Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Nadpis nebyl vyplněn

Glami

R o z h o d n ě n e d o p o r u č u j i. Poprvé a naposledy. Nepříjemný a neprofesionální přístup. "Kadeřník" přišel pozdě na domluvený termín, a jen tak mezi řečí mi sdělil, že na mne nemá čas, na kterém jsme se předem domluvili. Takže místo barvy dělal jen přeliv, ale po celou dobu dával jasně najevo, že ho obtěžuji, takže nemluvil, tvářil se otráveně a všímal si více mobilu. A za ten nepovedený přeliv si ještě drze řekl téměř o 3000 Kč. Zajímalo by mne, jak na tu cenu přišel, a kolik by stála barva. Příště půjdu raději do profesionálního renomovaného kadeřnictví, které má jasně stanovené a i příznivější ceny, neboť netrpí nedostatkem klientů, a nemusí proto šponovat ceny.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Szimyk

Provedené služby: mytífoukánípřeliv

Profesionální přístup

Karinka

Kadeřnice Jana byla šikovná,hlavně profesionální přístup. Poradila přesně barvu i střih,který je fajn na údržbu. Za mě super,doporučuji a dá se online objednat.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

900 Kč

Jméno kadeřníka: Jana Heimerlová

Provedené služby: střihfoukáníbarvení

Velká spokojenost

freel

Do salonu Jarky Čechové jsem šla kvůli kadeřnici Lucce Kunclové. Už tam chodím druhým rokem a nelituji. Výborně stříhá, prostředí salonu je velmi příjemné. Již tam chodí celá moje rodina a všichni jsou spokojení na 100%.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 650 Kč

Jméno kadeřníka: Lucka

Provedené služby: střihfoukáníbarvení
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.