Recenze kadeřnictví Praha

Zobrazeno 1 - 7 z celkem 1221 výsledků
Řadit podle:

Crisstyl

Beranových Praha 18, 199 00

"Toto kadeřnictví jsem navštívila poprvé (pro návštěvu jsem se rozhodla na základě pozitivních recenzí) a rozho...  Číst dále"

Jana Košumberská- HAIR STUDIO

Sokolovská 184, Praha 8, 180 00

"Byla jsem u slečny Jany na doporučení kamarádky. Požadovala jsem ošetření přípravkem Olaplex a zastřižení kone...  Číst dále"

Hairborn

Vodičkova 31, Praha, 110 00

"Byl jsem zde poprvé a určitě ne naposled. Hned při vstupu mě přivítala překrásná recepční. Kadeřník naprostý p...  Číst dále"

Salon MILA

Vítězná 12, Praha 1, 118 00

"Do salonu Mila chodím pravidelně, vlasy mi opečovává kadeřnice Lucka, se kterou jsem velmi spokojená. Dovede p...  Číst dále"

Jarky Čechové

Politických vězňů 1599/23

"Do kadernictvi Jarky Čechove jsem prisla za slecnou Lucii, ktera opecovava me vlasy jiz nekolik let. Moc ji ...  Číst dále"

Dobrá kadeřnice

Michelangelova 3344/11, Praha, 100 00

"K Ireně chodím už několik let. Pokaždé, když od ní odcházím, prožívám - jak tomu s nadsázkou říkám - chvíli sa...  Číst dále"

Gentlemen Brothers Barbershop

Vinohradská 81, Praha, 120 00

"Dostal jsem od ženy voucher na tradiční klasický střih. Do kadeřnictví jsem šel bez jakéhokoliv očekávání ale ...  Číst dále"
Bydlíte v Praze a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Praze podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!