Petra Nykodýmová

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

806 Kč

160 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

Štefánikova 48, Brno-Královo Pole, 612 00

Není k dispoziciProč zde některé údaje nejsou

petranykodymova@seznam.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí9:0018:00
Úterý9:0018:00
Středa9:0018:00
Čtvrtek9:0018:00
Pátek9:0018:00
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Doporučovaná kadeřnictví v okolí

Goldenhair Salon

Minská 8, Brno-Žabovřesky, 616 00

Trendy Hair Fashion

Poštovská 3, Brno-střed, 602 00

Celkem 32 hodnocení zákazníků

Nadpis nebyl vyplněn

Katka1,

Paní kadeřnice je šikovná a milá osůbka. Pokud jste nenáročná-ý a hledáte levný salon, je toto kadeřnictví je jako vás stvořené. V opačném případě budete zklamání. Já jsem byla na barvení, vše bylo ok, ale pak doma jsem si všimla pár nehezkých fleků. Tak jsem si alespoň vyzkoušela, no.:-))

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

850 Kč

Jméno kadeřníka: Petra

Provedené služby: střihfoukáníbarvení

Hrozne

Tereza1,

Hruza, za myti a zastrihani konecku (30 min prace) chtela pani 520 a nic extra, spis horsi. Sem uz nikdy.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

520 Kč


Provedené služby: střihmytí
Odpověď kadeřnictví
Vážená slečno, přišla jste s velmi nekvalitním střhem z předchozího kadeřnictví, tyto zuby jsem Vám srovnala a střih opravila. Cena záleží na délce vlasů a jsou zveřejněny na internetu nebo se stačilo zeptat před začátkem úkonu. Pro upřesnění v ceně byla započítána i foukaná, kterou jsete nezmínila na Brno přiměřená cena. Vlasy jste chtěla zkrátit co nejméně jen konečky do jedné délky, při zkrácení vlasů o 2-3 cm asi žádný zázrak nevykouzlím. Při odchodu jste nic nenamitala, pokud jste měla nějaký problém, mohla jste něco říct, ale asi žádný ve skutečnosti nebyl. Ono je lepší napsat blábol na internetu někomu za zády!!!

Šikula

Anka,

U slečny Petry jsem byla poprvé a jistě ne naposledy, Vytořila krásný platinový melír a skvěle ostříhala. Jsem maximálně spokojená.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Petra

Provedené služby: střihmelír

Zlaté ruce

Sněhulák,

K paní Petře jsem se rozhodla zajít na základě recenzí na tomto webu. Rozhodně nelituji!! Vyslechla mé požadavky a přání, přiblížila jsem ji svoji představu, vše se mnou zkonzultovala a doplnila svým ,,odborným okem". Odcházela jsem naprosto spokojená s novým účesem a barvou vlasů, ve které se cítím skvěle a setkávám se s nadšením v mém okolí. Pro mne skvěle investované peníze i čas. Paní Petra ví co dělá, k zákazníkům je milá, příjemná, poradí, vyslechne. Určitě se sem budu ráda vracet a jen tak se jí nepustím :D Doporučuji!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Petra Nykodýmová

Provedené služby: střihmytífoukáníbarvenížehlení

Super kadeřnice

Tereza12,

K paní Petře již nějakou dobu chodím i s mamkou a přítelem a ani jeden si nemůžeme stěžovat, vždy přátelský přístup i super odvedená práce podle toho, co si namyslíme( barva i střih). Za nás jedině doporučujeme.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Petra Nykodýmová

Doporučuji

Ověřený uživatel,

Paní Petru jsem si vybrala na základě recenzí a nelituji. Své práci rozumi, zeptá se na vaši představu, vše vysvětlí a odvede ji dobře. K tomu je velmi milá, já jsem spokojena.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

950 Kč

Jméno kadeřníka: Petra

Provedené služby: mytífoukáníbarvenížehlení

Pánský střih

Nespokojený,

Paní kadeřnice mě ostříhala úplně jinak než jsme se na začátku domluvili, chtěl jsem zkrátit nahoře, boky a vzadu vybrat víc, paní mi ale celou hlavu ostříhala strojkem s krátkým nástavcem. To jsem si mohl udělat doma taky a zadarmo, strojek na to mám. Byl jsem hotov během 10 minut, velmi odbytá práce. Měla tam dříve velmi šikovnou kolegyni, která byla navíc moc příjemná, vyslechla, co chcete za účes a pak ho precizně vytvořila, ale bohužel už tam nedělá. Paní Nykodýmová je pravý opak...

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Odpověď kadeřnictví
Dobrý den pane Rychnovský, Vaše recenze je velmi zajímavá, stříhala jsem Vás už několikrá a nikdy nebyl žádný problém a nikdy jste si na moje chování a přístup nestěžoval, vždy jste se objednával na mém osobním tel. čísle. Co se týče onoho posledního stříhání strojkem, sám jste přišel s požadavkém ostříhat celou hlavu strojkem, několikrát jsem se Vás ptala zda to myslíte vážě (bylo to poprvé co jste chtěl tak razantní zmněnu) po vzájemné domluvě jste požadoval ostříhat celou hlavu strojkem. Každého zákazníka se nejdříve ptám na jeho přní, to Vaše jsem provedla precizně tak, jak jste chtěl. Po skončení střihu se ptám zda je vše v pořádku a nic jste nenemítal.

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace