Salon Josefína

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

951 Kč

200 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

Josefská 3, Brno, 602 00

Není k dispoziciProč zde některé údaje nejsou

info@salonjsoefina.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí--:----:--
Úterý--:----:--
Středa--:----:--
Čtvrtek--:----:--
Pátek--:----:--
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Doporučovaná kadeřnictví v okolí

Goldenhair Salon

Minská 8, Brno-Žabovřesky, 616 00

Trendy Hair Fashion

Poštovská 3, Brno-střed, 602 00

Celkem 22 hodnocení zákazníků

Super

Hagale, 13.12.2018

Byla jsem u Barči poprvé jsem moc spokojená.Moc děkuji

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

415 Kč

Jméno kadeřníka: Bára

Provedené služby: střih

Tak špatný účes jsem měla naposledy ve 12

Klára1234, 06.12.2018

Přístup kadeřnice nebyl profesionální. Po celou dobu, co mě stříhala, měla kašel a smrkala, načež se bez toho, aniž by si umyla ruce, dál dotýkala mých vlasů. Stříhání ji trvalo velmi dlouho. Obvykle jsem hotová s umytím, stříháním a foukáním za 45 minut, v tomto kadeřnictví se doba úpravy vlasů protáhla na hodinu a půl. A to jsem ani nezačala mluvit o "kvalitě" účesu. Ačkoli jsem kadeřnici opakovaně vysvětlovala, jak si účes představuji, ukázala jsem jí fotky a snažila se jí vysvětlit co mi na účesu vadí, výsledek dopadl katastrofálně. Jsem žena s krátkými vlasy a najít kadeřníka, který mi umí udělat dobrý sestřih je složité, ale z salonu Josefína jsem odcházela skoro s pláčem.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

600 Kč

Jméno kadeřníka: Kristýna

Provedené služby: střihmytífoukání

velká neprofesionalita

edvard, 04.11.2018

Ještě nikdy jsem nepsala žadnou recenzi a už vůbec né negativní, ale teď se musím podělit o mou osobní zkušenost s tímto salónem. Na doporučení kolegyně jsem se objednala on-line na přeliv, střih a foukanou. V salónu se mě ujala slečna, která byla očividně nová a neměla žádnou kadeřnickou zkušenost. Barvení vlasů trvalo asi hodinu a nebylo zrovna příjemné, výsledný odstín chytl úplně jinak než jsem chtěla. Stříh a foukanou ani nebudu komentovat. Takže ze salónu jsem odcházela jak černokněžník s hlavou horší než jsem přišla a peněženkou podstatně lehčí. Vzhledem k tomu, že kadeřnictví se nachází v centru a má celkem dobré jméno, čekala jsem od toho větší profesionalitu.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 015 Kč


Provedené služby: střihfoukánípřeliv

Jedním slovem katastrofa

hranatekolecko, 24.10.2018

Objednala jsem se na melír. Když se slečna dostala k vrchním pramínkům, začala jsem cítit spodní prameny dosti teplé. Po nanesení na celou hlavu jsem slečnu upozornila, že mě spodek už opravdu pálí, tak se šlo umývat. Na vršku hlavy jsem měla melír cca 5 minut, takže po umytí byl spodek lehce melírovaný a vršek vůbec nechytil. Výsledku jsem se zděsila, melír ve spodních pramenech nešel vidět a odcházela jsem přesně tak, jak jsem do salonu vcházela, jen o 1700,- Kč chudší. Kadeřnice si svou práci sama pochválila, jak pěkně přirozený melír mi udělala. Mé návštěvy kadeřnictví si nikdo nevšiml, kolegyně se mě na druhý den ptaly, proč jsem tam nešla, když jsem odcházela z práce dříve. Fakt sranda

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 700 Kč

Jméno kadeřníka: Bára

Provedené služby: střihmelír

Super

Ověřený uživatel, 10.05.2018

Byla jsem tu poprvé,stříhala mě Barča a jsem moc spokojená. Dík.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

390 Kč

Jméno kadeřníka: Bára

Provedené služby: střihmytífoukání

Zničené vlasy

Rauška, 04.09.2017

Objednala jsem do salónu k paní, která měla slušný recenze. Chtěla jsem dvoubarevný melír na dlouhé vlasy. Přesvědčila mě,že by bylo lepší vlasy nabarvit na moji přirozenou barvu a zároveň promelirovat blonďatýma pramínkama. Souhlasila jsem. Bohužel toho lituji, protože paní mi ten melír udělala tak šikovně, že jsem doma zjistila, že mi bohužel ty pramínky spálila a někde to i upadlo. Mám totálně zničené vlasy tkzv.profesionalni kadeřnicí, za to ji moc děkuji. Ostatní kadeřnicí v tomto salónu vypadají slibně,ale tahle by měla vrátit výuční list . Akorát dělá špatné jméno salónu.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 390 Kč

Jméno kadeřníka: Jitka

Provedené služby: melírfoukáníbarvení

Dle mého gusta

HankaK, 11.08.2017

Na doporučení kolegine jsem se s obavami vypravila po dlouhé době do kadeřnictvívsude jinde jsem byla většinou nespokojená,ale tqdy mne příjemně překvapili. Kadeřnický Jitka byla svá,konečně jsem se setkala s upřímně usmevem a ne nahranou profesionál mimikou. Slečna mi popisovala své jednotlive kroky,výš proč mám uživ kosmetiku určenou na můj typ vlasů a doporučila i další postup do budoucna.jsem nadšená,nádherná účes a precizni barva jaké jsem dlouho neměla,služby perfektní odhadla moji tipologii a ja jsem odesla spokojená a odpočinula. Za prostředí sem hodnocení kvůli země neúnosné vedru,sedět 3 hodiny bez pohnutí vzduchu je šílené,klimatizace by v kadeřnictví potesila.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 000 Kč

Jméno kadeřníka: Jitka

Provedené služby: střihmytífoukáníbarvenímaska

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace