Tomas Arsov Hair & Beauty Institute

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

2 953 Kč

882 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

V Jámě 696/2, 110 00 Nové Město

222 222 866

info@tomasarsov.cz

Pondělí8:0021:00
Úterý8:0021:00
Středa8:0021:00
Čtvrtek8:0021:00
Pátek9:0021:00
Sobota9:0017:00
Neděle--:----:--
Naši specialisté nabízí svým klientům komplexní péči a služby zahrnující kadeřnictví a kosmetiku. Vše na jednom místě, dobře dostupném centru Prahy 1.

Celkem 162 hodnocení zákazníků

Melír

Ověřený uživatel, 25.09.2021

Dnes jsem byla u pana Michala na melíru a musím říct, že jsem skutečně překvapená, jakou nádheru mi Michal opět vytvořil. Melír od Michala nejsou zebří pruhy, ale velmi jemné a přesto intenzivní prosvětlení, kde je zároveň vidět i má přirozená barva a to každá žena určitě ocení. Po přelivu nejsem rezavá, ale opravdu nádherná chladná přirozená blond. U Michala bylo už 6 mých kamarádek a všechny sdílíme stejné nadšení. Děkujeme, pan Michal je úžasný a opravdu kadeřník na úrovni!!!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

4 800 Kč

Jméno kadeřníka: Michal

Provedené služby: střihmelírpřeliv

Něco neskutečného!!!!

Ověřený uživatel, 20.09.2021

Nedávno jsem navštívila salon Tomáš Arsov a přála jsem si balayage. Na doporučení a nespočet úžasných recenzí jsem si vybrala kadeřníka Michala. Musím jen potvrdit to, co se všude píše, je to naprostý vlasový bůh, člověk na svém místě a jako bonus je neskutečně milý, sympatický a ohromně lidský! :-) V životě jsem nezažila tak profesionální jednání, přístup a konzultaci. Odcházela jsem přesně tak, jak jsem si přála, jsem neskutečně nadšená, Michal mi vše dopodrobna vysvětlil, všechny pro a proti a byl opravdu precizní. Tohle jsem ještě nezažila. Šíleně se těším na příští návštěvu a všem budu pana Michala doporučovat. Děkuji!!!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

5 000 Kč

Jméno kadeřníka: Michal

Provedené služby: střihmelírfoukáníodbarvenípřeliv

neuveritelna spokojenost

doris, 13.09.2021

Na doporuceni jsem byla v kadernictvi Tomase Arsova strihal me Michal Arnost super strih hodne kadernic jsem mela ale u kadernika jsem byla poprve a citim se skvele kratky sestrih uzasny nemusim ho upravovat vstanu hrabnu do vlasu a velka spokojenost vrele doporucuji a opet se k vam vratim pozdravujte michala a dekuji moc majorszka

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 400 Kč

Jméno kadeřníka: Michal Arnost

Provedené služby: střih

Michal

janicka777, 17.08.2021

V životě jsem nebyla s vlasy spokojená tak, jako teď. Michal, je opravdu člověk na svém místě a skutečně nedokážu slovy popsat, jak moc jsem spokojená. Děkuji, budu určitě doporučovat dál.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

4 800 Kč

Jméno kadeřníka: Michal Arnošt

Provedené služby: střihmelírmytífoukání

První zkušenost průměr a druhý pokus katastrofa

rampeln, 28.07.2021

Neměla jsem původně v plánu psát recenzi, a proto píši s větším časovým odstupem od zcela jistě poslední navštěvy tohoto kadeřnictví. Každopádně, poté, co jsem si dnes přečetla ty desítky maximálně pozitivních hodnocení považuji za fér varovat další potenciální zákaznice. Musím uznat, že kadeřnílk Kuba byl milý, komunikativní, ale tím má pozitivní zkušenost končí. Kadeřnictví Tomáš Arsov má nejspíše ten problém, že pan Tomáš Arsov je zcela jistě schopný kadeřník, ale jeho zaměstnanci jsou často podprůměrní, a vzhledem k tomu, že Tomáš Arsov je vytížen svými stálými zákazníky je situace pochopitelně taková, jaká je...

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 900 Kč

Jméno kadeřníka: Kuba

Provedené služby: přeliv

Rychlost, přesnost, dokonalost!!!

Yvon, 11.07.2021

Dobrý den, byla jsem v kadeřnictví poprvé u kadeřníka Ondry a mohu doporučit, naprostá spokojenost a profesionální jednání. Určitě se ráda vrátím. Ondro, Vám velké díky, jste skvělý.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Ondra

Provedené služby: střihfoukáníbarvení

Profesionálové ve všech směrech

Lenus87, 25.06.2021

Vždy perfektní pece od skutečných profesionálů, kteří dělají svou práci srdcem. Cit pro barvu i střihy, navíc doplněný kvalitní profesionální kosmetikou. Tomáš s Jakubem se o mě vlasy starají už několik let, a od té doby dostávám na své vlasy komplimenty kudy chodím. Jinam už bych se bála jít.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Jakub

Provedené služby: střihodbarvení
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace