Jana Kuběnová

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

1 453 Kč

750 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Josefská 2, Brno, 602 00

775 603 125

Jana.kubenova@gmail.com

Není k dispozici

Pondělí--:----:--
Úterý--:----:--
Středa--:----:--
Čtvrtek--:----:--
Pátek--:----:--
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Komorní kadeřnictví s vizážistikou ukryté v centru Brna
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 42 hodnocení zákazníků

Skvělá kadeřnice a vizážistka

JIU, 26.05.2015

Janino kadeřnictví je místo, kam chodím velice ráda. Ve středu města, klidné místo, interiér na vysoké úrovni...ale hlavně Jana, která má talent, veliký dar vidět a vnímat tvar střihu a obličeje, kvalitu vlasů a to vše spojí s osobností, kterou z nás cítí. A věřte, že vnímá velice dobře! Už hodně let ji nechávám, aby volila ona, jak bude střih vypadat, a pokaždé jsem nadšená a líbím se sama sobě:-) K tomu perfektní líčení, typy, které normálního smrtelníka nenapadnou. Pomůže s výběrem barvy vlasů, střihu, ošetření vlasů a péče o ně, k tomu přidá i líčení, které zvedne vaši osobnost...co víc si přát! Přeju si to, takže jinam než k Janě nechodím.:-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Jana Kuběnová

Maximální spokojenost

Ověřený uživatel, 03.04.2015

Chodím k Janě Kuběnové už pár let a zatím se mi nestalo, že bych se vrátil nespokojen. Vřele doporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Jana Kuběnová

Provedené služby: střih

Maximální spokojenost

Katka1982, 07.03.2015

Pani Janu jsem navštívila poprve asi před rokem a teprve od té doby vím co znamená opravdu vysoce odborný a profesionální přístup v tomto oboru. Tím, že poskytuje i vizážistické služby provedla moji dokonalou změnu, se kterou jsem maximálně spokojená jak já, tak i mé okolí :-). Jeste jednou Jani moc díky. Katka

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Už nikdy jinam!!!

Aneta, 05.03.2015

Jsem Janinou věrnou zákaznicí. Při každé návštěvě oceňuji její profesionální přístup, je milá a vždy dobře poradí. Pokaždé odchazim maximálně spokojena. Neměnila bych a můžu jedině doporučit!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihbarvení

Sofistikovaný účes? U Jany samozřejmost!

AdélaB, 31.12.2014

Upřímně – kadeřníky jsem vzala na milost až po své první návštěvě Jany. Už během prvního stříhání lehce sondovala, jsem-li spíše konzervativní, nebo si dovolím experimentovat, jsem-li typ, který úpravě vlasů věnuje spoustu času nebo naopak. Poradila mi, jak o vlasy pečovat, jaké účesy volit… Už k ní chodím 7 let a vždy odcházím se „sofistikovaným“ střihem, který působí přirozeně a je možno si s ním hrát – nabízí více variant, které jsou všechny dokonale promyšlené. Jana je i mistryní v navození příjemné a přátelské atmosféry – salón je vkusně zařízen, samozřejmostí je skvělá káva. Doporučuji!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střih

Sympatická, velmi šikovná, max. spokojenost

Josef, 03.10.2014

Do kadeřnictví chodím pravidelně už řádku let a i když jsem za tu dobu zkusil i jiná kadeřnictví vždy jsem se u Jany cítil nejpříjemněj. Jana je jedna z nejlepších kadeřnic, má pro stříhnání cit, nemá problém improvizovat, komunikuje a nakonec máme vždy oba z výsledku radost. V kadeřnictví se cítím pohodlně, je skryté z ulice, je tam ticho a klid, dám si kávu či čaj a užiji si malý únik z rušného města...

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střih

Dobrodružství s melounem a koulema

vlado, 09.08.2013

Stříhání u Jany je dobrodružné, pestré a proto příjemné. Dobrodružné? Nechodím s konkrétní představou, střih vymýšlíme a směřujeme pokaždé za pochodu, cílový stav je dopředu rozhodně nejasný. Naučil jsem se ptát se proč je který vlas kde, čím a jak se to celé bude upravovat. Funguje nám to. Tentokrát je výsledek na na oko nenápadný, pokud mu věnujete více pozornosti pobaví vás rafinované detaily. Prémiový bod navíc uděluju za občerstvení: ledový meloun na uvítanou (venku 30°C), espresso s mozartovou koulí na dobrou náladu!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střih
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace