Recenze kadeřnictví Brno

Zobrazeno 1 - 15 z celkem 467 výsledků
Řadit podle:

Goldenhair Salon

Minská 8, Brno-Žabovřesky, 616 00

"Chodím k Lucce a vždy jsem moc spokojená, je moc šikovná a skvěle mi poradila barvu. V salonu se cítím vždy př...  Číst dále"

Salon Goldenhair

Kounicova 83, Brno-Žabovřesky, 602 00

"S přístupem, střihem, celkovými službami. Nejedná se o barbershop. Salón na Kounicově je na velice vhodném mís...  Číst dále"

Trendy Hair Fashion

Poštovská 3, Brno-střed, 602 00

"Nepřipadá mi rozumné účtovat si za 3cm odstřižení poničených konečků + vyžehlení vlasů takovou částku, byla js...  Číst dále"

Salon Michelle

Horova 4, Brno-Žabovřesky, 616 00

" Milé útulné prostředí. Šikovná, usměvavá a příjemná kadeřnice. Perfektní služby a vynikající kávička k tomu. ...  Číst dále"

Jana Kuběnová

Josefská 2, Brno, 602 00

"Vstřícnost, zájem o zákazníka, naslouchání, poradenství = to vše jsem zde našla:) už se těším na další návštěv...  Číst dále"

Vlasový ateliér Tecna

Sukova 4, 602 00 Brno

"Přišla jsem s chlórem zničenými vlasy. Kadeřnice spolu s kolegyní mi poradily, jak se o ně starat. Kadeřnice v...  Číst dále"

hair studio Smaragd

Rooseveltova 584/9, Brno, 602 00

"Profesionální přístup, příjemné prostředí, dlouholeté zkušenosti a sikovnost Marceli jsou zárukou kvalitního v...  Číst dále"

E&K vlasové a nethové studio

Nopova 41, Brno-Židenice, 615 00

"Dnes jsem na doporučení navštívil toto kadeřnictví a opravdu nelituji a i bez objednání to klaplo,děkuji a při...  Číst dále"

Oksana Vasylchuk

Vídeňská 68, Brno, 639 00

"Už je to pár let, co jsem u paní Oksany byla, ale doposud jsem to nevymazala z paměti. Paní Oksanu jsem si vyb...  Číst dále"

MM HAIR CARE

Dominikánské nám. 3, Brno-střed, 602 00

"Chodím už dlouho k Milanovi na balejaz a vždy pěkné, salon má moc hezký interier, dobry na insta fotky :D...  Číst dále"

Hana Pešková

Zámecká 74, Brno, 643 00

"U této kadeřnice jsem byla podruhé a byla jsem spokojená. Pracuje rychle, ale dobře. Poradí, ale nevnucuje. Má...  Číst dále"

Jacob & the Stylers

Dvořákova 10, Brno, 602 00

"Supr...z niceho Hamis vytvoril na me hlave skvelej uces.Klobouk dolu"

K3 salon Kateřina Krylová

Tábor 34A, Brno-Žabovřesky, 602 00

"Paní Krylová je neskutečně příjemná a milá žena a celá zkušenost v kadeřnictví se v tom odráží - interiér půso...  Číst dále"

Adam

nám. Svobody 86/17, Brno, 602 00

"V kadeřnictví jsem byla poprvé na základě kladných recenzí na internetu. Potěšila mě rychlost objednání a jsem...  Číst dále"

M Salon

Poštovská 450/6, Brno, 602 00

"Sháněla jsem kadeřníka na poslední chvíli, ozvala jsem se do M salonu, mohla jsem si vybrat libovolný den i ho...  Číst dále"
Bydlíte v Brně a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Brně podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!