Tomas Arsov Hair & Beauty Institute

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

2 892 Kč

882 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

V Jámě 696/2, 110 00 Nové Město

222 222 866

info@tomasarsov.cz

Pondělí8:0021:00
Úterý8:0021:00
Středa8:0021:00
Čtvrtek8:0021:00
Pátek9:0021:00
Sobota9:0017:00
Neděle--:----:--
Naši specialisté nabízí svým klientům komplexní péči a služby zahrnující kadeřnictví a kosmetiku. Vše na jednom místě, dobře dostupném centru Prahy 1.

Celkem 159 hodnocení zákazníků

Neskutečná spokojenost !

Misule75, 04.07.2022

Byla jsem u kadeřníka pana Arsova dnes podruhé a jsem opět neskutečně spokojená! Zaručí vám nejen krásné vlasy, ale i zážitek. Když jsem u něj byla poprvé, tak mi poradil, jak přesně se o svoje vlasy mám starat. Dodržovala jsem, co říkal a opravdu se to vyplatilo. Nikdy jsem se svými vlasy nebyla tak spokojená! Čekala jsem, že svojí práci bude umět, ale byla jsem i tak velmi příjemně překvapená.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 100 Kč

Jméno kadeřníka: Tomáš Arsov

Prostě bomba !!

Verunka, 03.07.2022

Dobrý den, dnes jsem byla v péči u kadeřnice Dany, chtěla bych moc poděkovat. Slečna se mi moc hezky věnovala, poradila mi se střihem a hlavně barvou. Určitě se zase brzy objednám, protože výsledek stojí za to. Jsem moc spokojená. A určitě doporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 500 Kč

Jméno kadeřníka: Dana

Provedené služby: střihbarvení

Balayage

DenBa, 01.07.2022

Po dlouholetém životě v zahraničí, kdy jsem měla jednoho kadeřníka, který se o mé vlasy staral celých dlouhých 15 let jsem se opravdu bála jít ke kadeřníkovi tady v Čechách a velmi dlouho jsem pátrala po někom, komu bych mohla 100% důvěřovat co se vlasů týče. Na základě recenzí a mnoha doporučení jsem zvolila pana Michala. Pan Michal se úkolu zhostil naprosto výborně, citlivě a s úctou! Výsledek je výborný, jsem opravdu moc spokojená a s klidnou hlavou můžu říci, že jsem Michala nová klientka minimálně na dobu, co budu v ČR. Důkladná konzultace, doporučení péče na doma, doporučení intenzity návštěv a podobně ani snad nemusím zmiňovat. Opravdu ohromná spokojenost a doporučuji všemi 10!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

5 000 Kč

Jméno kadeřníka: Michal

Provedené služby: střihmelírmytífoukánípřeliv

Nemám co vytknout

Jana516, 24.06.2022

Včera jsem tento navštívila salón navštívila poprvé. Kadeřnice Dana, která mě stříhala, odvedla skvělou práci a určitě se k ní vrátím. Největším plusem bylo, že se mnou po celou dobu komunikovala a poradila mi, jak se o vlasy starat. Salon mohu jen doporučit!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 800 Kč

Jméno kadeřníka: Dana

Provedené služby: střih

Uzasne a jeste jednou uzasne

Simik, 24.06.2022

Nikdy se mi nestalo, ze by mi kadernik udelal preste to, co jsem chtela a Michal to dokazal.Z vlasu, ktere jsem leta barvila doma udelal zazrak.Krasna balayage.Michal je skvely profesional, poradi co je nejlepsi a navic je hrozne mily :) Uz jenom k nemu!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 750 Kč

Jméno kadeřníka: Michal Arnošt

Provedené služby: melír

Výsledek je boží!

Ella51, 23.06.2022

Mockrát děkuji kadeřnici Petře za profesionální přístup a kreativitu! Přesně vystihla a splnila moje přání a očekávání a vyhrála si do nejmenších detailů. Klobouk dolů a ještě jednou velké díky! V salonu jsem byla opakovaně a pokaždé skvělá zkušenost, všichni moc milí.. a opravdu vlasy ozdraví a poradí tak, že stačí chodit jednou za rok:)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 800 Kč

Jméno kadeřníka: Petra

Provedené služby: střihspolečenský účes

Za 1 !

Jitka_24, 23.06.2022

Dobrý den, navštívila jsem váš salon podruhé a to cíleně za Jiřím Kiesslingem. Není nad to, když člověk dělá svoji práci srdcem! Jiří je pravý profesionál. Díky němu používám vaši vlasovou kosmetiku a je to sakra poznat! I když mám vlasy zničené od neustálých melírů, kterých se nechci vzdát, tak se s účesem, střihem i stylingem vypořádal s grácií! Jsem nadšená, že jsem ho potkala a díky jeho šikovnosti se cítím luxusně. A všichni, kdo mě znají si všimli a říkají, že tak krásné vlasy jsem nikdy neměla. Děkuji!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 500 Kč

Jméno kadeřníka: Jiří

Provedené služby: střihfoukání
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace