Dobrá kadeřnice

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

905 Kč

120 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

Michelangelova 3344/11, Praha, 100 00

Není k dispoziciProč zde některé údaje nejsou

irena@dobrakadernice.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí10:0019:00
Úterý10:0019:00
Středa10:0019:00
Čtvrtek10:0019:00
Pátek10:0019:00
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 25 hodnocení zákazníků

Nejkrásnější tmavé vlasy:)

Ověřený uživatel,

K Ireně chodím už několik let. Pokaždé, když od ní odcházím, prožívám - jak tomu s nadsázkou říkám - chvíli samolibosti. Díky její zručnosti při barvení mám opečované dlouhé lesklé tmavě hnědé vlasy, svůj přirozený odstín. O tom, jak moc si u ní psychicky odpočinu ani nemluvím:)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

950 Kč


Provedené služby: foukáníbarvení

Dobrá kadeřnice? Ne je výborná ...

Ověřený uživatel,

Za paní Irenou jsem přišla s tím, že bych chtěla stáhnout černou barvu z vlasů a docílit své přirozeně hnědé. Jako jediná mi vyhověla a navrhla řešení, které bylo přijatelné. Když člověk přijde, tak jak má (časově) ani nečeká, je milé přivítán, usazen a je s ním provedena konzultace. Já jsem s paní Irenou jsem byla 5 hodin, ale stěžovat si rozhodně nemohu. Dostala jsem kafíčko, vodu a paní Irena se věnovala jenom mě a mým vlasům. S paní Irenou jsme si též krásně popovídali. Výsledek byl ohromující. Za mě můžu jen doporučit. Lepší kadeřnici jsem v životě neviděla ani nenavštívila. A ty ceny? No páni Irena je nejlepší ve všech ohledech. Ráda se budu vracet.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 347 Kč

Jméno kadeřníka: Irena Sequensová

Provedené služby: střihmytífoukáníbarveníodbarvenímaska

Naprosto spokojena

Fialka,

Dobrý den, včera jsem byla u paní Irenky už po 2. Na doporučení své kamarádky jsem to vyzkoušela a můžu říct, že lepší přístup a spokojený výsledek jsem dlouho neměla. Paní Irena je velmi příjemná,ochotná a dokáže poradit. Co se týká cen jsem mile překvapená, protože v Praze jsou ceny vysoké. Těším se na další návštěvu.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Irena - dobra kadeřnice

Provedené služby: foukáníbarveníodbarvení

Dobrá kadeřnice - dokonce výborná!

MAP,

A já - velmi spokojená zákaznice. Paní Irena je nejen výborná kadeřnice, ale umí také vytvořit velmi příjemné prostředí a rozumí si dobře s mými vlasy. Mytí hlavy je u ní zážitek. Chodím k ní celkem pravidelně a v mezidobí se málem nemusím česat. Když jsem jednou byla s účesem přímo nadšená, udělala si dokonce pro příště fotozáznam! Děkuji a velmi brzy na shledanou!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

259 Kč

Jméno kadeřníka: Irena Sequensová

Provedené služby: mytífoukání

Nejšikovnější kadeřnice široko daleko

Ověřený uživatel,

K p. Ireně Sequensové chodím na stříhání a barvení pravidelně již nějaký čas. Krátké objednací doby, příjemné prostředí, slušné vystupování, profesionální přístup a vždy skvěle odvedená práce je v tomto kadeřnictví a hlavně v rukou p. Ireny samozřejmostí. Ceny jsou v tomto salonu na Prahu velmi příjemné a jako bonus je vždy servírovaná výborná káva. Mohu doporučit všem, kteří hledají trpělivou, ochotnou, komunikativní a milou kadeřnici, kterou její práce baví.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 000 Kč

Jméno kadeřníka: Irena Sequensová

Provedené služby: střihmytífoukáníbarvení

Velka spokojenost

Milii,

Byla jsem u pani Ireny poprve a uz ted vim,ze urcite ne naposledy!Po konzultaci a vysvetleni si,co bych si predstavovala mi splnila me prani a odchazela jsem sice po delsi dobe z kadernictvi,ale po pervektne,precizne a profesionalne provedene praci s krasnymi vlasy. Cena byla velmi prijatelna a pani kadernice mila,usmevava a pracovita pani,ktera vi,co dela.Tesim se zase na dalsi navstevu.Dekuji moc.Misa R.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 100 Kč

Jméno kadeřníka: Irena Sequencova

Provedené služby: střihmelírfoukání

příjemná a komunikativní

MonikaD,

Paní Sequencovou jsem navštívila již několikrát, a vždy jsem odcházela absolutně spokojena. Perfektní cit pro barvy, ochota poslouchat přání klienta a velmi milá komunikace, jistě zajistí další klientky i klienty. Vše se odehrává s profesionalitou a je vidět, že tato dáma má to štěstí, že dělá co jí baví. A to je znát i na výsledku její práce. Delší čas strávený v kadeřnictví kompenzuje dobrá káva a super ceny společně s vtipem paní kadeřnice. Určitě se budu vracet ! Monika

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 000 Kč

Jméno kadeřníka: Irena Sequencová

Provedené služby: střihmelírmytífoukáníbarvení

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace