Petra Nykodýmová

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

822 Kč

160 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

Štefánikova 48, Brno-Královo Pole, 612 00

608 122 063

petranykodymova@seznam.cz

www.studio-nykodymova.cz

Facebooková stránka

Pondělí9:0018:00
Úterý9:0018:00
Středa9:0018:00
Čtvrtek9:0018:00
Pátek9:0018:00
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Dámské a pánské kadeřnictví, barvení a melírování, společenské, plesové a svatební účesy, denní, večerní nebo plesové líčení. Ve Studiu je také možnost objednat se na pedikúru a prodlužování řas.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 30 hodnocení zákazníků

Šikula

Anka,

U slečny Petry jsem byla poprvé a jistě ne naposledy, Vytořila krásný platinový melír a skvěle ostříhala. Jsem maximálně spokojená.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Petra

Provedené služby: střihmelír

Zlaté ruce

Sněhulák,

K paní Petře jsem se rozhodla zajít na základě recenzí na tomto webu. Rozhodně nelituji!! Vyslechla mé požadavky a přání, přiblížila jsem ji svoji představu, vše se mnou zkonzultovala a doplnila svým ,,odborným okem". Odcházela jsem naprosto spokojená s novým účesem a barvou vlasů, ve které se cítím skvěle a setkávám se s nadšením v mém okolí. Pro mne skvěle investované peníze i čas. Paní Petra ví co dělá, k zákazníkům je milá, příjemná, poradí, vyslechne. Určitě se sem budu ráda vracet a jen tak se jí nepustím :D Doporučuji!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Petra Nykodýmová

Provedené služby: střihmytífoukáníbarvenížehlení

Super kadeřnice

Tereza12,

K paní Petře již nějakou dobu chodím i s mamkou a přítelem a ani jeden si nemůžeme stěžovat, vždy přátelský přístup i super odvedená práce podle toho, co si namyslíme( barva i střih). Za nás jedině doporučujeme.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Petra Nykodýmová

Doporučuji

Ověřený uživatel,

Paní Petru jsem si vybrala na základě recenzí a nelituji. Své práci rozumi, zeptá se na vaši představu, vše vysvětlí a odvede ji dobře. K tomu je velmi milá, já jsem spokojena.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

950 Kč

Jméno kadeřníka: Petra

Provedené služby: mytífoukáníbarvenížehlení

Pánský střih

Nespokojený,

Paní kadeřnice mě ostříhala úplně jinak než jsme se na začátku domluvili, chtěl jsem zkrátit nahoře, boky a vzadu vybrat víc, paní mi ale celou hlavu ostříhala strojkem s krátkým nástavcem. To jsem si mohl udělat doma taky a zadarmo, strojek na to mám. Byl jsem hotov během 10 minut, velmi odbytá práce. Měla tam dříve velmi šikovnou kolegyni, která byla navíc moc příjemná, vyslechla, co chcete za účes a pak ho precizně vytvořila, ale bohužel už tam nedělá. Paní Nykodýmová je pravý opak...

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Odpověď kadeřnictví
Dobrý den pane Rychnovský, Vaše recenze je velmi zajímavá, stříhala jsem Vás už několikrá a nikdy nebyl žádný problém a nikdy jste si na moje chování a přístup nestěžoval, vždy jste se objednával na mém osobním tel. čísle. Co se týče onoho posledního stříhání strojkem, sám jste přišel s požadavkém ostříhat celou hlavu strojkem, několikrát jsem se Vás ptala zda to myslíte vážě (bylo to poprvé co jste chtěl tak razantní zmněnu) po vzájemné domluvě jste požadoval ostříhat celou hlavu strojkem. Každého zákazníka se nejdříve ptám na jeho přní, to Vaše jsem provedla precizně tak, jak jste chtěl. Po skončení střihu se ptám zda je vše v pořádku a nic jste nenemítal.

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel,

Už po několikáté ve svém životě se ptám, co mám udělat, aby mě alespoň jednou kadeřník pochopil. Když nestačilo pouhé popsání, řekla jsem si, že obrázek toho co chci by snad mohl pomoct, ale očividně ne. Nevím co víc bych měla udělat. Ano, chtěla jsem sice odbarvit spodní část vlasů, ale nemám pocit, že bych se zmiňovala o tom, že to chci mít vzadu téměř bílý a vepředu světle hnědý. Myslím, že příště prostě zajdu do drogerie a vykašlu se na "profesionály".

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

830 Kč


Provedené služby: foukáníodbarvení
Odpověď kadeřnictví
Ano, přišla jste s obrázky kde bylo červené nebo vínové ombé a se slovy "toto chci, ale aby to bylo bílé nebo skoro bílé." Vaše světle hnědé vlasy jste barvit nechtěla, chtěla jste ať zůstanou tak jak jsou, tak proč si teď stěžujete že jsou světle hnědé.
Nechápu kde je tedy chyba.

Doporučuji!

Ověřený uživatel,

Paní kadeřnice je velice šikovná, profesionální a příjemná. Je vidět, že ji práce baví a svému oboru rozumí. Celou dobu se mi věnovala, byla ochotná mi poradit a velmi pečlivě mě ostříhala. Byla jsem dnes poprvé, ale už jsem objednaná na další návštěvu. Doporučuji všem.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

430 Kč

Jméno kadeřníka: Petra Nykodýmová

Provedené služby: střih

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace