Salon 5. Element

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

760 Kč

-

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Hlinky 54/138, Brno, 603 00

Není k dispozici

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí--:----:--
Úterý--:----:--
Středa--:----:--
Čtvrtek--:----:--
Pátek--:----:--
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Doporučovaná kadeřnictví v okolí

Salon Galapa

Milady Horákové 23, 602 00

Goldenhair Salon

Minská 8, Brno-Žabovřesky, 616 00

Salon Goldenhair

Kounicova 83, Brno-Žabovřesky, 602 00

Celkem 15 hodnocení zákazníků

Střihání

helastra, 11.07.2017

Kadeřnických služeb jsem využila celkem 2x. Prostředí ne příliš příjemné. Zvláště, když na recepci je postarší paní, (že by majitelka?), která celkovou atmosféru narušuje svým chováním a hlavně, nevhodnými komentáři, jak ke svým zaměstnankyním, tak i na adresu zákazníka! Musím říct, že s prací kadeřnic jsem byla spokojená.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: neznám jména

Provedené služby: střihfoukáníbarvení

neprofesionalita

KláraV, 07.07.2017

Na otázku, jestli mají barvy Loreal nebo Wella mi bylo řečeno,že kam se hrabe Loreal za Revlonem, který používají oni.Už to mi mělo něco říci.Nemám ráda předsudky, tak jsem se nechala obarvit, chtěla jsem navíc melír, aby to vypadalo jako od slunce, přirozeně.Vlasy mám jemné, spíš suché.Chtěla jsem melír dělat také barvou, prý se to nedělá.Moje vlasy jsou po jejich barvení v dost příšerném stavu. Suché, tenké, matné bez lesku.Melírované vlasy se ulamují.Kvalita jejich barev příšerná!!Toto kadeřnictví je na úrovni vesnického kadeřnictví, mohu srovnat.Regeneraci do barvy prý nemají.Cena jak v nějakém špičkovém salonu Používají levnou barvu, aby vydělali.Typicky český postkomunistický přístup.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 300 Kč

Jméno kadeřníka: silnější paní

Provedené služby: melírfoukáníbarvení

Super!!

Mamča, 22.05.2017

Dcera měla večer maturiťák. Chtěla si udělat účes sama, coż se nepovedlo. Shánět narychlo kadeřnici v pátek nebylo jen tak. Po vysvětlení situace po telefonu si udělali čas, přestože byl pátek a dcera odešla velmi spokojená. Účes byl krásný. Za mě 1*.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

350 Kč


Provedené služby: společenský účes

Stříhání a foukání na poukaz

ZákazniceJana, 12.05.2017

V salonu byly 2 kadeřnice, 1 zákaznice, která přišla zároveň se mnou. 1.kadeřnice začala dělat melír druhé zákaznici. Čekala jsem 5 min. 2. kadeřnice vyřizovala tel. objednávky.Poté mi umyla hlavu. Střídala se vřelá se studenou vodou. Čekání10 minut. Mezitím vyřizovala tel.objednávky a udělala si pro sebe čaj. Nejednalo se však o kadeřnici, ale o majitelku. Ta se zeptala kadeřnice, kdy bude hotová. Na to řekla, že melír neuspěchá. Po 20 min. čekání se mě majitelka konečně zeptala, jestli chci něco k pití. V 9.30 mě začala kadeřnice stříhat. V 9.45 jsem odcházela. S účesem spokojenost, ale v salonu byla nepříjemná atmosféra. Z celkového zážitku jsem byla otrávená. Nedoporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

510 Kč

Jméno kadeřníka: Nevím

Provedené služby: střihfoukání

Stížnost

nanduemu, 09.05.2017

Chtěla jsem se objednat k určité kadeřnici na voucher. Dotazem mi bylo sděleno, že si nemohu na voucher vybrat kadeřníka, ke kterému chci jít. Je to divné, protože jsem měla opakovaně vouchery do jiných kadeřnictví a vždy mi bylo vyhověno. Na další větu, že chci tedy objednat, mi paní , která nesdělila své jméno, řekla, že mě neobjedná. S takovým jednáním jsme se ještě nesetkala.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: nevím

Provedené služby: střih

Stížnost

nanduemu, 28.04.2017

Chtěla jsem se objednat k paní vedoucí. Na dotaz, jak se jmenuje, mi řekla, že svoje jméno nesděluje. Na mou odpověď, že nebudu vědět, ke komu mám jít, řekla, co vlastně chci, pokud se chci objednat, tak ať se objednám , jinak ať neotravuji. Jméno mi opět nesdělila. S takovým arogantním a nehorázným chováním se setkávám jen zřídka, ale kadeřnictví salonu 5element mezi ně opravdu patří

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Brava i střih se moc povedly

Ověřený uživatel, 08.09.2016

Chtěla jsem se zbavit ošklivě odbarvených vlasů a upřímně jsem nevěřila, že bych mohla mít zase hezkou jednolitou barvu. Paní kadeřnice mě krásně ostříhala a obarvila mi vlasy na zajímavý fialovo- hnědý odstín, se kterým jsem víc něž spokojená. Děkuji!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 000 Kč


Provedené služby: střihfoukáníbarvení

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace