Monika

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

767 Kč

267 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

Veveří 487/59, Brno, 602 00

Není k dispoziciProč zde některé údaje nejsou

kadernictvimonika@seznam.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí7:0019:00
Úterý7:0019:00
Středa7:0019:00
Čtvrtek7:0019:00
Pátek7:0019:00
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Doporučovaná kadeřnictví v okolí

Goldenhair Salon

Kounicova 53 rohově se Sokolská 14 Brno

Celkem 46 hodnocení zákazníků

První přeliv v životě

LucieR,

Přišel čas na první barvení/přeliv, jelikož šediny již vyrašily a šly čím dál více vidět. Mé přání bylo, abych vypadala při odchodu stejně, ale s rovnějším střihem a zakrytými šedinami. Žádný melír. To se přesně podařilo, nikdo nic nepoznal a tak jsem to chtěla. Příště budu odvážnější. Paní Monika je milá, dobračka a příjemně se s ní povídá. Přijdu zas!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

950 Kč

Jméno kadeřníka: Monika

Provedené služby: střihfoukánípřeliv

Konečně šikovná paní kadeřnice

matylda,

Po několika marných a nezdařených pokusech o krátký střih jsem se objednala do kadeřnictví Monika, kde jsem již třetím rokem a vše na jedničku. Paní Monika skvěle vystihla co požaduji, společně jsme vybrali barvu, která mi sedí. Jsem velice spokojená a mohu jen doporučit. Atmosféra v salonu je téměř domácí, ráda se k nim vracím a vždy se těším na další sezení. Tak se taky objednejte! Jana

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

450 Kč

Jméno kadeřníka: paní Monika

Provedené služby: střih

Vstřícnost a ochota

Margot,

Paní Monika i její kolegyně byly velice milé a ochotné, ačkoli jsem do kadeřnictví přišla s velkým zpožděním. Správně porozuměly tomu, jak si vlasy ideálně představuji a s výsledkem jsem velmi spokojená. Doporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 100 Kč

Jméno kadeřníka: Monika

Provedené služby: melír

Skvělý přístup, výborně odvedená práce

Ověřený uživatel,

Na toto kadeřnictví jsem narazila v jednom fóru a po přečtení recenzí jsem se rozhodla objednat. Objednání bylo rychlé. V kadeřnictví se mě ujala slečna/paní Sylvie Kluwe, která je velmi příjemná a vše se mnou hezky probrala. Nakonec jsme se domluvily na zesvětlení technikou balayage a ostříhání konečků (max. 5 cm). Musím uznat, že jsem se trochu bála, ale ve finále vše dopadlo na jedničku. Barva je krásná a střih úžasný. Hned jsem se objednala na další termín. Rozhodně doporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 650 Kč

Jméno kadeřníka: Sylvie Kluwe

Provedené služby: střihmytífoukáníodbarvenípřeliv

Plesový účes- vlasy pod ramena

Ověřený uživatel,

V kadeřnictví jsem byla poprvé a z účesu jsem byla opravdu nadšená! Šikovná slečna kadeřnice mi nejen vytvořila opravdu přenádherný drdol, který dalece předčil má očekávání, ale také byl ochotná se na všem domluvit, byla velice milá a bylo vidět, že na její práci jí opravdu záleží a baví ji. Navíc vše probíhalo v příjemném prostředí. Ach, cítila jsem se na plese jako princezna! :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

450 Kč

Jméno kadeřníka: Sylvie

Provedené služby: společenský účes

Skvelý výsledok!

Pat,

Kaderníčka Sylvie ma milo privítala a predstavila sa mi, čo sa mi ešte v žiadnom kaderníctve nestalo. Pred začatím farbenia so mnou všetko najskôr skonzultovala a pýtala sa ma aké zásahy do vlasov boli v minulosti. Páčila sa mi jej technika farbenia. Nakoľko by sa mi nevošlo do rozpočtu celoplošné zosvetlenie vlasov, zosvetlila mi iba pramene, u ktorých to bolo naozaj potrebné. S celkovým výsledkom som spokojná a určite prídem zas!:)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 500 Kč

Jméno kadeřníka: Sylvie

Provedené služby: barvenípřeliv

Naprostá spokojenost :)

ZuzW,

Do tohoto kaderníctva som šla po prvýkrát na základe tunajších recenzií. Kaderníčku mám na Slovensku, ale cez pracovný deň sa tam málokedy dostanem, hľadala som teda nejaké kaderníctvo v Brne. Pani ma vzala hneď, pretože mali zrovna voľnejšie. Ochotne mi poradila s účesom. Nasledovalo umývanie s masážou hlavy a potom samotné strihanie. Bol to nesmierne príjemný zážitok :) Pani Monika sa k vlasom chovala veľmi jemne, neostrihala viac, než bolo treba a postupnými malými úpravami priviedla účes do dokonalosti. Nechávala som sa strihať z vlasov cca. po lopatky na mikádo. Po strihaní mi odporučila pár produktov značky Londa. Odchádzala som veľmi spokojná, kaderníctvo môžem len odporučiť :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

490 Kč

Jméno kadeřníka: Monika

Provedené služby: střihmytífoukání
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace