Recenze kadeřnictví České Budějovice

Zobrazeno 1 - 7 z celkem 83 výsledků
Řadit podle:

Studio Krajinská 4

Krajinská 4, České Budějovice, 370 01

"Příjemné prostředí a hlavně kvalitní přístup. Super kadeřnice, super střih a krásný melír. Odešla jsem opravdu...  Číst dále"

UBLICK hair stylist

Šumavská 6, České Budějovice, 370 01

"Nejsem u Filipa poprvé a pokaždé jsem spokojena.Nenechte se Filipe rozhodit špatnou kritikou jste šikovný.Paní...  Číst dále"

Jakub Markovický

Větrná 1435/70, 37005 České Budějov

"Ráda chodim ke klukům ale tady trochu nudný přístup i střih. Prostředí také nudí ,připadala jsem si tam jako v...  Číst dále"

Václava Švikruhová

B. Smetany 22, České Budějovice, 370 01

Zatím bez hodnocení

Oxana

Náměstí Přemysla Otakara II. 33, České Budějovice, 370 01

Zatím bez hodnocení

U Zuzky

J. Plachty 22, České Budějovice, 370 04

Zatím bez hodnocení

Pavla Hillová

Karla IV. 4, České Budějovice, 370 01

Zatím bez hodnocení
Bydlíte v Českých Budějovicích a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Českých Budějovicích podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!