Tomas Arsov Hair & Beauty Institute

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

3 058 Kč

882 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

V Jámě 696/2, 110 00 Nové Město

222 222 866

info@tomasarsov.cz

Pondělí8:0021:00
Úterý8:0021:00
Středa8:0021:00
Čtvrtek8:0021:00
Pátek9:0021:00
Sobota9:0017:00
Neděle--:----:--
Naši specialisté nabízí svým klientům komplexní péči a služby zahrnující kadeřnictví a kosmetiku. Vše na jednom místě, dobře dostupném centru Prahy 1.

Celkem 173 hodnocení zákazníků

Nadpis nebyl vyplněn

NatalkaCz, 05.05.2023

Tak já osobně mám s jejich salonem a službami výborné zkušenosti. Měla jsem zpackaný melír od jiného kadeřníka a šla právě k nim, byla jsem ochotna do toho investovat cokoliv, jen ať vypadám normálně a zachrání mi suchý vlasy. Melír, tónování, celodenní kávička a posezeníčko a jsem jako nová. Kvalita i péče a výsledek nejlepší! Navíc poradenství a doporučení kosmetiky jako bonus. Můžu jen doporučit, zachránily mi vlásky a jejich kvalitu, navíc se chovají krásně a člověk se tam cítí skvěle!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

4 900 Kč

Jméno kadeřníka: Jiří

Provedené služby: melírbrazilský keratin

Spálené vlasy

Marcia, 03.05.2023

Byla jsem u Marka třikrát, aby mi zachránil vlasy.... bohužel mi je spálil, takže nejen, že je mám žluté, nemám jednotnou barvu, ale ještě je mám spálené.... z dlouhých vlasů jsem skončila na mikádu...

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

4 200 Kč

Jméno kadeřníka: Marek

Provedené služby: střihmelírbarvení

Nadočekávání

Caty, 27.04.2023

Michal není kadeřník, ale je kouzelník. To co mi dokázal vykouzlit z původní nepovedené barvy, o kterou se mi postarala předcházející kadeřnice, bylo pro mě nadočekávání. Moc bych Michalovi chtěla tímto poděkovat. Pro mě dokázal nemožné.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

5 300 Kč

Jméno kadeřníka: Michal Arnošt

Provedené služby: střihmelírbarvení

Adam Průcha

Vážka, 27.03.2023

17.3.2023 jsem potřetí navštívila salon Tomáše Arsova. V šikovných rukách Adama Průchy, který je velice milý, šikovný a zkušený jsem se cítila jako poprvé s Tomášem Arsovem. Adam je skvělá volba,pokud se rozhodujete,je velmi pečlivý a vnímavý. Už mám jasno,ke komu se budu s důvěrou vracet. Recepce s úsměvem a skvělou kávou. Kdybych mohla dám 10⭐

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 800 Kč

Jméno kadeřníka: Adam Průcha

Balayage

Mizi, 16.01.2023

Nedávno jsem navštívila salon Tomáše Arsova a dle recenzí jsem si vybrala kadeřnici Bernadetu. Jsem nesmírně spokojena s výsledkem. Bernadeta je velmi precizní a trefila se do mých představ. Chtěla jsem aby barva působila přirozeně a vlasy vypadaly zdravě a to se jí povedlo. Věnovala se mi přes 4h a kvůli mně byla v práci přesčas. Vše mi hezky podrobně vysvětlila, jak se o vlasy mám starat a čas tak rychle uběhl, že pro mě to bylo krásně strávené odpoledne. Bernadeta je velmi sympatická, empatická a už se nemůžu dočkat na další návštěvu

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

5 300 Kč

Jméno kadeřníka: Bernadeta

Provedené služby: střihmytíbarvenímaska

Michal Arnošt - Kadeřník

Princezna247, 14.01.2023

Michal je za mě král králů v barvení vlasů. Byl mi byl doporučený, protože jsem si chtěla nechat obarvit vlasy. Jednalo se o moje první barvení a šla jsem do růžové. Bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat, ale ještě lepší byla jeho práce. Moje vlasy vypadaly jak z časopisu…což jsem opravdu nemohla pochopit :D Dokonale mě odbarvil, barvu mi namíchal přesně tak, jak jsem chtěla a s citem vychytal ten nejlepší odstín. Takže shrnuto podtrženo, už nikdy nejdu jinam. Michale, jste borec a moc se za Vámi znovu těším!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Michal Arnošt

Provedené služby: barvení

Vlásky od Nadi

Petras, 14.12.2022

Ráda bych pochválila skvělou barvu/melír a střih od Nadi. Cestovala jsem za ní 100km v brutálních podmínkách ze severu-))) a musím říci, že nelituji času ani peněz. Za dvě návštěvy, které jsem u ní již absolvovala, vidím na vlasech veliký rozdíl. Cena za služby v salonu není nízká, takže jsem očekávala super službu a ta se mi dostala. Naďa je velmi pečlivá, je vidět, že jí práce baví a jako bonus je, že jsem strávila několik hodin s velmi milou osobou. Přijedu zas.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

5 300 Kč

Jméno kadeřníka: Naďa

Provedené služby: střihmelírbarvení
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace