Recenze kadeřnictví Brno

Zobrazeno 1 - 7 z celkem 447 výsledků
Řadit podle:

Goldenhair Salon

Kounicova 53 rohově se Sokolská 14 Brno

" V kadeřnictví jsem byla před pár měsíci u kadeřnice Veroniky a byla jsem nadmíru spokojena.Paní Veronika byl...  Číst dále"

Salon Michelle

Horova 4, Brno-Žabovřesky, 616 00

" Když mi z předešlého kadeřnictví vlasy tak zničily, že mi konce vlasů opadaly a ombré, které jsem si tak moc ...  Číst dále"

Petra Nykodýmová

Štefánikova 48, Brno-Královo Pole, 612 00

"K paní Petře jsem se rozhodla zajít na základě recenzí na tomto webu. Rozhodně nelituji!! Vyslechla mé požadav...  Číst dále"

Trendy Hair Fashion

Poštovská 3, Brno-střed, 602 00

"Prisla jsem s odrostlou blond barvou, ze chci sjednotit co nejvice me prirodni barve vlasu.V kadernictvi kdyz ...  Číst dále"

Oksana Vasylchuk

Vídeňská 68, Brno, 639 00

"Včera jsem u paní Oksany byla poprvé na základě doporučení od známe. Musím uznát že za ty léta co si barvim a ...  Číst dále"

Jana Kuběnová

Josefská 2, Brno, 602 00

"Velmi oceňuji osobní přístup. Paní Kuběnová se mě ptala na všechno o mých vlasech, střihy, jak se starám, co p...  Číst dále"

Vlasový ateliér Tecna

Nové sady 25, Brno, 602 00

"Vážené dámy! Je mi smutno, když čtu záporné hodnocení tohoto salonu. Zřejmě jste si dobře nepřečetli co salon...  Číst dále"
Bydlíte v Brně a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Brně podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!