Hairborn

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

2 152 Kč

540 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

Vodičkova 31, Praha, 110 00

732 301 220

recepce@hairborn.cz

www.hairborn.cz

Facebooková stránka

Pondělí8:0021:00
Úterý8:0021:00
Středa8:0021:00
Čtvrtek8:0021:00
Pátek8:0021:00
Sobota9:0016:00
Neděle--:----:--
Jsme profesionální vlasové studio HAIRBORN®, které se nachází jen kousek od Václavského náměstí v Myšák Gallery. Celý koncept kadeřnického studia je řešen s důrazem na pohodlí, inovaci a nadčasovost.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 56 hodnocení zákazníků

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel,

Ze salonu odcházím vždy naprosto spokojená. Kadeřnice Magdalena Kopečná se mi na 120% věnuje a všechno vždy se mnou předem prokonzultuje. A já ji moc děkuji že mám díky ní a salonu HairBorn takové krásné vlasy jaké mám :-) vždy se ráda vracím :-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 550 Kč

Jméno kadeřníka: Magdalena Kopečná

Provedené služby: střihmelírmytífoukánípřeliv

Já se vrátím!

Ověřený uživatel,

(z FB) Moc spokojená a těším se na příště! Veronika je skvělá a návštěva salonu moc příjemná. Díky! :) Teď ke konci dne: vlasy vypadají pořád skvěle, jsou jemné, hebké, drží tvar, poslouchají. Probírám se dárečky od slečny Veroniky (tybrďo!!!) a připadám si jako o Vánocích, znásobily radost jenom z našeho setkání a popovídání si, bylo to rychlý a uteklo to ještě víc. Zázemí salonu na velikost překvapivě dost útulné, služby jako pro princezny (přičemž přesně tak vypadáte a cítíte se při odchodu), zájem a ochota, za mě full servis, a i když se kadeřnictví bojím, u vás ten ďůlek před dveřmi neprostojím a vejdu rovnou dovnitř. Jinak jsem se líbila - sobě i okolí, takže díky za dobrej pocit!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 050 Kč

Jméno kadeřníka: Veronika

Provedené služby: střihmytífoukání

vše super

Ověřený uživatel,

Dnes jsem navštívila kadeřnictví a jsem nadšená. Vše proběhlo podle mých představ. Střih je super a bayalage mi sedl. Kadeřnice byla moc příjemná a profesionální.Recepční byla velmi milá. Děkuji

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 700 Kč

Jméno kadeřníka: Bára Lapáčková

Provedené služby: střihfoukáníbarvení
Odpověď kadeřnictví
Děkujeme za Vaši recenzi:-) Bára se těší na Vaši příští návštěvu!

Zklamání

Marti,

Naprosté zklamání z přístupu kadeřnictví. Před 2 měsíci jsem se objednala na stříhání, termín mi byl nakonec den předem zrušen pro nemoc kadeřnice (což je naprosto pochopitelné - každý občas onemocní). Byla jsem tedy přeobjednána na nový termín, o měsíc později. Po 2 měsících čekání už moje vlasy skutečně potřebovaly péči kadeřníka. Dva dny před návštěvou mi byl termín opět zrušen z důvodů focení! Toto jednání je naprosto neseriózní a nespolehlivé! A čekat další měsíc na nový termín a opět doufat, že mi nebude zrušen..?? Je evidentní, že kadeřnictví má klientů dost a nemá potřebu se o ně starat.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Odpověď kadeřnictví
Dobrý den, velice se omlouváme, nejsme schopni identifikovat co se stalo. Velmi nás celá situace mrzí, kontaktujte nás, budeme se snažit Vám situaci vykompenzovat. Přejeme Vám krásný den. Tým salonu Hairborn!

Naprostá spokojenost

J13,

Byl jsem zde poprvé a určitě ne naposled. Hned při vstupu mě přivítala překrásná recepční. Kadeřník naprostý profesionál - poradí, skvěle ostříhá........celkově příjemná atmosféra a výborný servis. Doporučuji!!!!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

650 Kč

Jméno kadeřníka: Jakub Šimíček

Provedené služby: střihmytí

Krásný přeliv i střih

Ověřený uživatel,

V Hairborn jsem byla poprvé a bylo to skvělé. Paní kadeřnice byla moc milá a pečlivá. Tak jemně mě snad ještě vlasy nikdo nerozčesával. A barvu přelivu vybrala opravdu moc pěknou,vypadá hrozně přirozeně. Určitě přijdu zase.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 300 Kč

Jméno kadeřníka: Veronika Půrová

Provedené služby: střihpřeliv

První návštěva

Terča,

Nikdy mě nikdo tak pěkně neostříhal jako paní Veronika Půrová. Dokonce i můj přítel si všiml změny, dlouho si mě prohlížel a prohlásil, že mě nikdy nikdo takhle hezky neostříhal. Nemám slov, jsem prostě nadšená. Vždy jsem kadeřnice prosila o odlehčení a prostříhání konečků, protože i při vyfoukání přes kartáč dohladka, jsem měla u konečků velmi tlustou vrstvu a vlasy působily, jako bych si je "ušmikla" doma sama - těžce a rozčepýřeně. Teď je mám jako z titulky časopisu. Určitě už do jiného salonu nepůjdu. Tento vede.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 050 Kč

Jméno kadeřníka: Veronika Půrová

Provedené služby: střihmytífoukání
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace