Vlasový ateliér Tecna

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

1 611 Kč

-

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Sukova 4, 602 00 Brno

+420 731 303 204

info@ateliertecna.cz

Není k dispozici

Pondělí10:0018:30
Úterý10:0018:30
Středa10:0018:30
Čtvrtek10:0018:30
Pátek10:0017:30
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Jedinečné kadeřnictví v samotném srdci Brna. Těšit se můžete na krásné prostředí, unikátní a kvalitní služby a relax. Nabízíme klasické služby (střihání, barvení), ale také speciální služby (naše proslulé regenerační kúry a bahenní zábaly). Pro více informací navštivte webové stránky, nebo volejte.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 16 hodnocení zákazníků

Uplná spokojenost

MartaD, 15.10.2019

Přišla jsem s chlórem zničenými vlasy. Kadeřnice spolu s kolegyní mi poradily, jak se o ně starat. Kadeřnice vlasy vyčistila, zkrátila do požadované délky a vytvořila krásný střih. Celá návštěva ateliéru byla velice příjemná, mám zdravější vlasy, informace jak se o ně starat a střih co mi sluší.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Kristýna

Provedené služby: střihmytífoukání

Nejlepší vlasový salón v Brně

Liduss, 24.02.2019

Salón navštěvuji již 2 rokem a nemohu si jej vynachválit. Poradenství, pécě, kvalitní vlasová kosmetika, milý personál. Jestliže máte přání, jako jsem měla já, které bylo mít krásné a zdravé vlasy, tak neváhejte. Pro mě jsou návštěvy již srdcová záležitost.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 700 Kč

Jméno kadeřníka: Kristýna

Provedené služby: střihfoukáníbarvenímasážmaska

100% spokojenost

Radana, 29.11.2017

Poprvé jsem byla před 2 lety a od té doby nikde jinde. Profesionální a milý přístup, vždy odcházím 100% spokojená a s krásnými vlasy! :) Maximálně doporučuji

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 450 Kč

Jméno kadeřníka: Kristýna

Provedené služby: střihmytífoukánímasáž

Nej péče o vlasy!

jarca, 02.08.2017

Vážené dámy! Je mi smutno, když čtu záporné hodnocení tohoto salonu. Zřejmě jste si dobře nepřečetli co salon nabízí! A to je HLAVNĚ zdravé vlasy! Existují stovky salonů, kde vám udělají dle vašeho přání melíry-a jiné,,chemické" úpravy vašich vlasů. Ale tento salon JAKO JEDINÝ v Brně chce vaše vlasy uzdravit!! Takže si dál nechejte ničit vaše vlasy. Já za sebe mohu říct: už nikdy tento salon neopustím! Po necelém roce se mým vlasům vrátil lesk,pružnost-nepadají mě,ale naopak mě rychleji rostou.A to nejen díky péči pečlivé kadeřnici ale i díky používání přípravků, které si od té doby v salonu kupuji .Jarka

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 700 Kč

Jméno kadeřníka: Kristýna

Provedené služby: střihmytífoukáníbarvenímasážmaska

Nespokojenost

Andrejka, 09.03.2017

Se salónem mám bohužel špatnou zkušenost. Blond domelírování odrostů za téměř tři tisíce je opravdu přehnané. Zvláště když práce není perfektně provedena a vy skončíte s půlkou hlavy nažluto. Rozhodně salón nedoporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 815 Kč

Jméno kadeřníka: Kristýna

Provedené služby: melír

Nadpis nebyl vyplněn

NEE, 28.01.2017

Pokud máte rovné vlasy nebo chcete mít rovné vlasy, tak předpokládám, že bude kadeřnictví dobré. Pokud máte vlnité a kudrnaté vlasy neztrácejte čas, slečna kadeřnice neměla nejmenší tušení, jak se o takové vlasy starat.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Odpověď kadeřnictví
Dobrý den,

mrzí nás Vaše zkušenost. Nicméně za posledních několik týdnu neevidujeme návštěvu žádné zákaznice s kudrnatými vlasy, která by nebyla spokojená. Neuvedení jména nám nepomohlo, a tak netušíme, kde nastal problém. Mohla bych Vás tedy požádat o sdělení skutečností (na info@ateliertecna.cz), na základě kterých jste nebyla spokojená? Rádi bychom se z chyb ponaučili a pouze pokud nám budou sděleny, je můžeme napravit.

Předem děkujeme a přejeme pěkný den.

Skvela kadernice nad zlato :-)

VeronikaKrejcov, 17.01.2017

Poprve v zivote co jsem odchazela od kadernice spokojena. Kadernice je opravdu moc sikovna, precizni, mila... pripravky vonave.. prijemne prostredi.. masazni kreslo! Vsechno bylo perfektni. Nikam jinam uz nepujdu. :-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Kristyna? :-)

Provedené služby: střihfoukánímaska
Odpověď kadeřnictví
Dobrý den,
děkujeme za krásné hodnocení. A ano, jméno je správně. :)

Těšíme se na další návštěvu.

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace