Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Naprostá spokojenost

Jitka25

Do kadeřnictví se vracím už pět let, navštěvuji zde i pedikúru. Vysoká úroveň služeb,ochotny a příjemny personál. Nic bych neměnila.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 500 Kč

Jméno kadeřníka: Veronika

Provedené služby: střihmytífoukáníbarvení

Nadpis nebyl vyplněn

Iva007

Chodím sem již třetí rok a vždy spokojenost. Zkušenosti mám s Luckou a Vercou a vždy odcházím maximálně spokojená. Verca je kreativní, její střihy mi sednou. Doporučuji!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 500 Kč

Jméno kadeřníka: Veronika

Provedené služby: střihmelírfoukáníbarvení

Naprostá spokojenost

Ověřený uživatel

Všem tento salon vřele doporučuji. Mají tam opravdu šikovné kadeřnice. Hlavně pak Terku, která mi na hlavě vykouzlí vždy něco úžasného. Skvělý přístup. Jinam už určitě nepůjdu.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 200 Kč

Jméno kadeřníka: Tereza

Provedené služby: střihmelírmytífoukáníbarvenímaska
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.