Recenze kadeřnictví Praha

Zobrazeno 1 - 7 z celkem 1224 výsledků
Řadit podle:

Crisstyl

Beranových Praha 18, 199 00

"Navštěvuji toto kadernictvi pravidelne a jsem maximalne spokojen se sluzbami. Kadernice Veronika je velmi prij...  Číst dále"

Em-Hair

Štefánikova 51, Praha 5, 150 00

"Super Strih individualni přistup plus kava zadarmo"

Em-Hair

Na Bělidle 36, Praha 5, 150 00

"Byla jsem poprvé a s přístupem, prostředím a celkově výsledkem jsem moc spokojená. Určitě příjdu zase...  Číst dále"

Jana Košumberská- HAIR STUDIO

Sokolovská 184, Praha 8, 180 00

"Famózní práce kadeřnic za fantastickou cenu. Pánské stříhání za 200. Neskutečné, nechápu, jak se uživí, ale od...  Číst dále"

Hairborn

Vodičkova 31, Praha, 110 00

"Naprosté zklamání z přístupu kadeřnictví. Před 2 měsíci jsem se objednala na stříhání, termín mi byl nakonec d...  Číst dále"

Jarky Čechové

Politických vězňů 1599/23

"Děkuji Aničce za nový střih, zlepšení nálady a sebevědomí a také užitečná doporučení k péči o vlasy včetně vho...  Číst dále"

Dobrá kadeřnice

Michelangelova 3344/11, Praha, 100 00

"Jsem spokojená s paní Sequensovou, která je velmi šikovná a práci odvádí do nejmenších detailů. Rozhodně budu ...  Číst dále"
Bydlíte v Praze a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Praze podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!