmytífoukání

excelentní

nezadano, 25.09.2019

K Oksance chodím už několik let a vždy naprostá spokojenost. Vyzkousely jsme kde co,od krátkých účesů po dlouhé,od blond až po tmavě hnědofialovou a pokaždé krásné. A bez poškození vlasů! Jednoznačně doporučuji a těším se,až se paní Oksana uzdraví a zase začne pracovat.Sice šílím z odrostů,ale i tak počkám až k ní.:-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 000 Kč

Jméno kadeřníka: Oksana

Provedené služby: střihbarvenípřeliv

Profesionální péče

Ověřený uživatel, 06.09.2019

Paní Oksana je úžasná dáme. Nejen že perfektně stříhá, má vytříbený vkus co se týče i barvení, ale navíc je neskutečně optimistická. U ní v salónu se vždycky cítím skvěle a odcházím s perfektním účesem.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Oksana

Provedené služby: střihmelír
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace