Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Perfektiní střih i barva

Ověřený uživatel

Paní Petra je velice šikovná. Při mytí provedena masáž hlavy. Doporučena barva pro překrytí začínajících šedin. Kvalitní a působí velmi přirozeně. Střih, foukání a konečná úprava účasu dle mých představ. Rozhodně doporučuji. Již plánuji další objednání.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Paní Petra

Provedené služby: střihmytífoukáníbarvení

Salon hugo expert !

Marsbart

Bohuzel musim zde recenzi uvest, protoze to co nam na hlave slecna kadernice provedla bych neprala nikomu. Sice slecna byla mila a prostredi je tam hezke a prijeme. Ale skoda ze sem nejde vlozit fotka. Ne ze jen slecna vubec nedokazala kamaradce poradit ale tolik zubu co nam vytvorila na hlave jsem v zivote nevidela. Bohuzel se to opravdu slovy neda popsat to se musi videt. Myslim ze kdybych dala do rukou nuzky svoji petilete neteri dopadly bychom lepe. Ja chtela delsi mikado a vse rovne zastrizene nic sloziteho, na hlave mam nekolik pater ruzne zubatych. Proste musim rici ze naprosta katastrofa.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

550 Kč

Jméno kadeřníka: Bohuzel neznam

Provedené služby: střih

Nadpis nebyl vyplněn

Terezkka

Bohužel vlasy mám po navštívení zničené, na to jsem bohužel přišla až doma, poté co jsem si vlasy umyla :( Salon již nenavštívím. Kadeřník dělá více klientek najednou, což mi přijde velmi neosobní a za účelem zisku...

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

5 600 Kč

Jméno kadeřníka: Lukáš

Provedené služby: mytífoukáníbarveníodbarvenípřelivmaska
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.