Top Style Salon

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

1 869 Kč

350 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Rooseveltova 45/17, 30100 Plzeň

salon@topstylesalon.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí8:0019:00
Úterý8:0019:00
Středa8:0019:00
Čtvrtek8:0019:00
Pátek8:0019:00
Sobota8:0014:00
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 32 hodnocení zákazníků

Jak už někdo napsal níže- za hodně peněz málo muzi

Ověřený uživatel, 24.03.2022

Ve srovnání s jinými kadeřnictvími poměrně vysoké ceny v poměru k výkonu. Je znát snaha budovat auru nóbl kadeřnictví a byť jsou asi kadeřnice ve většině případů celkem šikovné, tak mi pořád přijde, že jsou ceny poměrně přemrštěné a narozdíl od některých jiných kadeřnictví mi zde chybí pocit upřímné radosti z přítomnosti klienta, tady mi to přijde spíš jako "naučená příjemnost" a vůbec mi tu celkově chybí uvolněnější atmosféra. Ale každý má samozřejmě jiný vkus a priority, což je v pořádku.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel, 16.07.2021

Služby jsou tu na velmi slušné úrovni, prostředí také super, jen by to možná chtělo některým slečnám kadeřnicím zopakovat zásady vhodného chování. Být přezíravé nebo se posmívat zákazníkovi, i když si myslí, že to zákazník nevidí, působí dost neslušně, neprofesionálně a nevyzrále. Myslím, že něco takového by si kadeřnice v salonu, který se prezentuje tak, jak prezentuje vůbec neměly dovolit...Docela to dokáže zkazit celkový dojem z jinak příjemné návštěvy. Když už mají kadeřnice potřebu něco takového dělat, tak by si měly dávat sakra velký pozor, aby to zákazník neviděl/neslyšel...

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Moderní salon

Majka89, 20.05.2021

Mám ráda poslední trendy, proto chodím do Top Stylu, kde vím, že jsou kadeřnice školeny a ví o posledních novinkách, i jsou na salonu k dispozici. Navíc je salon hodně proklientsky orientován a všichni jsou tu moc fajn.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 000 Kč


Provedené služby: střihmelírbarvení

Hezké kadeřnictví v centru

ZuziPl, 18.05.2021

Do tohohle stylového salonu chodím už pár let, střídám základní kadeřnice, protože mi plně vyhovuje, že mají lepší ceny, ale zároveň jsou to šikovné holky plně zaškolené od majitelky. Chodím jednou za tři měsíce a objednávám se dost na poslední chvíli, tak už s tím i počítám, že vezmu termín, který bude volný, je lepší se objednávat dopředu, zvlášť odpoledne mají holky dost plná, ale všichni jsou tu milí a snaží se vyjít vstříc.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 000 Kč


Provedené služby: střihbarvení

Maximální spokojenost

Adéls1, 17.05.2021

Navštívila jsem jmenované kadeřnictví poprvé v životě a mohu říct, že jsem unešená. Kadeřnice všechno hezky vysvětlila, takže jsem měla plnou důvěru. Prostředí působilo velice luxusně a mohla jsem si krásně odpočinout. Chtěla jsem zesvětlit a kadeřnice odvedla skvělou práci. vlasy jsem měla krásné a s radostí se budu vracet zpátky

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 500 Kč


Provedené služby: odbarvení

Nevratim se

Boruvka, 17.05.2021

Byvala jsem pravidelnou zakaznici, ovsem pote, co mi nejdrazsi kadernice salonu Monika spalila vlasy melirem, uz se nevratim. Pro predstavu, mam velmi kvalitni a huste dlouhe vlasy, ktere nijak nepoznamenalo ani barveni zde v salonu. Byla jsem celkem v soku, vlasy znicene s jedinou moznosti nechat odrust. V salonu mi tvrdili, ze jsem si vlasy znicila sama zehlickou (kterou nepouzivam ani nemam!). Ostatni kadernice - Andrea moc mila, nevtirava a sikovna. Veronika - jen jednou jsem u ni byla na konecky, jako clovek mi nesedela, ale strih byl hezky. Zaucovani novych kolegyn v prubehu navstev klientu - otresny zazitek, nevhodne chovani.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 000 Kč

Jméno kadeřníka: Monika, Veronika, Andrea

Provedené služby: střihmelírbarvení

Nadpis nebyl vyplněn

BLK, 10.01.2020

Již počtvrté mám výbornou zkušenost s kadeřnicí Andreou. Skvěle poradí a účes vytvoří s citem tak, aby Vás doplnil. Nikdy jsem od ní neměla vlasy zkrácené více, než bylo potřeba, vše bylo přesně tak akorát.Mám ráda, když vím, že od ní odejdu pokaždé s pěkně upravenými vlasy,ale pořád to budu já a pokud si to budu přát, změna bude jen velmi nenápadná ;)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 000 Kč

Jméno kadeřníka: Andrea

Provedené služby: střihmytífoukáníkulmovánímaska

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace