Recenze kadeřnictví Brno

Zobrazeno 1 - 15 z celkem 449 výsledků
Řadit podle:

Salon Goldenhair

Kounicova 83, Brno-Žabovřesky, 602 00

"Chodím se stříhat každý měsíc a pokaždé mi pan kadeřník vymyslí nový střih, ještě lepší jak ten poslední. Skvě...  Číst dále"

Goldenhair Salon

Minská 8, Brno-Žabovřesky, 616 00

"Chodim na strihani ke slecne nikci a jsem moc spokojeny "

Salon Galapa

Běhounská 2/22, Brno, 602 00

"Jsem nadšená - kadeřnice Inka mě ostříhala přesně podle mých představ. Střih je perfektní, vlasy drží tvar, js...  Číst dále"

Trendy Hair Fashion

Poštovská 3, Brno-střed, 602 00

"Přála jsem si poukaz k narozeninám, přítel jej kupoval s tím, aby obsahoval střih, masáž hlavy a regeneraci. P...  Číst dále"

Salon Michelle

Horova 4, Brno-Žabovřesky, 616 00

" Milé útulné prostředí. Šikovná, usměvavá a příjemná kadeřnice. Perfektní služby a vynikající kávička k tomu. ...  Číst dále"

Jana Kuběnová

Josefská 2, Brno, 602 00

"Tak hrubé a zničené vlasy jsem po barvení nikdy neměla!!!!!! Kadeřnice si účtuje nehorázné peníze za barvu a z...  Číst dále"

Vlasový ateliér Tecna

Sukova 4, 602 00 Brno

"Přišla jsem s chlórem zničenými vlasy. Kadeřnice spolu s kolegyní mi poradily, jak se o ně starat. Kadeřnice v...  Číst dále"

hair studio Smaragd

Rooseveltova 584/9, Brno, 602 00

"Profesionální přístup, příjemné prostředí, dlouholeté zkušenosti a sikovnost Marceli jsou zárukou kvalitního v...  Číst dále"

Oksana Vasylchuk

Vídeňská 68, Brno, 639 00

"Přes 3 roky jsem navštěvovala kadeřnici Oksanku. Nevím, co mě napadlo vyzkoušet jiné kadeřnictví, které si řík...  Číst dále"

E&K vlasové a nethové studio

Nopova 41, Brno-Židenice, 615 00

"Zdravím, nevíte prosím, kde nyní pracuje mladá kadeřnice z tohoto kadeřnictví? Slečna/paní odvedla perfektní v...  Číst dále"

MM HAIR CARE

Dominikánské nám. 3, Brno-střed, 602 00

"Zkoušla jsem se nabarvit, ale barva mi chytla příliš tmavá. Nemohla jsem to dostat z hlavy dolů. Děkuji za zác...  Číst dále"

Hana Pešková

Zámecká 74, Brno, 643 00

"U této kadeřnice jsem byla podruhé a byla jsem spokojená. Pracuje rychle, ale dobře. Poradí, ale nevnucuje. Má...  Číst dále"

Jacob & the Stylers

Dvořákova 10, Brno, 602 00

"Supr...z niceho Hamis vytvoril na me hlave skvelej uces.Klobouk dolu"

K3 salon Kateřina Krylová

Tábor 34A, Brno-Žabovřesky, 602 00

"S kaderníčkou som veľmi spokojná, prostredie je veľmi príjemné. Rada si urobím ďalekú cestu zo Slovenska len k...  Číst dále"

Salon YES VIP

nám. Svobody 15, Brno-střed, 602 00

"Pěkně zařízený a moderní salón. Je vidět, že slečny práce baví, vždy je tam veselo a příjemně. Vlasy si dávám ...  Číst dále"
Bydlíte v Brně a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Brně podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!