Recenze kadeřnictví Brno

Zobrazeno 1 - 7 z celkem 445 výsledků
Řadit podle:

Goldenhair Salon

Kounicova 53 rohově se Sokolská 14 Brno

"Do kadeřnictví jsem zavítal poprvé jsem velmi spokojen.Rozhodně doporučuji.Komfort se vším všudy mytí, střih,s...  Číst dále"

Salon Michelle

Horova 4, Brno-Žabovřesky, 616 00

"Byla jsem v kadeřnictví poprvé na základě kladných recenzí na této stránce a i já se přidávám ke spokojeným zá...  Číst dále"

Trendy Hair Fashion

Poštovská 3, Brno-střed, 602 00

"Prisla jsem s odrostlou blond barvou, ze chci sjednotit co nejvice me prirodni barve vlasu.V kadernictvi kdyz ...  Číst dále"

Jana Kuběnová

Josefská 2, Brno, 602 00

"Velmi oceňuji osobní přístup. Paní Kuběnová se mě ptala na všechno o mých vlasech, střihy, jak se starám, co p...  Číst dále"

Petra Nykodýmová

Štefánikova 48, Brno-Královo Pole, 612 00

"K paní Petře již nějakou dobu chodím i s mamkou a přítelem a ani jeden si nemůžeme stěžovat, vždy přátelský př...  Číst dále"

Vlasový ateliér Tecna

Nové sady 25, Brno, 602 00

"Se salónem mám bohužel špatnou zkušenost. Blond domelírování odrostů za téměř tři tisíce je opravdu přehnané. ...  Číst dále"

Oksana Vasylchuk

Pekařská 16, Brno-střed, 602 00

"Po několikaleté změně kadeřnice naprostá spokojenost a obdiv nad prací paní Oksany vřele doporučuji "
Bydlíte v Brně a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Brně podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!