Dobrá kadeřnice

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

1 010 Kč

160 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Michelangelova 3344/11, Praha, 100 00

irena@dobrakadernice.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí10:0019:00
Úterý10:0019:00
Středa10:0019:00
Čtvrtek10:0019:00
Pátek10:0019:00
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Doporučovaná kadeřnictví v okolí

Hairborn

Vodičkova 31, Praha, 110 00

Tomas Arsov Hair & Beauty Institute

V Jámě 696/2, 110 00 Nové Město

Hair salon Kristýna Beránková

Zubrnická 1, Praha 9, 190 00

Celkem 38 hodnocení zákazníků

Dobrá kadeřnice? Ne je výborná ...

Ověřený uživatel, 22.04.2017

Za paní Irenou jsem přišla s tím, že bych chtěla stáhnout černou barvu z vlasů a docílit své přirozeně hnědé. Jako jediná mi vyhověla a navrhla řešení, které bylo přijatelné. Když člověk přijde, tak jak má (časově) ani nečeká, je milé přivítán, usazen a je s ním provedena konzultace. Já jsem s paní Irenou jsem byla 5 hodin, ale stěžovat si rozhodně nemohu. Dostala jsem kafíčko, vodu a paní Irena se věnovala jenom mě a mým vlasům. S paní Irenou jsme si též krásně popovídali. Výsledek byl ohromující. Za mě můžu jen doporučit. Lepší kadeřnici jsem v životě neviděla ani nenavštívila. A ty ceny? No páni Irena je nejlepší ve všech ohledech. Ráda se budu vracet.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 347 Kč

Jméno kadeřníka: Irena Sequensová

Provedené služby: střihmytífoukáníbarveníodbarvenímaska

Naprosto spokojena

Fialka, 13.04.2017

Dobrý den, včera jsem byla u paní Irenky už po 2. Na doporučení své kamarádky jsem to vyzkoušela a můžu říct, že lepší přístup a spokojený výsledek jsem dlouho neměla. Paní Irena je velmi příjemná,ochotná a dokáže poradit. Co se týká cen jsem mile překvapená, protože v Praze jsou ceny vysoké. Těším se na další návštěvu.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Irena - dobra kadeřnice

Provedené služby: foukáníbarveníodbarvení

Dobrá kadeřnice - dokonce výborná!

MAP, 12.04.2017

A já - velmi spokojená zákaznice. Paní Irena je nejen výborná kadeřnice, ale umí také vytvořit velmi příjemné prostředí a rozumí si dobře s mými vlasy. Mytí hlavy je u ní zážitek. Chodím k ní celkem pravidelně a v mezidobí se málem nemusím česat. Když jsem jednou byla s účesem přímo nadšená, udělala si dokonce pro příště fotozáznam! Děkuji a velmi brzy na shledanou!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

259 Kč

Jméno kadeřníka: Irena Sequensová

Provedené služby: mytífoukání

Nejšikovnější kadeřnice široko daleko

Ověřený uživatel, 05.04.2017

K p. Ireně Sequensové chodím na stříhání a barvení pravidelně již nějaký čas. Krátké objednací doby, příjemné prostředí, slušné vystupování, profesionální přístup a vždy skvěle odvedená práce je v tomto kadeřnictví a hlavně v rukou p. Ireny samozřejmostí. Ceny jsou v tomto salonu na Prahu velmi příjemné a jako bonus je vždy servírovaná výborná káva. Mohu doporučit všem, kteří hledají trpělivou, ochotnou, komunikativní a milou kadeřnici, kterou její práce baví.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 000 Kč

Jméno kadeřníka: Irena Sequensová

Provedené služby: střihmytífoukáníbarvení

Velka spokojenost

Milii, 29.03.2017

Byla jsem u pani Ireny poprve a uz ted vim,ze urcite ne naposledy!Po konzultaci a vysvetleni si,co bych si predstavovala mi splnila me prani a odchazela jsem sice po delsi dobe z kadernictvi,ale po pervektne,precizne a profesionalne provedene praci s krasnymi vlasy. Cena byla velmi prijatelna a pani kadernice mila,usmevava a pracovita pani,ktera vi,co dela.Tesim se zase na dalsi navstevu.Dekuji moc.Misa R.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 100 Kč

Jméno kadeřníka: Irena Sequencova

Provedené služby: střihmelírfoukání

příjemná a komunikativní

MonikaD, 28.03.2017

Paní Sequencovou jsem navštívila již několikrát, a vždy jsem odcházela absolutně spokojena. Perfektní cit pro barvy, ochota poslouchat přání klienta a velmi milá komunikace, jistě zajistí další klientky i klienty. Vše se odehrává s profesionalitou a je vidět, že tato dáma má to štěstí, že dělá co jí baví. A to je znát i na výsledku její práce. Delší čas strávený v kadeřnictví kompenzuje dobrá káva a super ceny společně s vtipem paní kadeřnice. Určitě se budu vracet ! Monika

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 000 Kč

Jméno kadeřníka: Irena Sequencová

Provedené služby: střihmelírmytífoukáníbarvení

Profesionální kadeřnice/Zn. neměnit

elyn, 23.03.2017

K paní Sequensové chodím pravidelně již asi 2.rok nebo víc. Nikdy jsem nezažila tak profesionální přístup a zájem o zákazníka. Opravdu je jejím cílem uspokojit klientky tak, aby odcházely maximálně spokojené s nezničenými vlasy a pocitem dobře stráveného času s milým člověkem. Je velice pečlivá a svoji práci vždycky dělá na 100%. S klientkami probírá jejich představy a snaží se jim vyhovět. To není vždy jednoduché, protože módní média nás bombardují správnými tipy co s vlasy, které se ve většině případů nezakládají na pravdě. Proto máme mít tyto profesionální kadeřnice, aby nám poradily. Ony jsou těmi experty. Díky za ni a těším se na další návštěvu:)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Irena Sequensová

Provedené služby: střihmelírfoukáníbarvení
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace