Tomas Arsov Hair & Beauty Institute

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

2 953 Kč

882 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

V Jámě 696/2, 110 00 Nové Město

222 222 866

info@tomasarsov.cz

Pondělí8:0021:00
Úterý8:0021:00
Středa8:0021:00
Čtvrtek8:0021:00
Pátek9:0021:00
Sobota9:0017:00
Neděle--:----:--
Naši specialisté nabízí svým klientům komplexní péči a služby zahrnující kadeřnictví a kosmetiku. Vše na jednom místě, dobře dostupném centru Prahy 1.

Celkem 162 hodnocení zákazníků

Stříhání a úprava jemných vlasů

Ověřený uživatel, 19.07.2022

Musím říci, že jsem byla velmi zklamaná. Očekávala jsem že přesto, že mám jemné vlasy, budu odcházet s perfektním účesem, který jim dodá objem. Bohužel střih, který kadeřnice zvolila, mi tak úplně nelichotí, připadám si v něm starší, ale to může být jen můj dojem. Co mě vadilo víc bylo to, že mi vlasy vyfoukala tak, že ve výsledku vypadaly splihle. Je mi to líto, ale očekávala jsem od špičkového salónu a špičkového kadeřníka víc.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 100 Kč

Jméno kadeřníka: Bernadeta

Provedené služby: střih

Marek a jeho přístup

EliškaVosatkov, 16.07.2022

Byla jsem moc spokojená. Se svými vlnitymi vlasy mám často problém, že kadeřnice s nimi neumí moc pracovat, ale tady super. Je to krásný prostor.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 300 Kč

Jméno kadeřníka: Marek

Provedené služby: maska

Bernie je vlasovy mag

Rybiska, 13.07.2022

Bola som u Bernie prvykrat na doporucenie. Chodia k nej moja sestra aj neter a obe ju miluju. Chapem preco. Moje vlasy boli v katastrofalnom stave po tehotenstve a sestinedeli. Prirovnala by som ich k starej, velmi nekvalitnej metle.:) Bernie z nich vycarovala nadherne prirodzene studene vlny. Dala si maximalne zalezat na tom, aby sme nemuseli farbit casto, kedze su moje vlasy slabe. Mysli aj do buducnosti, nie iba na okamzity efekt na kresle. Striha s maximalnou sebaistotou, co je vidiet na vysledku. A aby toho nebolo malo, je to este aj neskutocne mily, empaticky a zabavny clovek. Proste a jednoducho, nikam inam uz nepojdem.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Bernie

Provedené služby: střihmelírbarvení

Neskutečná spokojenost !

Misule75, 04.07.2022

Byla jsem u kadeřníka pana Arsova dnes podruhé a jsem opět neskutečně spokojená! Zaručí vám nejen krásné vlasy, ale i zážitek. Když jsem u něj byla poprvé, tak mi poradil, jak přesně se o svoje vlasy mám starat. Dodržovala jsem, co říkal a opravdu se to vyplatilo. Nikdy jsem se svými vlasy nebyla tak spokojená! Čekala jsem, že svojí práci bude umět, ale byla jsem i tak velmi příjemně překvapená.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 100 Kč

Jméno kadeřníka: Tomáš Arsov

Prostě bomba !!

Verunka, 03.07.2022

Dobrý den, dnes jsem byla v péči u kadeřnice Dany, chtěla bych moc poděkovat. Slečna se mi moc hezky věnovala, poradila mi se střihem a hlavně barvou. Určitě se zase brzy objednám, protože výsledek stojí za to. Jsem moc spokojená. A určitě doporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 500 Kč

Jméno kadeřníka: Dana

Provedené služby: střihbarvení

Balayage

DenBa, 01.07.2022

Po dlouholetém životě v zahraničí, kdy jsem měla jednoho kadeřníka, který se o mé vlasy staral celých dlouhých 15 let jsem se opravdu bála jít ke kadeřníkovi tady v Čechách a velmi dlouho jsem pátrala po někom, komu bych mohla 100% důvěřovat co se vlasů týče. Na základě recenzí a mnoha doporučení jsem zvolila pana Michala. Pan Michal se úkolu zhostil naprosto výborně, citlivě a s úctou! Výsledek je výborný, jsem opravdu moc spokojená a s klidnou hlavou můžu říci, že jsem Michala nová klientka minimálně na dobu, co budu v ČR. Důkladná konzultace, doporučení péče na doma, doporučení intenzity návštěv a podobně ani snad nemusím zmiňovat. Opravdu ohromná spokojenost a doporučuji všemi 10!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

5 000 Kč

Jméno kadeřníka: Michal

Provedené služby: střihmelírmytífoukánípřeliv

Nemám co vytknout

Jana516, 24.06.2022

Včera jsem tento navštívila salón navštívila poprvé. Kadeřnice Dana, která mě stříhala, odvedla skvělou práci a určitě se k ní vrátím. Největším plusem bylo, že se mnou po celou dobu komunikovala a poradila mi, jak se o vlasy starat. Salon mohu jen doporučit!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 800 Kč

Jméno kadeřníka: Dana

Provedené služby: střih
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace