Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

přání zákazníka by mělo být splněno

MichalKopl

Požadovaný styl střihu odmítla několikrát provést s tím, že tak bych vypadal jako nějaký Ukrajinec. Chtěla po mně pomoct s odvirováním jejího 15 let starého počítače. To jsem provedl, a za práci na počítači jsem dostal 15 korun. Prostě vyčůranost. Do aukce vystavený její 15 let starý počítač nakonec řekla, že za finální cenu jej prodat nechce. S ohledem na to, že do aukce jsem jej dal já, jsem křivým a neférovým člověkem já. K paní Šírové už tedy tímto přestávám chodit.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

200 Kč

Jméno kadeřníka: Alena Šírová

Provedené služby: střihmytí

Hodnocení

Ověřený uživatel

Nejlepší pan kadeřník. Skvělý přístup. Vždy mi nabídne pití. Výborný výběr hudby.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 070 Kč

Jméno kadeřníka: Jan Fischer

Provedené služby: střihmytíbarvení

Pánské strihani

Vlad

Dnes jsem byl doporučen do kadernictvi Onyx opravdu to zato stalo pěkný střih a pohoda velmi jsem si to užil, určitě se stanu věrným zakaznikem

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

150 Kč

Jméno kadeřníka: Renata

Provedené služby: střih
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.