Recenze kadeřnictví Brno

Zobrazeno 1 - 15 z celkem 456 výsledků
Řadit podle:

Goldenhair Salon

Minská 8, Brno-Žabovřesky, 616 00

"Lucii a salon jsem si našla na internetu podle recenzí. Účes jsem potřebovala doupravit po předchozím stříhání...  Číst dále"

Trendy Hair Fashion

Poštovská 3, Brno-střed, 602 00

"Už jsem ve vašem salonu vyzkoušela všechny stylisty a mohu říci, že odvádějí práci na profesionální úrovni, vč...  Číst dále"

Jana Kuběnová

Josefská 2, Brno, 602 00

"Vstřícnost, zájem o zákazníka, naslouchání, poradenství = to vše jsem zde našla:) už se těším na další návštěv...  Číst dále"

Vlasový ateliér Tecna

Nové sady 25, Brno, 602 00

"Salón navštěvuji již 2 rokem a nemohu si jej vynachválit. Poradenství, pécě, kvalitní vlasová kosmetika, milý ...  Číst dále"

hair studio Smaragd

Rooseveltova 584/9, Brno, 602 00

"Příjemná atmosféra salonu Smaragd s výtečnou kávou a hlavně profesionálním přístupem Marcelky je SUPER . Úžasn...  Číst dále"

Salon Michelle

Horova 4, Brno-Žabovřesky, 616 00

"K Michaele se chodím stříhat asi 8 let a moje žena asi 5. Sestřih od ní je vždy precizní. Michaela je pokaždé ...  Číst dále"

Oksana Vasylchuk

Vídeňská 68, Brno, 639 00

"Naprosto me dostal přístup kdy se paní Oksana snaží předevšim zachovat zdravé vlasy. Učí pečovat o vlasy a jej...  Číst dále"

E&K vlasové a nethové studio

Nopova 41, Brno-Židenice, 615 00

"Jsem velice spokojená s kvalitou nabízených služeb. Kadeřnice Lucie je velmi šikovná, precizní a rychlá. Prost...  Číst dále"

Monika

Veveří 487/59, Brno, 602 00

"Chodím k paní Hance pravidelně už přes rok a vždy jsem velice spokojená. Perfektně pozná, co kterému typu sluš...  Číst dále"

Petra Nykodýmová

Štefánikova 48, Brno-Královo Pole, 612 00

"Byla jsem na barvě a střihu a nemůžu si stěžovat. Rozhodně jeden z lepších výsledků za poslední rok, co jsem z...  Číst dále"

MM HAIR CARE

Dominikánské nám. 3, Brno-střed, 602 00

"Slečny kadeřnice byly velmi příjemné. Vzhledem k náročnosti procesu čištění barvy, navíc po mém neodborném pok...  Číst dále"

Hana Pešková

Zámecká 74, Brno, 643 00

"U této kadeřnice jsem byla podruhé a byla jsem spokojená. Pracuje rychle, ale dobře. Poradí, ale nevnucuje. Má...  Číst dále"

Adam

nám. Svobody 86/17, Brno, 602 00

"V kadeřnictví jsem byla poprvé na základě kladných recenzí na internetu. Potěšila mě rychlost objednání a jsem...  Číst dále"

K3 salon Kateřina Krylová

Tábor 34A, Brno-Žabovřesky, 602 00

"Jsem nadšená!Krásný příjemný prostor,nikam se nespecha.Kadeřnice se v daný čas věnuje jen vám a to s velkou pe...  Číst dále"

Studio luna

Chládkova 16, Brno, 616 00

"Paní Gabriela je moc příjemná paní a skvěle jsme si popovídaly, prostředí taky moc příjemné, podle toho jak po...  Číst dále"
Bydlíte v Brně a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Brně podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!