Monika

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

767 Kč

237 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

Veveří 487/59, Brno, 602 00

Není k dispoziciProč zde některé údaje nejsou

kadernictvimonika@seznam.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí7:0019:00
Úterý7:0019:00
Středa7:0019:00
Čtvrtek7:0019:00
Pátek7:0019:00
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Doporučovaná kadeřnictví v okolí

Goldenhair Salon

Minská 8 Brno ( naproti Mersey clubu)

Celkem 48 hodnocení zákazníků

Spokojenost

Jujda,

Paní Monika mě ostříhala přesně podle mých představ, rychle a za dobrou cenu, navíc poradila, jak o účes pečovat. Jsem spokojená a můžu doporučit.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Pouze "klasický" pansky uces

Frantisek,

Pani pusobila mile a snazive. Bohuzel jsme se ale vubec nepochopili a vznikl z toho "pracovní" účes jak paní řekla nenáročný na údržbu. Predstavoval jsem si moderni strih a podle vzhledu bych ocekaval, ze to pani pozna, ta ale rekla ze tipovala ze mi bude vyhovovat nenarocny klasicky strih. Nechci ji nijak krivdit, ja myslel ze si rozumime tak jsem to nepopisoval do naprosteho detailu a myslim ze vetsina chlapu nad 40 let by byla spokojena s klasickym strihem nicmene to mohou jit do nejlevnejsiho studia za 60kc a ne za 260, kde jsem opravdu ocekaval vice moderni pristup.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

26 Kč


Provedené služby: střih

První přeliv v životě

LucieR,

Přišel čas na první barvení/přeliv, jelikož šediny již vyrašily a šly čím dál více vidět. Mé přání bylo, abych vypadala při odchodu stejně, ale s rovnějším střihem a zakrytými šedinami. Žádný melír. To se přesně podařilo, nikdo nic nepoznal a tak jsem to chtěla. Příště budu odvážnější. Paní Monika je milá, dobračka a příjemně se s ní povídá. Přijdu zas!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

950 Kč

Jméno kadeřníka: Monika

Provedené služby: střihfoukánípřeliv

Konečně šikovná paní kadeřnice

matylda,

Po několika marných a nezdařených pokusech o krátký střih jsem se objednala do kadeřnictví Monika, kde jsem již třetím rokem a vše na jedničku. Paní Monika skvěle vystihla co požaduji, společně jsme vybrali barvu, která mi sedí. Jsem velice spokojená a mohu jen doporučit. Atmosféra v salonu je téměř domácí, ráda se k nim vracím a vždy se těším na další sezení. Tak se taky objednejte! Jana

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

450 Kč

Jméno kadeřníka: paní Monika

Provedené služby: střih

Vstřícnost a ochota

Margot,

Paní Monika i její kolegyně byly velice milé a ochotné, ačkoli jsem do kadeřnictví přišla s velkým zpožděním. Správně porozuměly tomu, jak si vlasy ideálně představuji a s výsledkem jsem velmi spokojená. Doporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 100 Kč

Jméno kadeřníka: Monika

Provedené služby: melír

Skvělý přístup, výborně odvedená práce

Ověřený uživatel,

Na toto kadeřnictví jsem narazila v jednom fóru a po přečtení recenzí jsem se rozhodla objednat. Objednání bylo rychlé. V kadeřnictví se mě ujala slečna/paní Sylvie Kluwe, která je velmi příjemná a vše se mnou hezky probrala. Nakonec jsme se domluvily na zesvětlení technikou balayage a ostříhání konečků (max. 5 cm). Musím uznat, že jsem se trochu bála, ale ve finále vše dopadlo na jedničku. Barva je krásná a střih úžasný. Hned jsem se objednala na další termín. Rozhodně doporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 650 Kč

Jméno kadeřníka: Sylvie Kluwe

Provedené služby: střihmytífoukáníodbarvenípřeliv

Plesový účes- vlasy pod ramena

Ověřený uživatel,

V kadeřnictví jsem byla poprvé a z účesu jsem byla opravdu nadšená! Šikovná slečna kadeřnice mi nejen vytvořila opravdu přenádherný drdol, který dalece předčil má očekávání, ale také byl ochotná se na všem domluvit, byla velice milá a bylo vidět, že na její práci jí opravdu záleží a baví ji. Navíc vše probíhalo v příjemném prostředí. Ach, cítila jsem se na plese jako princezna! :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

450 Kč

Jméno kadeřníka: Sylvie

Provedené služby: společenský účes
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace