Jacob & the Stylers

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

2 250 Kč

810 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Dvořákova 10, Brno, 602 00

info@jacobstylers.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí8:0018:00
Úterý8:0018:00
Středa8:0018:00
Čtvrtek8:0018:00
Pátek8:0018:00
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Doporučovaná kadeřnictví v okolí

Goldenhair Salon

Minská 8, Brno-Žabovřesky, 616 00

Trendy Hair Fashion

Poštovská 3, Brno-střed, 602 00

Celkem 19 hodnocení zákazníků

Velká reklama, průměrné služby

Bramborik, 08.06.2018

Kadeřnictví jsem navštívila 2x . Poprvé mne stříhala slečna, se střihem jsem byla spokojená, nicméně za ty peníze jsem čekala větší WAU. Podruhé naprostá katastrofa - ujal se mne mladý arogantní kadeřník, střih měl hotov asi za 15 minut a odcházela jsem s vlhkými vlasy. Po celou dobu jsem se navíc nemohla zbavit dojmu, že ho jeho práce nadmíru prudí. Je mi líto, ale zde už nikdy více. Za ty peníze služby salonu opravdu nestojí.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 000 Kč


Provedené služby: střih

Skvele

Ověřený uživatel, 07.06.2018

Supr...z niceho Hamis vytvoril na me hlave skvelej uces.Klobouk dolu

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

810 Kč

Jméno kadeřníka: Hamis

Provedené služby: střih

Přehnané

NikolaKar, 14.07.2017

U Jacoba jsem byla ze zvedavosti, avsak po umorne baleazi a strihani a prelivu jsem totalne zklamana. Chapu, ze procedura trvala nekolik hodin, ale pristup kadernika me dostal. Nejen, ze mi zkratil vlasy az prilis (navic po udelane baleazi, takze mi ostrihal i ty zesvetlene prameny!!), ale strih je absolutne nesymetricky, na prvni pohled to jde jasne videt a to mam vlnite vlasy. Opravdu mi neprijde prifesionalni dostrihavani az po vysuseni a narovnani vlasu!! Tento salon uz nikdy. Podobnou zkusenost mela kamaradka, kdy ji kadernik znicil vlasy baleazi, pritom by se na extremne suche vlasy nemela delat. Takze mi nezbyva nez nedoporucit.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 800 Kč

melír krásný, střih nic moc

M1A, 03.08.2016

Prostředí a servis na jedničku. Melír se opravdu povedl, akorát mi ho slečna tvořila od 9-12.30...takže to bylo opravdu úmorné. Střih mě nenadchnul. Potřebovala jsem vyřešit ofinu, aby mi nepadala do očí a ani jednou se to nepovedlo (Martin mě stříhal 2x). Na melír bych sem klidně znovu zašla, ale na střih si raději dojdu někam jinam.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 500 Kč

Jméno kadeřníka: Martin-střih, Nikol-melír

Provedené služby: střihmelírfoukání

Těmto kadeřníkům věřím

Mili, 13.02.2014

Když jsem do salonu dorazila poprvé, získala si mne milá recepce a profesionální přístup rovnou u dvěří. Když jsem se svěřila kadeřníkovi - do ruky - jmenoval se Luděk - měla jsem obavy, ale musím říci, že zbytečné. Střih mi sedí, ikdyž mám řídké vlasy, dopomáhá mi stylingový produkt, který mi kadeřník poradil .. Ačkoliv šlo o střih z dlouhých vlasů na mikádo, změnu jsem si užila a jsem spokojená. Určitě budu chodit dál a následovaly mne i moje kamarádky .. OCEŇUJI KONZULTACI A ÚPRAVU OFINY ZDARMA! kdykoliv potřebuji ..

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihmytífoukánímasáž

Za moc peněz málo muziky

Lenik10, 12.02.2014

Z tohoto salónu jsem velice zklamaná, tváří se sice velice profesionálně, ale to je vše. S barvou jsem byla spokojená, až do doby než jsem si na podruhé umyla vlasy. Původní melír, který jsem měla předtím je plně vidět. Střih, o kterém kadeřník tvrdil že bude naprosto bezudržbový, se vyklubalo zarovnání konečků a lehký prostřih a to jsem chtěla opravdu změnu účesu. A co mě nejvíc šokovalo, že při ceně 2400kč jsem si musela ještě zaplatit kafe, naštěstí vodu neučtují. Aspoň to kafe bylo výborný.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihfoukáníbarvení

Kouzelníci;-*

sarka, 10.02.2014

Jsem dlouholetou zákaznicí a jsem velmi spokojená, nejen S kadeřníky, ale také pedi a mani a produkty, které jsou v salonu k dostaní. Jen tak dál;)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihmytífoukáníbarvenímasážžehlení

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace