Hairborn

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

2 128 Kč

540 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

Vodičkova 31, Praha, 110 00

732 301 220

recepce@hairborn.cz

www.hairborn.cz

Facebooková stránka

Pondělí8:0021:00
Úterý8:0021:00
Středa8:0021:00
Čtvrtek8:0021:00
Pátek8:0021:00
Sobota9:0016:00
Neděle--:----:--
Jsme profesionální vlasové studio HAIRBORN®, které se nachází jen kousek od Václavského náměstí v Myšák Gallery. Celý koncept kadeřnického studia je řešen s důrazem na pohodlí, inovaci a nadčasovost.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 59 hodnocení zákazníků

Paradni melir!

Eliska,

Mam skvely melir, ktery vypada velmi prirozene, zadny prouzky ala zebra, co jsem mela drive :) Melir mi vydrzel celkem dlouho,byl precizne udelany,praminek po praminku, krasne u hlavy, takze odrosty az po delsi dobe, ale nejsou stale znacne vyditelne. Vzala jsem sem take meho pritele na strihani a ma krasny rostacky uces :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihmelírfoukání

Skvělé!!

Veru,

Paráda, to jsem přesně potřebovala. Nová barva, nový střih do nového života, jsem naprosto spokojená!! Stažení mého původního mixu barev dopadlo dobře, vlásky to díky Redkenu přežili. Díky Kobo a Álo! Všichni mladí, milí a šikovní a to ve skvělém prostředí, max doporučuji!!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihfoukáníbarvení

Spokojenost :-)

Zany,

Zkusila jsem mnoho kadeřnictví v Praze, ale stále jsem nemohla najít to pravé. Salon Hairborn mi byl doporučen a myslím, že splnil to, co jsem stále postrádala jinde.. Profesionální a zkušený personál, příjemné a moderní prostředí a vzájemná konzultace, aby výsledek byl, co nej.. cítila jsem se tam opravdu opečovávaně.:-) Určitě přijdu zas..:-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihmytífoukáníbarvenípřeliv

Super služby :)

Vesper,

Ahoj vsem, salon jsem navstivila uz asi trikrat a vzdycky jsem byla fakt spokojena. Je dulezity, kdyz reknete kadernikovi, ze chcete vzit jen 3 cm, aby nevzal 10 cm, coz se mi bohuzel jinde casto stavalo (asi neukojitelny chtic tvorit podle sveho ;)). Libi se mi stylovej design, mladi kadernici i hudba, co tam hraje. Navic Redken mi zjemnil moje hrubsi vlasy a hezky vyzivi (vyzkousela jsem radu na objem, take diamond oil a extreme). Za me Hairborn vrele vsem doporucuju!!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihmytífoukáníbarveníspolečenský účes

Blond bez poškození vlasů!

Raven,

Kadeřnictví se mi moc líbí, byla jsem tam už po několikáté. Kadeřník Mirek se o mě velice dobře postaral. Používal produkty značky Redken, se kterými jsem naprosto spokojená, z tmavých vlasů udělal šetrným peroxidem světlé, aniž by vlasy poškodil. Vytvoří Vám diagnostiku vlasu a založí Vaši osobní kartu, kde je popsáno jaký přesně typ barvy byl použit.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihmytífoukáníbarvení

Skvělé služby za dobré ceny

Lucy,

Konečně jsem našla v Praze kadeřnictví, kde chápou, co chci, umí poradit a výsledek je přesně takový, jaký si představuju. Byla jsem mile překvapena i službou na recepci, nabídkou kávy a vody... Návštěva je pro mě vždycky příjemně strávený čas, cítím se "opečovávaná". :-) Určitě se budu vracet, v mém případě konkrétně ke kadeřnici Aleně. Doporučuji toto kadeřnictví všem, kteří zoufale hledají dobrého kadeřníka, jako dříve já.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihmelírmytífoukánípřeliv

vše na jedničku!

Terrezz,

Velice příjemné moderní prostředí, které mě ohromilo a maximální spokojenost s výsledkem a milým přístupem. Původně jsem šla do tohoto kadeřnictví jen z nouze, protože tam kam chodím neměli zrovna volno a tohle bylo blízko, ale asi si mě získali. Zjistila jsem, že se věci dají dělat lépe :) Díky.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihmytífoukáníbarvení
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace