Recenze kadeřnictví Hradec Králové

Zobrazeno 1 - 7 z celkem 132 výsledků
Řadit podle:

Salon Petra Benešová

V Lipkách 915/4a, Hradec Králové, 500 02

"Včera jsem byla poprvé v tomto kadeřnictvi a velká spokojenost.Krásné prostředí a velmi šikovná kadeřnice - Te...  Číst dále"

Iveta Lubasová

Pražská tř. 73A, Hradec Králové, 500 04

"příjemná, komunikativní, poradí s péči o vlasy, hezky stříhá"

Salon Nelly

Hradec Králové, Kukleny

"Dobry den,po přečtení těchto špatných recenzí mi to stejně nedalo a slečnu Nelly jsem vyzkoušela .Jsem napros...  Číst dále"

Studio Tomáš Prouza

Bozděchova 13, Hradec Králové, 500 02

"Vysoká kvalita, výrazná nadčasovost účesu, styl. Příjemné moderní prostředí, avšak trochu ztísněný prostor. P...  Číst dále"

Salon Afrodité

Šafaříkova 4, Hradec Králové, 500 02

"Člověk akorát zaplatí a výsledek žádný, byla jsem velmi zklamaná, neměla jsem ostříhané ani konečky pořádně, s...  Číst dále"

Silvie Wildt

Nerudova 10, Hradec Králové, 500 02

"Když skončilo stříhání, měl jsem obličej plný chlupů, které jsem měl i za krkem. V jiných kadeřnictví, které j...  Číst dále"

Kristýna Marvanová -

Buzulucká 431/2, Hradec Králové,500 03

Zatím bez hodnocení
Bydlíte v Hradci Králové a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Hradci Králové podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!