Recenze kadeřnictví

Poslední hodnocení

Melir a foukání

Nicola

Chodím ke kadeřnici Terce Formánkove. Profesionální přístup, skvělý výsledek.Perfektni odstín barvy melíru, lesk, vitalita. Velká spokojenost.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

800 Kč

Jméno kadeřníka: Terka Formánková

Provedené služby: melírfoukání

Barvení do výrazných barev

Ověřený uživatel

Výborný přístup kadeřnice Terky, která vždycky poradí, nebo navrhne, co by mohlo zákazníkovi sedět. Je milá a strašně šikovná, odcházím vždycky spokojená, v případě nesrovnalostí je ochotna udělat první poslední pro spokojenost obou stran. Toto kadeřnictví sem poprvé navštívila před rokem, po nepovedených pokusech jinde a už bych vlasy nesvěřila jinam. Rozhodně doporučuji. Ceny odpovídají kvalitě - nebudete litovat!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 250 Kč

Jméno kadeřníka: Terezka

Provedené služby: mytífoukáníbarvení

Neuznaná reklamácia

OranžováHlava

Som maximálne sklamaná, nesedela ani farba ani dĺžka a ani suma, na ktorej sme sa dohodli. Vlasy mi odfarbila na oranžovo!!! Navyše som platila výrazne viac ako majú v cenníku. Keď som sa sťažovala a chcela reklamáciu, tak ju kaderníčka odmietla, vraj nepochybila. No moje oranžové vlasy hovoria niečo úplne iné!! Už 5 dni som nevyšla z domu!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 500 Kč

Jméno kadeřníka: Monika

Provedené služby: střihmelírbarvení
Potkáváte denně cestou do práce či do školy množství kadeřnických salonů a zajímá vás, které z těchto kadeřnictví, dámských či pánských, je nejlepší? Přečetli byste si rádi recenzi na kadeřníka, ke kterému chodí vaše kolegyně nebo známá? Hledáte dobré a levné kadeřnictví ve vašem městě? Tak to jste na správném místě. Na KdoMěStříhá.cz můžete přidávat recenze kadeřnictví - hodnotit salony, které jste navštívili, vyhledat si to nejlepší kadeřnictví v okolí či přidávat fotografie vašich účesů. Pochlubte se kadeřnictvím, kde vám vykouzlili ten nejkrásnější svatební účes! Popište ostatním vaše zkušenosti prostřednictvím recenzí.