Recenze kadeřnictví Brno

Zobrazeno 1 - 15 z celkem 452 výsledků
Řadit podle:

Goldenhair Salon

Minská 8 Brno ( naproti Mersey clubu)

"Konečně mám vlasy podle svých představ! A vděčím za to velice šikovné, milé a komunikativní kadeřnici Tereze, ...  Číst dále"

Petra Nykodýmová

Štefánikova 48, Brno-Královo Pole, 612 00

"Paní kadeřnice je šikovná a milá osůbka. Pokud jste nenáročná-ý a hledáte levný salon, je toto kadeřnictví je...  Číst dále"

Trendy Hair Fashion

Poštovská 3, Brno-střed, 602 00

"V Trendy Hair mi skvěle spravili nepovedený střih z jiného kadeřnictví. Příjemné prostředí i paní kadeřnice, j...  Číst dále"

Salon Michelle

Horova 4, Brno-Žabovřesky, 616 00

"Byla jsem tu poprvé. Kadeřnice moc milá, hezky přirozeně vlasy vystínovala (opravila mi tak domácí ombré, se k...  Číst dále"

Jana Kuběnová

Josefská 2, Brno, 602 00

"Tento salon jsem vybrala náhodou a očividně jsem měla při výběru šťastnou ruku, se svou první návštěvou jsem b...  Číst dále"

Oksana Vasylchuk

Vídeňská 68, Brno, 639 00

"Po nespočet spáckaných návštěv jiných salonů a kadeřníků, přečtení tisíce recenzi jsem se odhodlala navštívit ...  Číst dále"

Vlasový ateliér Tecna

Nové sady 25, Brno, 602 00

"Poprvé jsem byla před 2 lety a od té doby nikde jinde. Profesionální a milý přístup, vždy odcházím 100% spokoj...  Číst dále"

hair studio Smaragd

Rooseveltova 584/9, Brno, 602 00

"Příjemná atmosféra salonu Smaragd s výtečnou kávou a hlavně profesionálním přístupem Marcelky je SUPER . Úžasn...  Číst dále"

E&K vlasové a nethové studio

Nopova 41, Brno-Židenice, 615 00

"Perfektní práce šikovné kadeřnice, krásné, voňavé, uklizené kadeřnictví, velmi vstřícný a profesionální přístu...  Číst dále"

Monika

Veveří 487/59, Brno, 602 00

"Paní Monika mě ostříhala přesně podle mých představ, rychle a za dobrou cenu, navíc poradila, jak o účes pečov...  Číst dále"

Hana Pešková

Zámecká 74, Brno, 643 00

"U této kadeřnice jsem byla podruhé a byla jsem spokojená. Pracuje rychle, ale dobře. Poradí, ale nevnucuje. Má...  Číst dále"

MM HAIR CARE

Dominikánské nám. 3, Brno-střed, 602 00

"Byla jsem moc spokojená se střihem i barvou, přístup byl profesionální a já už se těším na další návštěvu!...  Číst dále"

Adam

nám. Svobody 86/17, Brno, 602 00

"Původně jsem byla objednaná ke k slečně Evě se kterou jsem byla při minulé návštěvě spokojená. Bohužel slečna ...  Číst dále"

Studio luna

Chládkova 16, Brno, 616 00

"Paní Gabriela je moc příjemná paní a skvěle jsme si popovídaly, prostředí taky moc příjemné, podle toho jak po...  Číst dále"

Gabriela

Merhautova 1004/134, Brno, 613 00

"Kadeřnice, u které jsem se objednávala byla milá, komunikativní. Ovšem paní/slečna která se mě ujala se mi ani...  Číst dále"
Bydlíte v Brně a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Brně podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!