Hairborn

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

2 147 Kč

580 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

Vodičkova 31, Praha, 110 00

732 301 220

recepce@hairborn.cz

Pondělí8:0020:00
Úterý8:0020:00
Středa8:0020:00
Čtvrtek8:0020:00
Pátek8:0020:00
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Jsme profesionální vlasové studio HAIRBORN®, které se nachází jen kousek od Václavského náměstí v Myšák Gallery. Celý koncept kadeřnického studia je řešen s důrazem na pohodlí, inovaci a nadčasovost.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 62 hodnocení zákazníků

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel, 06.10.2015

Byl jsem zde poprvé a určite ne naposled.Velmi míli kolektiv a zejména slečna Alenka které moc děkuji za skvělý přístup a práci.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

500 Kč

Jméno kadeřníka: Alenka

Provedené služby: střih

Pokud chcete být hezky ostříhaní

Ověřený uživatel, 06.10.2015

sem nechoďte. Tak strašný "účes", jako mi vytvořili v tomto salonu jsem na hlavě ještě neměla. S tímto útvarem jsem nechtěla chodit, tudíž hned druhý den jsem šla do salonu jiného, kde kadeřnice zjistila, že je každá strana jinak ztenčená, jinak dlouhá a vůbec, prý z hlediska kadeřnického naprostá katastrofa. Toto prý na hlavě nedělají ani učnice.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 000 Kč


Provedené služby: střih

Doporučuji

PetrVoruda, 10.08.2015

Jakožto muž s delšími kudrnatými vlasy jsem se trochu bál, aby mně to nechtěli moc zkrátit, nebo navrhovali vyholení na bocích a účes na hipstera. Nic se takového nestalo, ostrihání podle představ a jeste rady, jak o vlasy pečovat. Doporučuji kadeřníka Wítka, maximální spokojenost.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

470 Kč

Jméno kadeřníka: Wítek

Provedené služby: střih

Naprostý luxus!

Eli, 08.07.2015

V Hairborn jsem byla poprvé a určitě ne naposledy. Chtěla jsem poměrně dramatickou změnu (z vlasů po pas na mikádo/bob) a proto jsem byla ze stříhání patřičně nervózní. Kadeřnice Simona byla velmi milá, věnovala dostatek času konzultaci střihu i barvy. Dala jsem jí spíš rámcovou představu, jaký střih by se mi líbil, provedení jsem nechala na ní, aby vybrala, co mi bude slušet. S výsledkem jsem 100% spokojená. Původně jsem chtěla ke střihu i baleyage, ale na radu Simony jsem nakonec zvolila zesvětlení konečků a přeliv, výsledkem je decentní a přirozeně vypadající zesvětlení - tedy přesně to, co jsem chtěla. Simoně moc děkuji a do Hairborn se ráda vrátím.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 600 Kč

Jméno kadeřníka: Simona Tomšíková

Provedené služby: střihpřeliv

Mastery even with new hair styles

Jasmina, 28.05.2015

Each time I went to Hairborn I enjoyed the experience and the final results. However, last time, I was a particularly happy client. From a long length hair I decided to go for a short bob. It was a radical change for me and I have to admit that I was nervous to take this step. However, the customer service was great and the final results impeccable - it surpassed my expectations! Many thanks to Veronika, the hair dresser that took such nice care of me. She made sure that we discuss every detail together and that I am confortable with every decision (in English!). I even got a free hair treatment - it was the perfect start of the day for me! Would highly recommend it!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 000 Kč

Jméno kadeřníka: Veronika Soukupova

Provedené služby: střihmytífoukánímasážmaska

ROZHODNĚ DOPORUČUJI!

Ověřený uživatel, 28.05.2015

V tomto salónu jsem byla zatím dvakrát a vždycky 100% spokojenost. Naposledy jsem přišla před dvěma dny s rozhodnutím nechat se ostříhat na opravdu krátký sestřih. Kadeřnice mi to však nakonec rozmluvila a vytvořila super polodlouhý účes, který se skvěle udržuje a vypadá opravdu dobře. Jsem neskutečně ráda za přístup, kdy mi kadeřník neudělá na hlavě cokoliv si vymyslím, ale profesionálně mi poradí a následně se snaží naleznout nějaký kompromis. To se v mém případě stalo u obou návštěv (nyní rozhodně výrazněji) a jsem za to velice ráda a těším se na další návštěvu salónu.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 000 Kč

Jméno kadeřníka: Veronika Soukupová

Provedené služby: střih

Skvělá barva!

Betyna, 28.05.2015

Na Balejáži jsem byla v jednom nejmenovaném kadeřnictví v Praze odkud jsem odešla s brekem a odpálenými vlasy! Navíc jsem byla jak zebra. Kámoška mi řekla o Hairborn. Trochu jsem se bála, ale tak nadšená ze svých vlasů jsem nebyla nikdy! Skvělá přirozená barva a vlasy opravdu jak prozářené sluníčkem! Strašně moc moc děkuju Veronice, která se o mě perfektně postarala! Jsou to opravdu profíci a dokonce mě přesvědčila ( když jsem to viděla) ke koupi redkenu, který je super! Vlasy jsou jak vyměněné a škoda, že sem nemůžu dát fotku jak moc jsem nadšená!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

4 500 Kč

Jméno kadeřníka: Veronika Soukupová

Provedené služby: střihfoukáníbarvenímaska
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace