Top Style Salon

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

1 878 Kč

350 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Rooseveltova 45/17, 30100 Plzeň

salon@topstylesalon.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí8:0019:00
Úterý8:0019:00
Středa8:0019:00
Čtvrtek8:0019:00
Pátek8:0019:00
Sobota8:0014:00
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 37 hodnocení zákazníků

Moderní salon

Majka89, 20.05.2021

Mám ráda poslední trendy, proto chodím do Top Stylu, kde vím, že jsou kadeřnice školeny a ví o posledních novinkách, i jsou na salonu k dispozici. Navíc je salon hodně proklientsky orientován a všichni jsou tu moc fajn.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 000 Kč


Provedené služby: střihmelírbarvení

Hezké kadeřnictví v centru

ZuziPl, 18.05.2021

Do tohohle stylového salonu chodím už pár let, střídám základní kadeřnice, protože mi plně vyhovuje, že mají lepší ceny, ale zároveň jsou to šikovné holky plně zaškolené od majitelky. Chodím jednou za tři měsíce a objednávám se dost na poslední chvíli, tak už s tím i počítám, že vezmu termín, který bude volný, je lepší se objednávat dopředu, zvlášť odpoledne mají holky dost plná, ale všichni jsou tu milí a snaží se vyjít vstříc.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 000 Kč


Provedené služby: střihbarvení

Maximální spokojenost

Adéls1, 17.05.2021

Navštívila jsem jmenované kadeřnictví poprvé v životě a mohu říct, že jsem unešená. Kadeřnice všechno hezky vysvětlila, takže jsem měla plnou důvěru. Prostředí působilo velice luxusně a mohla jsem si krásně odpočinout. Chtěla jsem zesvětlit a kadeřnice odvedla skvělou práci. vlasy jsem měla krásné a s radostí se budu vracet zpátky

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 500 Kč


Provedené služby: odbarvení

Nevratim se

Boruvka, 17.05.2021

Byvala jsem pravidelnou zakaznici, ovsem pote, co mi nejdrazsi kadernice salonu Monika spalila vlasy melirem, uz se nevratim. Pro predstavu, mam velmi kvalitni a huste dlouhe vlasy, ktere nijak nepoznamenalo ani barveni zde v salonu. Byla jsem celkem v soku, vlasy znicene s jedinou moznosti nechat odrust. V salonu mi tvrdili, ze jsem si vlasy znicila sama zehlickou (kterou nepouzivam ani nemam!). Ostatni kadernice - Andrea moc mila, nevtirava a sikovna. Veronika - jen jednou jsem u ni byla na konecky, jako clovek mi nesedela, ale strih byl hezky. Zaucovani novych kolegyn v prubehu navstev klientu - otresny zazitek, nevhodne chovani.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 000 Kč

Jméno kadeřníka: Monika, Veronika, Andrea

Provedené služby: střihmelírbarvení

Nadpis nebyl vyplněn

BLK, 10.01.2020

Již počtvrté mám výbornou zkušenost s kadeřnicí Andreou. Skvěle poradí a účes vytvoří s citem tak, aby Vás doplnil. Nikdy jsem od ní neměla vlasy zkrácené více, než bylo potřeba, vše bylo přesně tak akorát.Mám ráda, když vím, že od ní odejdu pokaždé s pěkně upravenými vlasy,ale pořád to budu já a pokud si to budu přát, změna bude jen velmi nenápadná ;)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 000 Kč

Jméno kadeřníka: Andrea

Provedené služby: střihmytífoukáníkulmovánímaska

Maximální spokojenost

SimonaK, 16.08.2018

Měla jsem vlasy v hrozném stavu. Pak mi kamarádka doporučila svoji kadeřnici Moniku z Top Style Salonu a konečně je nosím zase rozpuštěné! Poradila mi s barvou i střihem a používám díky ní super šampon a masku od Kérastase. Vlasy mi po ní hezky voní a lesknou se. Objednávám se dost na poslední chvíli, tak Top holky střídám a všechny jsou moc šikovné a milé. Cítím se tu jako doma. ☺️

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 000 Kč


Provedené služby: střihbarvení

Přehnaná a prehráváná ochota a mile chování

cipisek, 06.06.2018

Vstřícnost, ochota a na první dojem přehnaně milé chování, což budí dojem kadeřnictví na úrovni se špičkovými kvalitními kadeřnicemi. Můžete dostat kávu , minerálku i šampaňské, k tomu podbízivý přístup. Což značně mate zákazníka. Ceny jsou dost vysoké ve srovnání s jiným kadernickými salóny, protože kvalita cenám neodpovídá. Má kamarádka , po zničeni vlasů melirem od kadeřnice Moniky, si musela nechat prodloužit vlasy. Ale ne v tomto kadeřnictví. Prodlužování keratinem je zde absolutní průšvih a to nemluvím o kvalitě objednaných vlasů paní majitelkou!!!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace