Vlasový ateliér Tecna

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

1 603 Kč

-

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

Nové sady 25, Brno, 602 00

+420 731 303 204

info@ateliertecna.cz

www.ateliertecna.cz

Facebooková stránka

Pondělí10:0018:30
Úterý10:0018:30
Středa10:0018:30
Čtvrtek10:0018:30
Pátek10:0017:30
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Jedinečné kadeřnictví v samotném srdci Brna. Těšit se můžete na krásné prostředí, unikátní a kvalitní služby a relax. Nabízíme klasické služby (střihání, barvení), ale také speciální služby (naše proslulé regenerační kúry a bahenní zábaly). Pro více informací navštivte webové stránky, nebo volejte.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 14 hodnocení zákazníků

100% spokojenost

Radana,

Poprvé jsem byla před 2 lety a od té doby nikde jinde. Profesionální a milý přístup, vždy odcházím 100% spokojená a s krásnými vlasy! :) Maximálně doporučuji

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 450 Kč

Jméno kadeřníka: Kristýna

Provedené služby: střihmytífoukánímasáž

Nej péče o vlasy!

jarca,

Vážené dámy! Je mi smutno, když čtu záporné hodnocení tohoto salonu. Zřejmě jste si dobře nepřečetli co salon nabízí! A to je HLAVNĚ zdravé vlasy! Existují stovky salonů, kde vám udělají dle vašeho přání melíry-a jiné,,chemické" úpravy vašich vlasů. Ale tento salon JAKO JEDINÝ v Brně chce vaše vlasy uzdravit!! Takže si dál nechejte ničit vaše vlasy. Já za sebe mohu říct: už nikdy tento salon neopustím! Po necelém roce se mým vlasům vrátil lesk,pružnost-nepadají mě,ale naopak mě rychleji rostou.A to nejen díky péči pečlivé kadeřnici ale i díky používání přípravků, které si od té doby v salonu kupuji .Jarka

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 700 Kč

Jméno kadeřníka: Kristýna

Provedené služby: střihmytífoukáníbarvenímasážmaska

Nespokojenost

Andrejka,

Se salónem mám bohužel špatnou zkušenost. Blond domelírování odrostů za téměř tři tisíce je opravdu přehnané. Zvláště když práce není perfektně provedena a vy skončíte s půlkou hlavy nažluto. Rozhodně salón nedoporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 815 Kč

Jméno kadeřníka: Kristýna

Provedené služby: melír

Nadpis nebyl vyplněn

NEE,

Pokud máte rovné vlasy nebo chcete mít rovné vlasy, tak předpokládám, že bude kadeřnictví dobré. Pokud máte vlnité a kudrnaté vlasy neztrácejte čas, slečna kadeřnice neměla nejmenší tušení, jak se o takové vlasy starat.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Odpověď kadeřnictví
Dobrý den,

mrzí nás Vaše zkušenost. Nicméně za posledních několik týdnu neevidujeme návštěvu žádné zákaznice s kudrnatými vlasy, která by nebyla spokojená. Neuvedení jména nám nepomohlo, a tak netušíme, kde nastal problém. Mohla bych Vás tedy požádat o sdělení skutečností (na info@ateliertecna.cz), na základě kterých jste nebyla spokojená? Rádi bychom se z chyb ponaučili a pouze pokud nám budou sděleny, je můžeme napravit.

Předem děkujeme a přejeme pěkný den.

Skvela kadernice nad zlato :-)

VeronikaKrejcov,

Poprve v zivote co jsem odchazela od kadernice spokojena. Kadernice je opravdu moc sikovna, precizni, mila... pripravky vonave.. prijemne prostredi.. masazni kreslo! Vsechno bylo perfektni. Nikam jinam uz nepujdu. :-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Kristyna? :-)

Provedené služby: střihfoukánímaska
Odpověď kadeřnictví
Dobrý den,
děkujeme za krásné hodnocení. A ano, jméno je správně. :)

Těšíme se na další návštěvu.

Super,super!!

jarca,

Mé vlasy jsou suché, kudrnaté. Navštívila jsem již mnoho salonů s příslibem: ,,to dáme dohromady", ale výsledek nulový. Po návštěvě salonu TECNA už NIKDY jinam nepůjdu! S tak profesionálním přístupem jsem se nikdy nesetkala!!Slečna kadeřnice s koleg.nejprve provedly diagnózu mých vlasů. Následně mě seznámily s postupem ošetření. Ocenila jsem hlavně, že slečna se věnovala výhradně mě a vše vysvětlila dopředu. Masážní křesla jsou úžasná! Se vším co mi bylo doporučeno jsem souhlasila a udělala jsem dobře! Výsledek-FANTASTICKÝ! Nemohu uvěřit tomu, že mé vlasy opravdu dal konečně,,někdo dohromady"!!Všem ženám proto vřele doporučuji navštívit tento salon! Čistota-profesionalita-výsledek!Jaroslava

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Kristýna s Alexandrou

Provedené služby: střihmytífoukáníbarveníbrazilský keratinmasáž
Odpověď kadeřnictví
Dobrý den,
děkujeme za krásné hodnocení.

Těšíme se na další návštěvu.

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel,

Zatím jsem byla s kadeřnictvím pouze v telefonické kontaktu a na "konzultaci", na úpravu vlasů teprve půjdu ... tak pevně doufám, že budu chválit. První dojem je ovšem pro mě nepříjemný, při objednání jsem si připadala, že obtěžuji a při konzultaci rovněž, nikoli ze strany kadeřnice (ta byla milá), ale stran paní na recepci. Z web stránek jsem měla pocit, že cena je sice vyšší, ale bude to příjemný zážitek..zatím spíš stres a téměř žádná vstřícnost.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 300 Kč

Jméno kadeřníka: Kristina

Provedené služby: střihmelír
Odpověď kadeřnictví
Dobrý den,

velice nás mrzí, že z návštěvy máte nepříjemný dojem.

Rádi bychom se k této recenzi vyjádřili detailněji, což nám bohužel maximální delká reakce neumožní. Celé znění odpovědi naleznete zde:
http://ateliertecna.cz/reakce-na-hodnoceni/

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace