Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Toto kadeřnictví již nikdy více

eri

Toto kadeřnictví jsem navštěvovala pravidelně, bohužel po dnešní zkušenosti, hledám jiné. Práce ve spěchu , požadovala jsem stříbrošedý odstín a výsledkem je blond barva. Kadeřnice mi poté nabídla přeliv, se slovy , že to ale bude dražší. Tak jsem jí řekla, ať už to nechá . Stříhání se také nepovedlo. Mrzí mě to, ale po mnoha letech přecházím jinam .

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 180 Kč

Jméno kadeřníka: Jméno nevím

Provedené služby: střihbarvení

Super

xxx

Do kadeřnictví Pitty chodím již několik let a výsledek je vždycky super.Jsem maximíálně spokojená.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

300 Kč

Jméno kadeřníka: Daniela Dostalá

Provedené služby: střihmytífoukání

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel

Kadeřnice jsou perfektní. Starali se o mě jako o princeznu a i když jsem přesně nevěděla, co chci udělat vykouzlili mi dokonalý sestřih a jedinečnou barevnou kombinaci:-) maximální spokojenost :-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihfoukáníbarvení
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.