Hairborn

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

2 128 Kč

540 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

Vodičkova 31, Praha, 110 00

Není k dispoziciProč zde některé údaje nejsou

recepce@hairborn.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí8:0021:00
Úterý8:0021:00
Středa8:0021:00
Čtvrtek8:0021:00
Pátek8:0021:00
Sobota9:0016:00
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Doporučovaná kadeřnictví v okolí

Tomas Arsov Hair & Beauty Institute

V Jámě 696/2, 110 00 Nové Město

Em-Hair

Štefánikova 51, Praha 5, 150 00

Em-Hair

Na Bělidle 36, Praha 5, 150 00

Celkem 59 hodnocení zákazníků

Naprostý luxus!

Eli, 08.07.2015

V Hairborn jsem byla poprvé a určitě ne naposledy. Chtěla jsem poměrně dramatickou změnu (z vlasů po pas na mikádo/bob) a proto jsem byla ze stříhání patřičně nervózní. Kadeřnice Simona byla velmi milá, věnovala dostatek času konzultaci střihu i barvy. Dala jsem jí spíš rámcovou představu, jaký střih by se mi líbil, provedení jsem nechala na ní, aby vybrala, co mi bude slušet. S výsledkem jsem 100% spokojená. Původně jsem chtěla ke střihu i baleyage, ale na radu Simony jsem nakonec zvolila zesvětlení konečků a přeliv, výsledkem je decentní a přirozeně vypadající zesvětlení - tedy přesně to, co jsem chtěla. Simoně moc děkuji a do Hairborn se ráda vrátím.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 600 Kč

Jméno kadeřníka: Simona Tomšíková

Provedené služby: střihpřeliv

Mastery even with new hair styles

Jasmina, 28.05.2015

Each time I went to Hairborn I enjoyed the experience and the final results. However, last time, I was a particularly happy client. From a long length hair I decided to go for a short bob. It was a radical change for me and I have to admit that I was nervous to take this step. However, the customer service was great and the final results impeccable - it surpassed my expectations! Many thanks to Veronika, the hair dresser that took such nice care of me. She made sure that we discuss every detail together and that I am confortable with every decision (in English!). I even got a free hair treatment - it was the perfect start of the day for me! Would highly recommend it!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 000 Kč

Jméno kadeřníka: Veronika Soukupova

Provedené služby: střihmytífoukánímasážmaska

ROZHODNĚ DOPORUČUJI!

Ověřený uživatel, 28.05.2015

V tomto salónu jsem byla zatím dvakrát a vždycky 100% spokojenost. Naposledy jsem přišla před dvěma dny s rozhodnutím nechat se ostříhat na opravdu krátký sestřih. Kadeřnice mi to však nakonec rozmluvila a vytvořila super polodlouhý účes, který se skvěle udržuje a vypadá opravdu dobře. Jsem neskutečně ráda za přístup, kdy mi kadeřník neudělá na hlavě cokoliv si vymyslím, ale profesionálně mi poradí a následně se snaží naleznout nějaký kompromis. To se v mém případě stalo u obou návštěv (nyní rozhodně výrazněji) a jsem za to velice ráda a těším se na další návštěvu salónu.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 000 Kč

Jméno kadeřníka: Veronika Soukupová

Provedené služby: střih

Skvělá barva!

Betyna, 28.05.2015

Na Balejáži jsem byla v jednom nejmenovaném kadeřnictví v Praze odkud jsem odešla s brekem a odpálenými vlasy! Navíc jsem byla jak zebra. Kámoška mi řekla o Hairborn. Trochu jsem se bála, ale tak nadšená ze svých vlasů jsem nebyla nikdy! Skvělá přirozená barva a vlasy opravdu jak prozářené sluníčkem! Strašně moc moc děkuju Veronice, která se o mě perfektně postarala! Jsou to opravdu profíci a dokonce mě přesvědčila ( když jsem to viděla) ke koupi redkenu, který je super! Vlasy jsou jak vyměněné a škoda, že sem nemůžu dát fotku jak moc jsem nadšená!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

4 500 Kč

Jméno kadeřníka: Veronika Soukupová

Provedené služby: střihfoukáníbarvenímaska

Spokojenost :)

Terrezz, 28.05.2015

Do Hairbornu chodím docela pravidelně ale poslední návštěva mě fakt pobavila, teda pobavil mě kadeřník Matěj, skvělý zážitek a ještě teď mě bolí mimické svaly, díky!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

500 Kč

Jméno kadeřníka: Matěj

Provedené služby: střih

NÁDHERA

Karol, 25.01.2015

Naprostá spokojenost s účesem! V salonu jsem si připadala jako princezna. :) Personál je velice milý. Odcházela jsem nejen s krásným účesem, ale i se skvělou náladou!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihfoukáníbarvení
Odpověď kadeřnictví
Dobrý den, moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení a těšíme se na Vás příště:-)

Neurazí,ale neadekvátní ceně

karamelka, 18.12.2014

Byla jsem na střihu a barvě a po mém přesném vysvětlení mé představy a ukázkách fotek střihů které se mi líbí jsem odcházela obarvená velmi decentně protože mi to prý vážně přesně sedí a ostříhaná dobře ale nijak zásadně.Když platím dva tisíce za návštěvu kadeřníka,nečekám ostříhání konečků a doladění barvy.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihmytíbarvení
Odpověď kadeřnictví
Dobrý den, pokud nejste s výsledkem úplně spokojená, není nic snazšího než na místě své dojmy sdělit kadeřníkovi, který je tu jen pro Vás. Klademe důraz na přirozenost a výraznější změny barev (hlavně u zesvětlování) provádíme s ohledem na původní stav vlasů.
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace