Oksana Vasylchuk

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

1 086 Kč

200 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Vídeňská 68, Brno, 639 00

tej@email.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí--:----:--
Úterý--:----:--
Středa--:----:--
Čtvrtek--:----:--
Pátek--:----:--
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Doporučovaná kadeřnictví v okolí

Salon Galapa

Běhounská 2/22, Brno, 602 00

Trendy Hair Fashion

Poštovská 3, Brno-střed, 602 00

Salon Goldenhair

Kounicova 83, Brno-Žabovřesky, 602 00

Celkem 46 hodnocení zákazníků

Chcete,aby vaše vlasy byly v nejlepších rukou?

akirra, 04.11.2016

Pak vřele doporučuji paní Oksanu! Díky mým ne příliš hustým vlasům a jemné struktuře musím pečlivě volit střih a věnovat se údržbě, a jediná Oksana mi dokáže vykouzlit boží účes a nabídnout úžasnou barvu. Několikerou aplikací KeratinShot se Oksance podařilo moje vlasy zotavit tak, že mě až okolí podezíralo z nošení paruky! Konec strašení lidí! Oksanka je ve svém oboru neskutečný profesionál, rozumí nejen technologii barev, mistrně ovládá práci s nůžkami, ale svým lidským a srdečným přístupem od ní odcházíte s pocitem, že jste nejen ta nejhezčí na světě, ale i s klidem v duši, že konečně existuje kadeřnice, která zná, ví,respektuje, poradí, a dovede vaši hlavu k dokonalosti!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Oksana Vasylchuk

Neměnila bych!

Ověřený uživatel, 21.10.2016

Než jsem došla k Oksaně, z kadeřnic jsem měla strach, po návštěvě té poslední jsem dokonce seděla v koupelně před zrcadlem a brečela nad tím, co mi s vlasy udělala... Oksana přesně ví, co komu sluší, co udělat, aby vlasy vypadaly k světu. Vždycky mi dá na cestu milion rad, co můžu vlasům v tom kterém počasí dopřát a co naopak nedělat. K účesu se chová jako k uměleckému dílu, během stříhání chválí jak vás, jak vám to sluší, tak i sebe, jak se jí to hezky povedlo :-)) A vy jí zkrátka musíte dát za pravdu. Odchazíte spokojená a sebevědomá až do nebe. Nad to je nesmírně sympatická! Ženy, garantuju vám, že pokud svoje vlasy svěříte Oksaně, nikam jinam už nepůjdete :-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

500 Kč

Jméno kadeřníka: Oksana Vasylchuk

Provedené služby: střihmytífoukánímaska

Profesionálka

HanaS, 12.10.2016

Oksanka je nejlepší kadeřnice:-) Koukne na zákazníka a hned má plno nápadů na slušivý účes, střih, barvu.....prostě vše...Poradí, nevnucuje. Znám ji přes 2 roky a za tu dobu mě neustále svými nápady omlazuje a vždy od ní odcházím spokojená s krásným pocitem i hlavou:-) Je výbornou kadeřnicí i pro mého syna a dceru. Všem vřele doporučuji. K Oksance se vždy těším, návštěva u ní je pro mě vždy i pohlazením na duši!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Oksana Vasylchuk

Provedené služby: střih

Naprostá spokojenost !!!

LuciePalášková, 22.09.2016

Dnes jsem navštívila salón na Pekařské 16 u paní Oksany Vasylchuk. Dlouhodobě jsem hledala v Brně - dokonce i po Slovensku kadeřnici, kde bych byla spokojená. Svěřila jsem se do ruk asi 20 kadeřnic (ne-li víc) a stále jsem nebyla spokojená. Z mé poslední návštěvy jsem byla dokonce i nešťastná, vzhledem k tomu, že jsem ve vlasech měla tmavé fleky, melír byl nažloutlý a velmi nerovnoměrný. Dala jsem na hodnocení zde na stránce a objednala se k Oksaně. Ode dneška mám konečně jednu kadeřnici, ke které se budu nadšeně vracet. Dokonce i cena mě velmi překvapila a paní Oksana je neskutečně sympatická. Vřele doporučuji, jinam už nikdy více!!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 100 Kč

Jméno kadeřníka: Oksana Vasylchuk

Provedené služby: střihmelírfoukáníkulmování

maximálně spokojená

Věra, 07.09.2016

vydala jsem se k p. Oksaně pouze na základě kladných recenzí z tohoto webu a pod všechny pozitivní recenze bych se s chutí hned podepsala- pouze po první návštěvě, Oksana je profesionálka na svém místě, poradí, vyslechne a ihned nabízí nápady co s vlasy udělat- prošla jsem docela radikálním zkrácením ale plně k mé spokojenosti a s pozitivní reakcí od mého okolí, velice vstřícná a přátelská a hlavně inteligentní a profesionální Oksana je důvodem proč za 2. měsíce se s potěšením vrátím do jejího kadeřnického křesla...co se týká ceny- byla jsem velmi mile potěšena nízkou sazbou za dlouhý čas a perfektní střih, barvu a melír....silně doporučuji!!!!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 200 Kč

Jméno kadeřníka: Oksana

Provedené služby: střihmelírmytífoukáníbarvení

Spokojená zákaznice

Ověřený uživatel, 20.05.2016

Dagmar Kdo mě stříhá ? No přece Oksana :)  K Oksaně jsem se dostala na doporučení kolegyně z práce a chodím za ní už 2 roky. Je skvělá kadeřnice a dnes si troufnu říct, že i kamarádka.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Oksana Vasylchuk

relax

schgabriela, 08.05.2016

Jednou větou - paní Oksana je ženou na svém místě, kadeřnictví se stalo nejen její profesí, ale především i koníčkem. Mám ji ráda nejen jako "svoji" kadeřnici, ale rovněž jako člověka.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Oksana Vasylchuk

Provedené služby: střihbarvení
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace