Jana Košumberská- HAIR STUDIO

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

1 270 Kč

233 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

Sokolovská 184, Praha 8, 180 00

722 48 61 61

jk-hairstudio@email.cz

www.JK-hairstudio.cz

Facebooková stránka

Pondělí9:0019:00
Úterý9:0019:00
Středa9:0019:00
Čtvrtek9:0019:00
Pátek9:0019:00
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Naše studio se snaží neustále zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Zvyšte si sebevědomí, změňte svůj image a navštivte nás. Vlasy jsou nedílnou součástí Vaší osobnosti a my se staráme o to, aby byla co nedokonalejší a nepřehlédnutelná.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 37 hodnocení zákazníků

Skvělá práce

Veronika6,

V kadeřnictví jsem byla poprvé a určitě ne naposled :) Příjemné a útulné prostředí, profesionální přístup, kadeřnice Lucie byla velmi šikovná, rychlá a příjemná, se vším ochotně poradila nebo doporučila. Po dlouhé době jsem zase odcházela od kadeřnice velmi spokojená s výsledkem!! :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 300 Kč

Jméno kadeřníka: Lucie Kosíková

Provedené služby: střihfoukáníbarvení

střih + melír

nemam,

chtěla jsem změnu a proto jsem hledala na internetu kadeřnici podle recenzí. Objednala jsem se ke sl. Janě a nelituji. Odcházela jsem velice spokojená se vším - melírem, střihem, objevenou lepší kvalitou svých vlasů zvolením správné vlasové kosmetiky, příjemným a "profi" přístupem kadeřnice i velice příjemným a čistým interiérem salonu. Našla jsem svoji kadeřnici !

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: jana košumberská

Provedené služby: střihmelír

po dlouhé době nadšená

MartinaR,

Mám velice jemné vlasy a stále jsem se nemohla dopátrat kadeřnice s individuálním přístupem. Tady se to povedlo. Vlasy mám po letech kvalitní a zdravé, ošetření přípravkem Olaplex s okamžitým viditelným účinkem úžasné!, příjemné prostředí, milý personál. Odcházím spokojená, krásná a těším se vždy na další návštěvu. Doporučuji !!!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 600 Kč

Jméno kadeřníka: Jana Košumberská

Provedené služby: střihmytífoukáníbarvenímaska

Nejlepší střih za posledních několik let!

Ověřený uživatel,

Ráda bych poděkovala touto cestou paní Janě za vynikající střih i barvu! Už roky jsem chtěla klasické blond mikádo. Vždy však byly vlasy ponechány příliš dlouhé nebo střih nebyl natolik dokonalý, aby sám držel tvar. Neustále se opakující blond melír vlasy zeslaboval. Teprve u paní Jany jsem po letech získala střih, který perfektně drží a vlasy jsou zdravé, neboť byl použit přeliv a melír jen v předních partiích v několika málo alobalech. Výsledek je báječný, všichni mi účes chválí! To jsem už dlouho nezažila! Ještě jednou moc a moc děkuji a těším se na příští návštěvu. Eva K.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 400 Kč

Jméno kadeřníka: Jana Košumberská

Provedené služby: střihmelírfoukánípřelivžehlení

Fantastická cena

Ověřený uživatel,

Famózní práce kadeřnic za fantastickou cenu. Pánské stříhání za 200. Neskutečné, nechápu, jak se uživí, ale odvádějí skvělou práci. Jediná škoda je, že kadeřnictví se nachází v okolí Palmovky, nicméně interiér je krásný, naprostý kontrast k vnějšímu prostředí.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

200 Kč

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel,

Slečna Kristýna je velmi šikovná a dobře mi poradila, z nového účesu mám opravdu radost. Rozhodně příjemná návštěva. Jako plus vidím i to, že se do kadeřnictví člověk může objednat online.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

550 Kč

Jméno kadeřníka: Kristýna

Provedené služby: střihmytífoukání

Kadeřnice

Ověřený uživatel,

Byla jsem u slečny Jany na doporučení kamarádky. Požadovala jsem ošetření přípravkem Olaplex a zastřižení konečků. Byla jsem spokojená, vše proběhlo tak, jak jsem si přála a slečna Jana je opravdu moc milá a ještě mi doporučila jeden super profi šampon vhodný pro moje vlasy...

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 250 Kč

Jméno kadeřníka: Jana Košumberská

Provedené služby: střihmytífoukánímaskažehlení
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace