Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Místo blond ŽLUTÁ

Kanárekk

Přidávám zážitek, co se mi stal již před časem. Chtěla jsem nabarvit odrosty na blond, tak jsem se na základě recenzí objednala sem. Na svých vlasech si dost zakládám... Když jsem přišla, byla v salonu jen slečna, která mi v průběhu barvení oznámila, že před nedávnem dokončila učňák. To potěší. Nikdo učený z nebe nespadl, ale myslím, že by tam s ní měla být zkušená kadeřnice, která jí bude radit. Výsledek byl, že jsem odcházela se žlutou hlavou. Když jsem kadeřnici slušně řekla, že to je žluté, zavolala majitelku a ta si trvala na svém, že to takto má být a že je to mým typem vlasů. Ne, to opravdu není, na blond se barvím už 7 let a tohle se mi ještě nestalo..!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 500 Kč


Provedené služby: střihmytíbarvení
Odpověď kadeřnictví
Dobrý den , pravděpodobně jste si spletla kadeřnictví,
nikdo po vyučení u nás nepracuje. Nejkratší dobu praxe mají kadeřnice 8 let a více. Navíc jako majitelka Salonu bych musela vědět něco o tom, kdybych se bavila s nespokojenou klientkou rozhodně bychom ji nenechali zaplatit a nespokojeně odejít.
Na blond barvy jsme opravdu profesionálové a takové amatérské chyby se u nás nestávají. Je mi líto , ale Vaše zkušenost nemá s námi opravdu nic společného. majitelka Salonu Goldenhair.

Už jinam chodit nebudu

Ověřený uživatel

Před delší dobou jsem do toho to kadeřnictví chodila a vždy jsem byla spokojená. Pak jsem si řekla, že to chce změnu a dopadlo to špatně. Vždy dám na doporučení ... A tak to taky dopadlo ... Dneska jsem se sem opět vrátila a nemůžu si to vynachválit. I mé okolí vidí změnu. Než jsem sem došla, jsem měla úplně zničené vlasy a o barvě ani Nemluvím. Kadeřnice naprosté profesionálky, to co dokázaly s mojí hlavou, klobouk dolů. Moc děkuji, výsledek je naprosto úžasný. Tuto kadeřnici můžu všem doporučit a celkově i salon

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 500 Kč

Jméno kadeřníka: Kateřina Opavská

Provedené služby: střihfoukáníbarveníodbarvení

Salon yes vip recenze

katerinavoz

Konečně jsem našla salón se kterým jsem spokojená nejen s cenami ale i výsledným efektem. Po návštěvě si s vlasy vždycky nemusím nic dělat minimálně tři dny a pořád vypadají dobře.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.
Zavřít reklamu