Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Bída

Ověřený uživatel

Naprostá katastrofa!!! Studio Charme zní krásně, luxusně.. Tady ale pracuje banda slepic. O profesionalitě se mluvit nedá. Připadala jsem si, jak kdybych byla na kurzu pubertálních učnic. Místo šamponu snad používají mýdlo. Zastižení vlasů - ještě ten den jsem jela do jiného kadeřnictví, aby mi to spravili.. Přeliv mi vydržel do druhého mytí. Přístup otřesný, vzájemně si tvořili umělé nehty, a že smyly paní barvu o 20 min později.. Ty xichty, když se Vás ze ptají, jestli si dáte kafe a Vy řeknete ano, jsou "na ranu".. Při mytí hlavy větrají přímo na Vás, i když je venku 10 stupňů.. No, za 800,-.. Nikdy víc!!!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

800 Kč


Provedené služby: střihmytípřeliv

neprofesionalita, katastrofa, neochota

Tomtomtom

Objednal som sa do kaderníctva 100czk sídliaceho na Karlíne na 19:30. Keď som v daný deň dorazil o 19:27, staršia nedobrou češtinou hovoriaca kaderníčka mi povedala že by ju zaujímalo u koho som sa objednal, pretože ona o 20:00 zatvára a určite ma neostrihá. Povedal som jej, že samozrejme netuším meno slečny, u ktorej som sa deň predtým objednal, ale že so strihaním počítam. Povedala mi, nech na to zabudnem, že ju to nezaujíma, a že môžem ísť domov. Takže žiadne strihanie sa napokon nekonalo. Totálna neprofesionalita a hrozný customer service. Vaše kaderníctvo už nikdy nenavštívim a každému podám len tie najhoršie recenzie. S pozdravom, Tomáš.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

0 Kč

Jméno kadeřníka: pani (cca 60 r.), ruský akcent

Nejvíc nejlepší kadeřnictví

Markíza

Milá slečna kadeřnice Veronika, která přesně ví, co dělá a plní mi i ty nejsložitější a nejbláznivější vrtochy, které si na ní vymýšlím. Profesionální přístup, kvalita a super pokec... Nejlepší relaxace jakou znám...

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Veronika

Provedené služby: střihmelírmytífoukáníbarvení
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.