Táňa Kmenta

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

2 164 Kč

-

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Křenová 290/8, Brno, 602 00

Není k dispozici

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí--:----:--
Úterý--:----:--
Středa--:----:--
Čtvrtek--:----:--
Pátek--:----:--
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Doporučovaná kadeřnictví v okolí

Salon Galapa

Milady Horákové 23, 602 00

Goldenhair Salon

Minská 8, Brno-Žabovřesky, 616 00

Salon Goldenhair

Kounicova 83, Brno-Žabovřesky, 602 00

Celkem 9 hodnocení zákazníků

Dvě hodiny hrůzy

HanaMad, 04.12.2023

Ke Kmentě jsem chodila několik let, moje kadeřnice odešla, takže sem byla u Markéty. Měla jsem půlroční odrost svých vlasů a zbytek odbarvené vlasy. Ze začatku jsem velice slušně požádala o jemnější zacházení, z důvodu od barvení vlasů, které nejsou v dobré kondici a vypadávání vlasů. Místo jemného zacházení jsem se setkala s nulovým respektem, šíleným taháním, které jsem nikde jinde nezažila a nakonec jsem odcházela s napůl mokrou hlavou, hroznou barvou, spálenými vlasy suchými vlasy. Nedostala jsem kondicionér, masku ani ošetření před tepelnou úpravou. Kadeřnice mi odmítla vlasy ostříhat "namokro", takže jsem odešla i bez ostříhání, kvůli kterému jsem tam hlavně přišla. Hrůza

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 900 Kč

Jméno kadeřníka: Markéta

Provedené služby: mytíbarvení

Jedno z mála salonu na úrovni

jandapanda, 15.03.2022

Doslechla jsem se o salonu od kamarádky.Při objednávce po telefonu se ozval příjemný hlas recepčního a domluvili jsem termín. Při návštěvě mě opět přivítal onen mladík, poznala jsem ho po hlase. Odložil kabát a zeptal se, jestli mě můžou pozvat na občerstvení. Poté si mě vyzvedla paní kadeřnice, představila se a posadila ke stolečku. Proběhla menší porada a začalo se pracovat. Paní kadeřnice popisovala, co bude požívat za šampon či masku, což jsem uvítala. Finální výsledek byl úžasný. Krátilo se o 20 cm a vlasy se zesvětlovali do pravdu příjemné a přirozené světlé barvy. Cena byla přijatelná a já se cítila velice příjemně. Přistup obou zaměstnanců byl profesionální a já odcházela spokojená.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 359 Kč

Jméno kadeřníka: Ira

Provedené služby: střihfoukáníbarvení

Martina, Brno

Ověřený uživatel, 23.05.2019

Chodila jsem tam několik let, byla jsem spokojená, pak moje kadeřnice odešla a nová tedy nebylo nic moc. Melír - žlutý, i když jsem tam chodila několik let a měla ho vždy bílý, spálené a nakonec upadávající konečky. Nakonec mi spravovali vlasy půl roku v jiném salonu s přírodními produkty a za polovinu ceny.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

3 500 Kč

Jméno kadeřníka: Nepamatuji si

Provedené služby: melír

Na Silvestra zrusili objednani v 7hod rano pres sm

Alexif, 31.12.2018

Dnes rano 31.12 v 8hod po prichodu do salonu, se me recepcni ve tvari pta, jestli jsem cetla smsku, kterou mi poslala v 7hod rano s tim, ze kadernice je nemocna a bohuzel zadne nahradni reseni neexistuje a nemohou me obslouzit. "Zadne nahradni reseni neexistuje." Profesionalni salony se vzdy snazi nahradni reseni najit, i kdyby proste meli zustat v praci dele. Nechat zakaznika ve stychu 31.12, v den, kdy chteji byt vsechny zeny krasne, se proste nedela. A to vse hodinu pred prichodem! Stejne tak se neposila smska v 7hod rano, abyste zrusili schuzku. Priste prosim zvednete telefon a zavolejte! Dekuji

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Spokojenost

janinak777, 15.10.2018

Já byla v kadeřnictví před týdnem a jsem naprosto spokojená. Příjemný personál, prostředí (i když trochu rušnější, ale nevadí). Kadeřnice doporučila barvu ve které se cítím velice dobře. Byla milá, příjemná. Nemám co bych nějak víc vytkla. Jana K.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 950 Kč


Provedené služby: střihbarvení

Spalena kuze od blond barvy

PetraBrno, 19.04.2018

Nechala jsem si melirovane vlasy odbarvit a vysledek byl strasny. Kdyz barva pusobila strasne to stipalo az se mi delalo horko. Kadernice to zkontrolovala a prislo ji vse v poradku. Kdyz jsem z kadernictvi vysla nejenze byla blond dost nazloutla a to mam sve vlasy svetle, ale mela jsem na hlave bolestive strupy. Reseni salonu bylo tristni. Nabadali me, jestli jsem si vlasy nebarvila i nejak sama doma a ze neni mozne, abych mela pokozku hlavy spalenou z jejich cinidla. Dokonce na me vytahli, jestli nemam rakovinu kuze. Otresne. Rozhodne nedoporucuji!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 200 Kč


Provedené služby: odbarvení

stříhání

Ověřený uživatel, 04.08.2016

Neumí ostříhat ani ofinu!!! Stříhají víc, než si zákazník přeje.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace