Jana Kuběnová

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

1 453 Kč

750 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Josefská 2, Brno, 602 00

775 603 125

Jana.kubenova@gmail.com

Není k dispozici

Pondělí--:----:--
Úterý--:----:--
Středa--:----:--
Čtvrtek--:----:--
Pátek--:----:--
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Komorní kadeřnictví s vizážistikou ukryté v centru Brna
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 42 hodnocení zákazníků

Kouzlo v mém případě nefunguje..

Ověřený uživatel, 06.02.2016

K paní Kuběnové jsem šla na základě doporučujících recenzí tady i jinde. Bohužel nesdílím nadšení ani po opakovaných návštěvách. Kadeřnice je velmi milá, hodně se vyptává, aby poznala váš životní styl, ale nic nevnucuje a ustřihne opravdu jen tolik, kolik si řeknete. Bohužel, když to necháte na ní, výsledek je nemastný-neslaný a nemá absolutně šmrnc. Za tu cenu po kadeřnické stránce docela málo muziky. Jinak jako člověk je paní Kuběnová velmi milá a velmi příjemná a po této stránce jí nemám co vytknout.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 000 Kč

Jméno kadeřníka: Jana Kuběnová

Provedené služby: střihmytí

Perfektní!

LucieB, 25.01.2016

Vřele doporučuji! Už samotný vstup do kadeřnictví prodchnutého francouzským šansonem a starožitným nábytkem je úžasným zážitkem. Setkání s paní Janou pak mnohonásobně větším. Tak maximálně profesionální, empatický a neuvěřitelně milý přístup jsem nikde jinde nezažila, a to jsem kadeřnictví prošla už hodně. Střih i barva jsou přizpůsobeny jednak přání zákaznice, tak kvalitě vlasů, i množství času, které je ochoten zákazník vlasům věnovat doma. A vypadají SKVĚLE. Paní Jana vše velmi mile vysvětluje a doporučí i vhodné přípravky (fungují – vyzkoušeli jsme je celá rodina:-). Při poslední návštěvě jsem měla možnost zkusit také vizážistickou péči. A je taktéž skvělá!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Jana Kuběnová

Provedené služby: střihmelírpřeliv

Kadeřnice s bonusem navíc

JitkaS, 20.01.2016

K Janě chodím zhruba rok. Pokud hledáte kadeřnici, která je kreativní, inteligentní a rozumí vlasům, pak je to Jana. Pokud hledáte kadeřnici, která umí naslouchat i poradit, pak je to Jana. Jestliže chcete účes, který nevypadá dobře jen po návštěvě u kadeřníka, ale který je přizpůsoben vašim potřebám i kvalitě vlasů, běžte k Janě. Po téměř roce jí nemám co vytknout a těším se i na její vizážistické služby, kterých ráda využiji. Jitka S.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Jana Kuběnová

Provedené služby: střihbarvení

Asi budu jediná

Eva2, 04.01.2016

Bohužel se nemohu přidat k tak kladným hodnocením. Byla jsem u pí Kuběnová asi 4 x, ale výsledek stále nic moc. Kvalitní barva, příjemné prostředí, to všechno fajn, ale střih nesplnil očekávání.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 300 Kč

Jméno kadeřníka: Jana Kuběnová

Provedené služby: střihmytífoukáníbarvení

Změna která zaujme.

Ověřený uživatel, 15.12.2015

Éterická p.Kuběnová je pro mě víla, která dokáže změnit šedou myšku na dámu, za kterou se otočí i chlapy o generaci mladší.Je to zkrátka kouzelnice" Jana Večeřová.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Jana Kuběnova

Provedené služby: střih

Naprosto dokonalé

Honza, 30.10.2015

O slečně Kuběnové se nebojím prohlásit, že je inteligentní a pracovitá a jako kadeřnice je výborná. Nad střihem doopravdy přemýšlí a uvažuje i nad tím, jak si vlasy nakonec po stříhání "sednou". Nepouští se ihned do radikálního stříhání a postupuje krůček za krůčkem, takže je velmi jednoduché dosáhnout střihu, jaký zákazník doopravdy chce. Navíc je to velmi příjemně strávený čas v uvolněné konverzaci s milou slečnou. Co víc si přát? Kávu? Tak i tu tam dostanete! :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

750 Kč

Jméno kadeřníka: Jana Kuběnová

Provedené služby: střihmytí

To nejlepší co mohlo mé vlasy potkat

Ověřený uživatel, 25.06.2015

Po první návštěvě jsem naprosto uchvácená, konečně cítím, že se mé vlasy cítí lépe, paní kadeřnice mi otevřela ještě více oči k pochopení vlasů a péče o ně. Cítím, že jsme na správné cestě ke krásným vlasům i střihu. Moc se mi líbilo, že brala jedinečnost mých vlasů a respektovala, že je komplikovanější vytvořit pěkný střih. Nenutila se tedy do žádných experimentů a spíš jsme se domluvily, že se je budeme postupně stažit pochopit a pracovat s tím, jaké jsou :) Jsem moc spokojená a těším se na další návštěvu. Taktéž vlásky už teď po pár týdnech od návštěvy vypadají o moc lépe.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 400 Kč

Jméno kadeřníka: Jana

Provedené služby: střihmytífoukánímaska
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace