Top Style Salon

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

1 878 Kč

350 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Rooseveltova 45/17, 30100 Plzeň

salon@topstylesalon.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí8:0019:00
Úterý8:0019:00
Středa8:0019:00
Čtvrtek8:0019:00
Pátek8:0019:00
Sobota8:0014:00
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 37 hodnocení zákazníků

Jsem spokojená několik let

JanaFojt, 23.01.2023

Do salonu chodím několik let, chodila jsem ještě na starou adresu a jsem moc spokojená. Design se mi víc líbí teď v Rooseveltce, je to krásný salonek. Holky jsou všechny super, cítím se tu dobře. Mají v týmu babyboom, tak jsem v posledních dvou letech kadeřnice prostřídala, ale všechny šikovné a milé.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 500 Kč

Jméno kadeřníka: Andrea, Denisa, Tereza

Provedené služby: střihbarvení

Fajn místo s kadeřnicemi na úrovni

Irena82, 19.01.2023

Chodím sice jen na střih jednou za pár měsíců, ale vždycky se sem těším. Střídám Stylistky, protože se nechci objednávat dopředu a na ty moje konečky si vyšší kategorii nedopřávám a i tak jsem spoko. Holky jsou milé, často jsou školené a vždy mi i poradí s péčí doma.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

850 Kč


Provedené služby: střih

Už to není co bývalo

Bublina67, 16.01.2023

V salonu je znát, že tam nepracuje už skvělý tým. Chybí mi hlavně Verča, Kačka a ta hubená s červenýma vlasama. Ty byly vždy milé a profesionální. Nikdy jsem neodcházela s ošklivými vlasy. Teď bohužel už nepříjdu, přeobjednala mě ukecaná recepční k někomu novému. A necítila jsem se dobře, a vlasy nic moc.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 000 Kč

Jméno kadeřníka: Nevím, nepředstavila se

Provedené služby: barvení

Cena odpovídá kvalitě

ZuziPl, 22.12.2022

Chodila jsem do různých obyčejných kadeřnictví a nikde jsem nebyla úplně spokojená a myslela jsem si, že to bude v luxusním salonu podstatně dražší. A nebylo. Za barvu platím o pár stovek víc, než jsem platila jinde, ale servis a kvalita služby je úplně jinde. Kadeřnice mi vždy říká, co používá. A takový výběr šamponů jako tady jsem ještě nezažila. Za mně jsou holky profesionálky a moc děkuji paní majitelce za vstupní konzultaci. Budu se ráda vracet.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 500 Kč

Nikdy více

Ověřený uživatel, 08.12.2022

Nalestena bída, hrajou si na nobl úroveň, ale výkon tomu neodpovídá

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jak už někdo napsal níže- za hodně peněz málo muzi

Ověřený uživatel, 24.03.2022

Ve srovnání s jinými kadeřnictvími poměrně vysoké ceny v poměru k výkonu. Je znát snaha budovat auru nóbl kadeřnictví a byť jsou asi kadeřnice ve většině případů celkem šikovné, tak mi pořád přijde, že jsou ceny poměrně přemrštěné a narozdíl od některých jiných kadeřnictví mi zde chybí pocit upřímné radosti z přítomnosti klienta, tady mi to přijde spíš jako "naučená příjemnost" a vůbec mi tu celkově chybí uvolněnější atmosféra. Ale každý má samozřejmě jiný vkus a priority, což je v pořádku.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel, 16.07.2021

Služby jsou tu na velmi slušné úrovni, prostředí také super, jen by to možná chtělo některým slečnám kadeřnicím zopakovat zásady vhodného chování. Být přezíravé nebo se posmívat zákazníkovi, i když si myslí, že to zákazník nevidí, působí dost neslušně, neprofesionálně a nevyzrále. Myslím, že něco takového by si kadeřnice v salonu, který se prezentuje tak, jak prezentuje vůbec neměly dovolit...Docela to dokáže zkazit celkový dojem z jinak příjemné návštěvy. Když už mají kadeřnice potřebu něco takového dělat, tak by si měly dávat sakra velký pozor, aby to zákazník neviděl/neslyšel...

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace