Salon Josefína

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

958 Kč

200 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

Josefská 3, Brno, 602 00

Není k dispoziciProč zde některé údaje nejsou

info@salonjsoefina.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí--:----:--
Úterý--:----:--
Středa--:----:--
Čtvrtek--:----:--
Pátek--:----:--
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Doporučovaná kadeřnictví v okolí

Goldenhair Salon

Minská 8, Brno-Žabovřesky, 616 00

Trendy Hair Fashion

Poštovská 3, Brno-střed, 602 00

Celkem 18 hodnocení zákazníků

Super

Ověřený uživatel,

Byla jsem tu poprvé,stříhala mě Barča a jsem moc spokojená. Dík.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

390 Kč

Jméno kadeřníka: Bára

Provedené služby: střihmytífoukání

Zničené vlasy

Rauška,

Objednala jsem do salónu k paní, která měla slušný recenze. Chtěla jsem dvoubarevný melír na dlouhé vlasy. Přesvědčila mě,že by bylo lepší vlasy nabarvit na moji přirozenou barvu a zároveň promelirovat blonďatýma pramínkama. Souhlasila jsem. Bohužel toho lituji, protože paní mi ten melír udělala tak šikovně, že jsem doma zjistila, že mi bohužel ty pramínky spálila a někde to i upadlo. Mám totálně zničené vlasy tkzv.profesionalni kadeřnicí, za to ji moc děkuji. Ostatní kadeřnicí v tomto salónu vypadají slibně,ale tahle by měla vrátit výuční list . Akorát dělá špatné jméno salónu.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 390 Kč

Jméno kadeřníka: Jitka

Provedené služby: melírfoukáníbarvení

Dle mého gusta

HankaK,

Na doporučení kolegine jsem se s obavami vypravila po dlouhé době do kadeřnictvívsude jinde jsem byla většinou nespokojená,ale tqdy mne příjemně překvapili. Kadeřnický Jitka byla svá,konečně jsem se setkala s upřímně usmevem a ne nahranou profesionál mimikou. Slečna mi popisovala své jednotlive kroky,výš proč mám uživ kosmetiku určenou na můj typ vlasů a doporučila i další postup do budoucna.jsem nadšená,nádherná účes a precizni barva jaké jsem dlouho neměla,služby perfektní odhadla moji tipologii a ja jsem odesla spokojená a odpočinula. Za prostředí sem hodnocení kvůli země neúnosné vedru,sedět 3 hodiny bez pohnutí vzduchu je šílené,klimatizace by v kadeřnictví potesila.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 000 Kč

Jméno kadeřníka: Jitka

Provedené služby: střihmytífoukáníbarvenímaska

Upadene vlasy po meliru

Ověřený uživatel,

Kadernice mi stahovala cernou barvu z dlouhych vlasu,coz je tezke,ale tvrdila mi,ze to umi.Chtela jsem na hnedou.Stahla to na zrz medenou.Nebyla jsem nadsena,ale cely personal Josefiny na me pokrikoval,ze to mam lepsi nez jak jsem to mela.Zrz po dovolene u more vysvetlala a nebyla uz spatna.Za 2 mesice jsem chtela na te zrz svetle meliry.Dala mi barvu a meliry na horni cast hlavy na vetsinu vlasu na stejnou dobu.Kombinace barev vypadala dobre,ale vlasy na melirech mi upadaly,vycesala jsem hned doma.Personal na me opet pokrikoval,ze super barva,ale to spalene zkrepnute museli poznat.Za sluzbu jsem zaplatila.Je to 2roky,upadene vlasy mam po usi a vlasy mam porad znicene. Nedaly se dohromady.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 300 Kč

Jméno kadeřníka: Zuzana

Provedené služby: střihmelírmytíbarveníodbarvení

Konečně!!

HairstylistJ,

Po x letech hledání kadeřníka,který by dokázal vytvořit skvělý sestřih na mých dost divoké vlasech,jsem konečně našla. Kadeřnice Jitka bezpodmínečně trefila můj styl a barvou,troufám si říct,osobnost. Velice simpaticka mladá paní,která se změny rozhodně neboji,. Poradila mi jak doma o vlasy pečovat,jak se co nejjednodušeji vyfoukat a jaký zvolit styling. Moc děkuji,po dlouhé době jsem se u kadeřníka uvolnila a určitě přijdu zase.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 440 Kč

Jméno kadeřníka: Jitka

Provedené služby: střihmytífoukáníbarvenímasážmaska

Spokojenost

Ameli,

Kadeřnictví jsem navštívila podruhé a potvrdilo se mé prvotní nadšení. Kadeřnice Jitka je opravdu osoba na správném místě. Poradí, seznámí vás s postupem a dozvíte se i nějaké zajímavosti ohledně péče o vlasy. Kromě profesionality je i velmi příjemná a služby "šije na míru" přesně pro Váš typ vlasů. Zároveň oceňuji dobrou dostupnost a on-line objednávaní

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

435 Kč

Jméno kadeřníka: Jitka

Provedené služby: střihmytífoukání

Naprosto skvělé služby

Jáá,

Do kadeřnictví jsem šla naprosto zoufalá. Měla jsem příšerné dorůstající vlasy s nemoderními melíry. Kadeřnice Jitka mi vlasy tak neskutečně spravila, jsem přímo nadšená. Ocenila jsem také její komunikaci a přístup. Poradila mi, co a jak s vlasy, a dala mi pár typů. Poprvé za hodně let jsem byla s výsledkem naprosto spokojená a rozhodně se tam vrátím zase. Děkuju moc! :D

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

385 Kč

Jméno kadeřníka: Jitka

Provedené služby: střihmytífoukánímasáž

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace