Tomas Arsov Hair & Beauty Institute

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

2 892 Kč

882 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

V Jámě 696/2, 110 00 Nové Město

222 222 866

info@tomasarsov.cz

Pondělí8:0021:00
Úterý8:0021:00
Středa8:0021:00
Čtvrtek8:0021:00
Pátek9:0021:00
Sobota9:0017:00
Neděle--:----:--
Naši specialisté nabízí svým klientům komplexní péči a služby zahrnující kadeřnictví a kosmetiku. Vše na jednom místě, dobře dostupném centru Prahy 1.

Celkem 159 hodnocení zákazníků

Barva OK, střih není co jsem chtěla

Martinice, 17.12.2021

Bežně recenze nepíšu.. Barva je fajn. Ale střih, který jsem požadovala není absolutně, to co jsem předložila na fotce. Velké zklamání. Po konzultaci s kadeřnicí, zda můžu toto mít s mojí kvalitou vlasů bylo mi řečeno, že ano. Jenže asi neumí střihat. Místo toho aby mi nechala na krku vzadu vlasy, tak je vystrihala a tím byl tvar účesu v háji. Ke všemu nesmyslně drahá cena za zastřižení konečků. Nevím, možná jsem měla smůlu na člověka, který neumí s nůžkami. Nebo si to neumím vysvětlit. Kdybych ji nedávala ukázku na obrázku, přesně co chci, tak to chápu, že jsme se třeba nepochopili ale viděla to na vlasní oči, co chci a přesto je to hrůza. No snad mi to brzy doroste. Chce se mi brečet.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 400 Kč

Jméno kadeřníka: Elen

Provedené služby: střihmelírpřeliv

Barva OK, střih není co jsem chtěla

Martinice, 17.12.2021

Musím napsat, ze se to nepovedlo. Barva je fajn. Ale střih který jsem požadovala námi absolutně to co jsem předložila na fotce. Velké zklamání. Po konzultaci s kadeřnic, zda můžu toto mít na moji kvalitu vlasů bylo řečeno ze ano. Jenže asi neumí strihat. Místo toho aby mi nechala na krku vzadu vlasy mi je vystrihala a tím byl tvar účesu v háji. A ke všemu na premrstena cena za zastižení konecku. Nevím, možná jsem měla smůlu na člověka, který neumí s nůžkami. Nebo si to neumím vysvětlit. Keychain ji nedávali ukažte přesně co chci, tak to chápu, ze jsme se třeba nepochopili, ale viděla to ba vlasní oči co chci a přesto je to hrůza. No snad mi to brzy doroste. Chce se mi brečet.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 400 Kč

Jméno kadeřníka: Elen

Provedené služby: střihmelírpřeliv

Děkuji, Michale.

Kami555, 13.12.2021

Michal je opravdový profesionál na svém místě. Čekala jsem s recenzí přibližně 6 měsíců, abych mohla posoudit, zda jsou i další návštěvy stejně tak fajn, jako ta první. Z Michala čiší velmi přátelská profesionalita, za kterou jsem mu opravdu vděčná. I když byl při první návštěvě opravdu upřímný a v podstatě mi řekl, že buď to bude tak a nebo nijak, tak nelituji ani vteřiny, protože přesně takhle to má vypadat a k Michalovi se vracím už dobrých pár měsíců. Děkuji, Michale!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

4 800 Kč

Jméno kadeřníka: Michal

Provedené služby: střihmelírfoukánípřeliv

Opravdu super

mon, 12.10.2021

Přesný sestřih, krásný a přirozený melír a vůbec pohodový kadeřník. Děkuji, Michale :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 500 Kč

Jméno kadeřníka: Michal Arnošt

Provedené služby: střihmelírbarvení

Melír

Ověřený uživatel, 25.09.2021

Dnes jsem byla u pana Michala na melíru a musím říct, že jsem skutečně překvapená, jakou nádheru mi Michal opět vytvořil. Melír od Michala nejsou zebří pruhy, ale velmi jemné a přesto intenzivní prosvětlení, kde je zároveň vidět i má přirozená barva a to každá žena určitě ocení. Po přelivu nejsem rezavá, ale opravdu nádherná chladná přirozená blond. U Michala bylo už 6 mých kamarádek a všechny sdílíme stejné nadšení. Děkujeme, pan Michal je úžasný a opravdu kadeřník na úrovni!!!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

4 800 Kč

Jméno kadeřníka: Michal

Provedené služby: střihmelírpřeliv

Něco neskutečného!!!!

Ověřený uživatel, 20.09.2021

Nedávno jsem navštívila salon Tomáš Arsov a přála jsem si balayage. Na doporučení a nespočet úžasných recenzí jsem si vybrala kadeřníka Michala. Musím jen potvrdit to, co se všude píše, je to naprostý vlasový bůh, člověk na svém místě a jako bonus je neskutečně milý, sympatický a ohromně lidský! :-) V životě jsem nezažila tak profesionální jednání, přístup a konzultaci. Odcházela jsem přesně tak, jak jsem si přála, jsem neskutečně nadšená, Michal mi vše dopodrobna vysvětlil, všechny pro a proti a byl opravdu precizní. Tohle jsem ještě nezažila. Šíleně se těším na příští návštěvu a všem budu pana Michala doporučovat. Děkuji!!!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

5 000 Kč

Jméno kadeřníka: Michal

Provedené služby: střihmelírfoukáníodbarvenípřeliv

neuveritelna spokojenost

doris, 13.09.2021

Na doporuceni jsem byla v kadernictvi Tomase Arsova strihal me Michal Arnost super strih hodne kadernic jsem mela ale u kadernika jsem byla poprve a citim se skvele kratky sestrih uzasny nemusim ho upravovat vstanu hrabnu do vlasu a velka spokojenost vrele doporucuji a opet se k vam vratim pozdravujte michala a dekuji moc majorszka

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 400 Kč

Jméno kadeřníka: Michal Arnost

Provedené služby: střih
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace