Hairborn

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

2 147 Kč

580 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

Vodičkova 31, Praha, 110 00

732 301 220

recepce@hairborn.cz

Pondělí8:0020:00
Úterý8:0020:00
Středa8:0020:00
Čtvrtek8:0020:00
Pátek8:0020:00
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Jsme profesionální vlasové studio HAIRBORN®, které se nachází jen kousek od Václavského náměstí v Myšák Gallery. Celý koncept kadeřnického studia je řešen s důrazem na pohodlí, inovaci a nadčasovost.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 62 hodnocení zákazníků

Spokojenost

kjan, 08.02.2014

Kolem nového kadeřnictví Hairborn chodím téměř denně a jeho netradiční dřevěný interiér mě nalákal i dovnitř. Musím říct, že služby za vnějším vzhledem nijak nezaostávají - s kadeřnicí Ivetou jsou byl vždy nadmíru spokojený a nemám už důvod chodit jinam.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střih

Super!

zanzarka, 07.02.2014

V kadeřnictví jsem se cítila velmi dobře. Od té doby co sem chodím, jsou moje vlasy výrazně zdravější.barvy jsou velmi šetrné.Jsem maximálně spokojená a doporučuji!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: barvení

Nespokojenost

Techi, 06.02.2014

Nelibila

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: trvalá
Odpověď kadeřnictví
Dobrý den, to je nám líto, ale nejspíš jste si spletla salon. Trvalou jsme v našem salonu nikdy nedělaly a dělat nebudeme! Není zavedená ani v ceníku.

Paradni melir!

Eliska, 17.12.2013

Mam skvely melir, ktery vypada velmi prirozene, zadny prouzky ala zebra, co jsem mela drive :) Melir mi vydrzel celkem dlouho,byl precizne udelany,praminek po praminku, krasne u hlavy, takze odrosty az po delsi dobe, ale nejsou stale znacne vyditelne. Vzala jsem sem take meho pritele na strihani a ma krasny rostacky uces :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihmelírfoukání

Skvělé!!

Veru, 16.12.2013

Paráda, to jsem přesně potřebovala. Nová barva, nový střih do nového života, jsem naprosto spokojená!! Stažení mého původního mixu barev dopadlo dobře, vlásky to díky Redkenu přežili. Díky Kobo a Álo! Všichni mladí, milí a šikovní a to ve skvělém prostředí, max doporučuji!!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihfoukáníbarvení

Spokojenost :-)

Zany, 12.12.2013

Zkusila jsem mnoho kadeřnictví v Praze, ale stále jsem nemohla najít to pravé. Salon Hairborn mi byl doporučen a myslím, že splnil to, co jsem stále postrádala jinde.. Profesionální a zkušený personál, příjemné a moderní prostředí a vzájemná konzultace, aby výsledek byl, co nej.. cítila jsem se tam opravdu opečovávaně.:-) Určitě přijdu zas..:-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihmytífoukáníbarvenípřeliv

Super služby :)

Vesper, 12.12.2013

Ahoj vsem, salon jsem navstivila uz asi trikrat a vzdycky jsem byla fakt spokojena. Je dulezity, kdyz reknete kadernikovi, ze chcete vzit jen 3 cm, aby nevzal 10 cm, coz se mi bohuzel jinde casto stavalo (asi neukojitelny chtic tvorit podle sveho ;)). Libi se mi stylovej design, mladi kadernici i hudba, co tam hraje. Navic Redken mi zjemnil moje hrubsi vlasy a hezky vyzivi (vyzkousela jsem radu na objem, take diamond oil a extreme). Za me Hairborn vrele vsem doporucuju!!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihmytífoukáníbarveníspolečenský účes
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace