Recenze kadeřnictví Olomouc

Zobrazeno 1 - 7 z celkem 141 výsledků
Řadit podle:

Hair Education Institute

Ztracená 10, Olomouc, 779 00

"Byla jsem velmi spokojená, kadeřnice Martina je velká profesionálka. Doporučuji. Stáňa "

KADEŘNICTVÍ ESO

Wolkerova 46, Olomouc, 779 00

"Slečna sice milá, ochotná, ale stříhání ji moc nešlo. Chtěl jsem zkrátit tak o 2cm. Takže zuby ve vlasech a pů...  Číst dále"

Salon Anelle

Legionářská 10, Olomouc, 779 00

"Sylva, 14.7.2017 Včera jsem kadeř.navštívila, chtěla jsem změnu barvy - zesvětlení. Přesně jsem nedovedla vyjá...  Číst dále"

Jana Mičková

Masarykova tř. 44, Olomouc, 779 00

"Velmi příjemná paní kadeřnice, kamarádská. Má profesionální chování, udělala mi krásný melír Moc děkuji.Ludmil...  Číst dále"

KADEŘNICTVÍ ESO

Hodolanská 7, Olomouc, 779 00

"Profesionální a přitom velmi srdečný přístup! příjemné prostředí s kávičkou a zákuskem:)"

ŠARMANT studio

Havlíčkova 11, Olomouc, 779 00

"Dobra lokace.Kadernictvi samotne ma prostredi spise neprijemne.Slecna je mila,ale striha staromodne,bohuzel i ...  Číst dále"

Vera Icon hair salon

Pražská 41, Olomouc, 779 00 OC-CITY

"otřesna kadeřnice přijdete že chcete účes ukazete obrázek a odchazite vystrihana jako idyot ž ucesem z obrázku...  Číst dále"
Bydlíte v Olomouci a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Olomouci podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!