Recenze kadeřnictví Brno

Zobrazeno 1 - 15 z celkem 451 výsledků
Řadit podle:

Goldenhair Salon

Minská 8 Brno ( naproti Mersey clubu)

"Důležité je se pochopit a v tomhle salonu vás opravdu poslouchají.Jsem velmi spokojená.Mohu jen doporučit. ...  Číst dále"

Petra Nykodýmová

Štefánikova 48, Brno-Královo Pole, 612 00

"U slečny Petry jsem byla poprvé a jistě ne naposledy, Vytořila krásný platinový melír a skvěle ostříhala. Jsem...  Číst dále"

MM HAIR CARE

Dominikánské nám. 3, Brno-střed, 602 00

"Jsem moc spokojena a dekujiiiii za super strih, prijdu zase."

Trendy Hair Fashion

Poštovská 3, Brno-střed, 602 00

"V Trendy Hair mi skvěle spravili nepovedený střih z jiného kadeřnictví. Příjemné prostředí i paní kadeřnice, j...  Číst dále"

Studio Vika

Kounicova 297/38, Brno, 602 00

Zatím bez hodnocení

Jarmila Šlesová

Mikulovská 6, Brno-Vinohrady, 628 00

Zatím bez hodnocení

Helena Sedláková

Bednaříkova 1b, Brno-Líšeň, 628 00

Zatím bez hodnocení

Salon Michelle

Horova 4, Brno-Žabovřesky, 616 00

"K majitelce salonu Míše chodím už 3 roky a jsem naprosto spokojená.Krásně stříhá a používá kvalitní barvy. Sal...  Číst dále"

Oksana Vasylchuk

Vídeňská 68, Brno, 639 00

"Nejlepší kadernice v brně! Jako jediná zvladla hravě baleayge hneda/blond s tim, ze musela jeste na vlasech sp...  Číst dále"

Jana Kuběnová

Josefská 2, Brno, 602 00

"Velmi oceňuji osobní přístup. Paní Kuběnová se mě ptala na všechno o mých vlasech, střihy, jak se starám, co p...  Číst dále"

Vlasový ateliér Tecna

Nové sady 25, Brno, 602 00

"Poprvé jsem byla před 2 lety a od té doby nikde jinde. Profesionální a milý přístup, vždy odcházím 100% spokoj...  Číst dále"

Monika

Veveří 487/59, Brno, 602 00

"Paní Monika mě ostříhala přesně podle mých představ, rychle a za dobrou cenu, navíc poradila, jak o účes pečov...  Číst dále"

E&K vlasové a nethové studio

Nopova 41, Brno-Židenice, 615 00

"Doporučuji,veliká spokojenost,slečna mi vykouzlila perfektní střih,mám řídké vlasy a vykouzlit s těmito vlasy ...  Číst dále"

Hana Pešková

Zámecká 74, Brno, 643 00

"K Hance už bohužel chodit nemůžu, protože jsem se z Brna odstěhovala, ale u žádné kadeřnice jsem tak spokojená...  Číst dále"

Adam

nám. Svobody 86/17, Brno, 602 00

"Kadeřnice byla milá, ale odešla jsem úplne s jiným účesem a úplně jinou barvou - barvou detské stolice... i po...  Číst dále"
Bydlíte v Brně a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Brně podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!