Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Naprosté nadšení!

Nelushe

Jsem nadšena! Po hodně dlouhé době se mi podařilo v centru najít šikovnou a neskutečně milou kadeřnici (paní Magda). Rozhodně se budu vracet :) A cena taky velmi mile překvapila :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 000 Kč

Jméno kadeřníka: Magdalena Straková

Provedené služby: střihmytífoukáníbarveníodbarvenížehlení

Spokojenost naprostá

Janja

Paní Irenu mi doporučila kamarádka. Měla jsem vlasy dost poničené odbarvováním. Paní kadeřnice mě perfektně ostříhala a provedla mi aplikaci brazilského keratinu. Super výsledek, taky cena. V centru jsem za keratin před několika lety platila 4000, tady 1400. Za mě teda super.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 900 Kč

Jméno kadeřníka: Irena Sequensová

Provedené služby: střihbrazilský keratin

Nic moc

Janja

Byla jsem na melíru, výsledek nic moc, cena přemrštěná.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Irena Sequensová

Provedené služby: melír
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.