Hairborn

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

2 128 Kč

540 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

Vodičkova 31, Praha, 110 00

732 301 220

recepce@hairborn.cz

Není k dispozici

Facebooková stránka

Pondělí8:0021:00
Úterý8:0021:00
Středa8:0021:00
Čtvrtek8:0021:00
Pátek8:0021:00
Sobota9:0016:00
Neděle--:----:--
Jsme profesionální vlasové studio HAIRBORN®, které se nachází jen kousek od Václavského náměstí v Myšák Gallery. Celý koncept kadeřnického studia je řešen s důrazem na pohodlí, inovaci a nadčasovost.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 59 hodnocení zákazníků

Kouzelnice

Němec, 10.12.2018

Chodím do salonu necelý rok , s návštěvami jsem nesmírně spokojena , vlasy mi slečna Ála dala velice rychle do pořádku a s výsledkem jsem nesmírně spokojena. Prostředí je příjemné a personal milý a ochotný ☺️ Rada se sem vracím !

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Alena Gažiková

Provedené služby: střihmelírmytífoukání

Nejhorsi strih jaky jsem kdy mela

Ověřený uživatel, 28.02.2018

Opravdu nespokojenost, tentokrat to nevyslo. Snad to rychle doroste.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 050 Kč


Provedené služby: střih

Skvělá práce Míši

Ela, 25.01.2018

Chodím sem už 2 roky a Míša mi vždy vymyslí nějakou krásnou obměnu! Pokaždé odcházím jak znovuzrozená:-) Super přístup, pokaždé spousta rad, jak se o vlasy ve stávajícím stavu postarat. Minule jsme dokonce trénovali foukání doma! Díky tomu se mi podaří párkát do měsíce (když je na to čas) vypadat skoro jak po návštěvě kadeřníka!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 800 Kč

Jméno kadeřníka: Michaela Drbohlavová

Provedené služby: střihbarvení

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel, 14.12.2017

Ze salonu odcházím vždy naprosto spokojená. Kadeřnice Magdalena Kopečná se mi na 120% věnuje a všechno vždy se mnou předem prokonzultuje. A já ji moc děkuji že mám díky ní a salonu HairBorn takové krásné vlasy jaké mám :-) vždy se ráda vracím :-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 550 Kč

Jméno kadeřníka: Magdalena Kopečná

Provedené služby: střihmelírmytífoukánípřeliv

Já se vrátím!

Ověřený uživatel, 24.11.2017

(z FB) Moc spokojená a těším se na příště! Veronika je skvělá a návštěva salonu moc příjemná. Díky! :) Teď ke konci dne: vlasy vypadají pořád skvěle, jsou jemné, hebké, drží tvar, poslouchají. Probírám se dárečky od slečny Veroniky (tybrďo!!!) a připadám si jako o Vánocích, znásobily radost jenom z našeho setkání a popovídání si, bylo to rychlý a uteklo to ještě víc. Zázemí salonu na velikost překvapivě dost útulné, služby jako pro princezny (přičemž přesně tak vypadáte a cítíte se při odchodu), zájem a ochota, za mě full servis, a i když se kadeřnictví bojím, u vás ten ďůlek před dveřmi neprostojím a vejdu rovnou dovnitř. Jinak jsem se líbila - sobě i okolí, takže díky za dobrej pocit!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 050 Kč

Jméno kadeřníka: Veronika

Provedené služby: střihmytífoukání

vše super

Ověřený uživatel, 08.11.2017

Dnes jsem navštívila kadeřnictví a jsem nadšená. Vše proběhlo podle mých představ. Střih je super a bayalage mi sedl. Kadeřnice byla moc příjemná a profesionální.Recepční byla velmi milá. Děkuji

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 700 Kč

Jméno kadeřníka: Bára Lapáčková

Provedené služby: střihfoukáníbarvení
Odpověď kadeřnictví
Děkujeme za Vaši recenzi:-) Bára se těší na Vaši příští návštěvu!

Zklamání

Marti, 26.09.2017

Naprosté zklamání z přístupu kadeřnictví. Před 2 měsíci jsem se objednala na stříhání, termín mi byl nakonec den předem zrušen pro nemoc kadeřnice (což je naprosto pochopitelné - každý občas onemocní). Byla jsem tedy přeobjednána na nový termín, o měsíc později. Po 2 měsících čekání už moje vlasy skutečně potřebovaly péči kadeřníka. Dva dny před návštěvou mi byl termín opět zrušen z důvodů focení! Toto jednání je naprosto neseriózní a nespolehlivé! A čekat další měsíc na nový termín a opět doufat, že mi nebude zrušen..?? Je evidentní, že kadeřnictví má klientů dost a nemá potřebu se o ně starat.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Odpověď kadeřnictví
Dobrý den, velice se omlouváme, nejsme schopni identifikovat co se stalo. Velmi nás celá situace mrzí, kontaktujte nás, budeme se snažit Vám situaci vykompenzovat. Přejeme Vám krásný den. Tým salonu Hairborn!
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace