Tomas Arsov Hair & Beauty Institute

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

2 892 Kč

882 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

V Jámě 696/2, 110 00 Nové Město

222 222 866

info@tomasarsov.cz

Pondělí8:0021:00
Úterý8:0021:00
Středa8:0021:00
Čtvrtek8:0021:00
Pátek9:0021:00
Sobota9:0017:00
Neděle--:----:--
Naši specialisté nabízí svým klientům komplexní péči a služby zahrnující kadeřnictví a kosmetiku. Vše na jednom místě, dobře dostupném centru Prahy 1.

Celkem 159 hodnocení zákazníků

Michal

Ověřený uživatel, 19.04.2022

Děkuji za úžasné vlásky Michalovi, sice jsem neodešla s tím, co jsem původně chtěla, ale to, s čím jsem odešla je absolutní skvost a děkuji, že jsem se dostala zrovna k němu! ❤️ Vymyslel něco jiného, něco úžasného a sklízí to obrovský úspěch!!! Sice jsem si na Michala volný termín musela pár týdnů počkat, ale skutečně se to vyplatí!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

5 500 Kč

Jméno kadeřníka: Michal

Odpověď kadeřnictví
Děkujeme za recenzi.
Budeme se těšit príště.

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel, 29.03.2022

Bohužel se stalo že jsem kvůli zácpě přišla později, omluvila jsem se již v telefonu hodinu před termínem. Když jsem dorazila, měla jsem pocit, že je na mě paní kadeřnice naštvaná, moc semnou nekomunikovala. Nechala jsem si udělat melír, měla jsem hrozné odrosty. (Chtěla jsem blond) což jsem i sdělila. Už po umytí jsem viděla že to blond není, ale bylo to světlé. Říkala jsem si, nu což.. změna. Ale když jsem vyšla ven viděla se ve výloze, tak jsem se málem rozbrečela.. zrzavá liška.. přitom jsem žádala o blond ( přesně po celé délce odrostů) viditelný i přechod kde bylo barveno a kde byla blond barva..;”( navíc když jsem zkoumala doma, mám všude odsekané fleky od barvení.. už nikdy víc..:(

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

4 200 Kč

Jméno kadeřníka: Bernadeta

Provedené služby: melír

Opakovaně úžasná zkušenost

Kami555, 22.03.2022

Když na zrz, tak jedině k Michalovi. Za celý život, ani v tomto salonu, jsem nenašla nikoho jiného, kdo by udělal tak dokonalou zrz barvu. Žádná červená, žádná tmavá, prostě úžasná výrazná zrz. Díky Michale. :-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 600 Kč

Jméno kadeřníka: Michal

Provedené služby: střihbarvenímaska

Karolína Gajduszková

Ověřený uživatel, 01.02.2022

Tato velmi milá a ochotná slečna mi vyčistila vlasy od silikonů a pak mi vlasy moc hezky ostříhala. Nevěděla jsem co se střihem, ale Karol měla hlavu plnou nápadů a zvolila ten nejlepší, který mi padl a za to jsem ji vděčná. K tomu všemu mi ještě poradila ohledně vlasů - co a jak. Odcházela jsem s krásnými vlasy a z velmi příjemného prostředí. Děkuju ještě jednou⭐️

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Karolína Gajduszková

Provedené služby: střihmytí

regenerace vlasu, myti a foukání

Martinice, 21.01.2022

Po dnešní již třetí návštěvě salonu, musím moc poděkovat za vstřícnost a ochotu nejen recepci a kadeřnici Káje, ale především managerce Kateřině za obrovskou empatii a přístup. Dnešní návštěva mě velice uspokojila :-) Děkuji všem, kdo jste se podíleli!!!!!!! W.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

0 Kč

Jméno kadeřníka: Kája.....

Provedené služby: mytífoukánímasážmaska

Skvělý výsledek

Ověřený uživatel, 18.01.2022

Moc děkuji panu Michalovi za nádherné vlásky, které předčili mé očekávání, je to profík. Bylo to příjemně strávené odpoledne a taky děkuji jeho kolegyni Kristýnce, společně totiž tvoří velmi profi a zabávný celek. Děkuji

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

4 200 Kč

Jméno kadeřníka: Michal

Provedené služby: střihmelírfoukání

cena neodpovídá službám

Nany, 12.01.2022

Na základě recenzí, jsem se objednala k panu Michalovi. Doufala jsem, že budu stejně nadšená jako předešlé recenzentky, bohužel se tak nestalo. Ačkoliv jsem panu Michalovi dala volnou ruku, nic převratného se nekonalo. Výkon na mé hlavě by mi předvedla kdejaká kadeřnice, ale za podstatně nižší cenu. Moc mě to mrzí, velice ráda bych napsala příznivou recenzi, ale vážně nemám k tomu důvod.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

4 200 Kč

Jméno kadeřníka: Michal

Provedené služby: střihmelír
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace