Hairborn

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

2 147 Kč

580 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

Vodičkova 31, Praha, 110 00

732 301 220

recepce@hairborn.cz

Pondělí8:0020:00
Úterý8:0020:00
Středa8:0020:00
Čtvrtek8:0020:00
Pátek8:0020:00
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Jsme profesionální vlasové studio HAIRBORN®, které se nachází jen kousek od Václavského náměstí v Myšák Gallery. Celý koncept kadeřnického studia je řešen s důrazem na pohodlí, inovaci a nadčasovost.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 62 hodnocení zákazníků

Já se vrátím!

Ověřený uživatel, 24.11.2017

(z FB) Moc spokojená a těším se na příště! Veronika je skvělá a návštěva salonu moc příjemná. Díky! :) Teď ke konci dne: vlasy vypadají pořád skvěle, jsou jemné, hebké, drží tvar, poslouchají. Probírám se dárečky od slečny Veroniky (tybrďo!!!) a připadám si jako o Vánocích, znásobily radost jenom z našeho setkání a popovídání si, bylo to rychlý a uteklo to ještě víc. Zázemí salonu na velikost překvapivě dost útulné, služby jako pro princezny (přičemž přesně tak vypadáte a cítíte se při odchodu), zájem a ochota, za mě full servis, a i když se kadeřnictví bojím, u vás ten ďůlek před dveřmi neprostojím a vejdu rovnou dovnitř. Jinak jsem se líbila - sobě i okolí, takže díky za dobrej pocit!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 050 Kč

Jméno kadeřníka: Veronika

Provedené služby: střihmytífoukání

vše super

Ověřený uživatel, 08.11.2017

Dnes jsem navštívila kadeřnictví a jsem nadšená. Vše proběhlo podle mých představ. Střih je super a bayalage mi sedl. Kadeřnice byla moc příjemná a profesionální.Recepční byla velmi milá. Děkuji

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 700 Kč

Jméno kadeřníka: Bára Lapáčková

Provedené služby: střihfoukáníbarvení
Odpověď kadeřnictví
Děkujeme za Vaši recenzi:-) Bára se těší na Vaši příští návštěvu!

Zklamání

Marti, 26.09.2017

Naprosté zklamání z přístupu kadeřnictví. Před 2 měsíci jsem se objednala na stříhání, termín mi byl nakonec den předem zrušen pro nemoc kadeřnice (což je naprosto pochopitelné - každý občas onemocní). Byla jsem tedy přeobjednána na nový termín, o měsíc později. Po 2 měsících čekání už moje vlasy skutečně potřebovaly péči kadeřníka. Dva dny před návštěvou mi byl termín opět zrušen z důvodů focení! Toto jednání je naprosto neseriózní a nespolehlivé! A čekat další měsíc na nový termín a opět doufat, že mi nebude zrušen..?? Je evidentní, že kadeřnictví má klientů dost a nemá potřebu se o ně starat.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Odpověď kadeřnictví
Dobrý den, velice se omlouváme, nejsme schopni identifikovat co se stalo. Velmi nás celá situace mrzí, kontaktujte nás, budeme se snažit Vám situaci vykompenzovat. Přejeme Vám krásný den. Tým salonu Hairborn!

Naprostá spokojenost

J13, 01.04.2017

Byl jsem zde poprvé a určitě ne naposled. Hned při vstupu mě přivítala překrásná recepční. Kadeřník naprostý profesionál - poradí, skvěle ostříhá........celkově příjemná atmosféra a výborný servis. Doporučuji!!!!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

650 Kč

Jméno kadeřníka: Jakub Šimíček

Provedené služby: střihmytí

Krásný přeliv i střih

Ověřený uživatel, 02.03.2017

V Hairborn jsem byla poprvé a bylo to skvělé. Paní kadeřnice byla moc milá a pečlivá. Tak jemně mě snad ještě vlasy nikdo nerozčesával. A barvu přelivu vybrala opravdu moc pěknou,vypadá hrozně přirozeně. Určitě přijdu zase.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 300 Kč

Jméno kadeřníka: Veronika Půrová

Provedené služby: střihpřeliv

První návštěva

Terča, 28.01.2017

Nikdy mě nikdo tak pěkně neostříhal jako paní Veronika Půrová. Dokonce i můj přítel si všiml změny, dlouho si mě prohlížel a prohlásil, že mě nikdy nikdo takhle hezky neostříhal. Nemám slov, jsem prostě nadšená. Vždy jsem kadeřnice prosila o odlehčení a prostříhání konečků, protože i při vyfoukání přes kartáč dohladka, jsem měla u konečků velmi tlustou vrstvu a vlasy působily, jako bych si je "ušmikla" doma sama - těžce a rozčepýřeně. Teď je mám jako z titulky časopisu. Určitě už do jiného salonu nepůjdu. Tento vede.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 050 Kč

Jméno kadeřníka: Veronika Půrová

Provedené služby: střihmytífoukání

Uzasne kadernictvi!

Ověřený uživatel, 09.01.2017

V kadernictvi jsem byla dnes prvne..prostredi uchvatne ale to se nevyrovna kadernici Mise ktera je okouzlujici stvoreni ☺️

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 800 Kč

Jméno kadeřníka: Misa

Provedené služby: foukáníbarvenímaskažehlení
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace