Trendy Hair Fashion

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

1 502 Kč

500 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

Poštovská 3, Brno-střed, 602 00

608906960

info@trendyhair.cz

Pondělí8:0020:00
Úterý8:0020:00
Středa8:0020:00
Čtvrtek8:0020:00
Pátek8:0020:00
Sobota8:0017:00
Neděle--:----:--
Buďte trendy! V moderním kadeřnickém salonu Trendy Hair Fashion se o vás s vášní a profesionalitou postarají talentovaní stylisté.

Celkem 21 hodnocení zákazníků

Velká spokojenost!

Danča, 17.04.2019

Už jsem ve vašem salonu vyzkoušela všechny stylisty a mohu říci, že odvádějí práci na profesionální úrovni, včetně pracovníků na recepci. Při své poslední návštěve jsem se navíc cítila jako Magda Vašaryová coby paní sládková ve filmu Postřižiny. Stylista Radim se mým vlasům věnoval s takovou péčí a láskou, stejně tak, jako kadeřník Oldřich Vízner v již zmíněném filmu. Je zřejmé, že má svou práci velmi rád. Navíc chytl velmi pěknou barvu, které si i moje okolí povšimlo. Díky všem v Trendy hair fashion!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Odpověď kadeřnictví
Moc děkujeme za pochvalu. Jsme rádi, že nejsme sami, kdo tvrdí, že všichni naši stylisté dosahují skvělých výsledků a proto není případná, neplánovaná záměna problém. Samozřejmě poté následuje otázka osobních preferencí a tam už se rozhoduje každý podle srdce. :-) Je skvělé, že jste se u nás cítila tak, jako by to bylo v samotném filmu Postřižiny. :-) A nejvíc nás těši, že Vám Vaši novou barvu pochálilo Vaše okolí. To je pro nás nejlelší vizitka. Přejeme hezký den a budeme se na Vás zase v Trendy Hair Fashion těšit. THF <3

Rozporuplné pocity

Ověřený uživatel, 06.04.2018

Při odchodu z kadeřnictví jsem byla s výsledkem opravdu spokojená. Nicméně intenzivní zrzavý přeliv, který mi byl aplikován po odbarvení mých tmavých vlasů, se po 3! umytích z vlasů téměř zcela vymyl. Takže dnes, po 10 dnech, už nemám krásně zářivou barvu, ale jen odbarvené vlasy se silně žlutým podtónem. Tohle si za tu cenu opravdu nepředstavuji... Škoda.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 000 Kč

Jméno kadeřníka: Míša

Provedené služby: střihodbarvenípřeliv
Odpověď kadeřnictví
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, i když není pozitivní. :-( Protože díky ní se můžeme zlepšovat a snažit se svou práci dělat lépe. Mrzí nás, že jste nebyla s výsledkem barvení po několika dnech spokojena. Faktorů, které tuto situaci ovlivňují je celá řada, z nichž některé jsme schopni ovlivnit a některé bohužel ne. Rádi bychom Vás pozvali do salonu na bezplatnou opravu a také pro posouzení, jak s Vašimi vlasy dále pracovat, abychom toto vymývání eliminovali. Budeme rádi, když naši nabídku využijete a dohodneme se společně na dalším postupu. Věříme, že na Trendy Hair Fashion nezanevřete a dáte nám ještě jednu šanci dokázat Vám, že se snažíme zákazníkům za každých okolností vyjít vstříc. Děkujeme, Trendy Hair Fashion

Spokojenost s výsledkem

LOVE, 05.04.2018

Byla jsem zde poprvé a jsem spokojená. Sice to trvalo 3 hodiny, ale barvili jsme celé délky a mám husté a dlouhé vlasy.. Výsledek je přesně takový, na jakém jsme se domluvily.. :-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 700 Kč

Jméno kadeřníka: Kristýna D.

Provedené služby: střihmytífoukáníbarvenímasáž
Odpověď kadeřnictví
Moc děkujeme za pochvalu, kterou samozřejmě Kristýně předáme. :-) A budeme se zase těšit na setkání v Trendy Hair Fashion. :-)

už ne

citr, 03.04.2018

Jednou a nikdy více..za barvení odrostů/ bez střihu a pod./ 1300 Kč...

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Odpověď kadeřnictví
Hezký den, děkujeme za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jste nebyla s našimi službami spokojena. Snažíme se dělat vše pro to, aby se u nás zákazník cítil jako v bavlnce. A na základě Vaší zpětné vazby dáme větší pozor na komunikaci orientační ceny před samotnou procedurou, aby k podobným nedorozuměním docházelo co nejméně. Vždy účtujeme dle spotřeby materiálu, která se v jednotlivých případech samozřejmě může lišit. Abychom mohli prověřit správné vyúčtování ceny, prosíme, můžete nám zaslat email, abychom mohli v systému dohledat Vaši návštěvu? info@trendyhair.cz. Přejeme hezký den, Trendy Hair Fashion

Oprava nepovedeného střihu

Ověřený uživatel, 24.10.2017

V Trendy Hair mi skvěle spravili nepovedený střih z jiného kadeřnictví. Příjemné prostředí i paní kadeřnice, její práce na mě působili profesionálně. Příště půjdu určitě zase do tohoto kadeřnictví. Byla jsem velmi spokojená. Navíc objednání bylo hned na druhý den.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

700 Kč

Jméno kadeřníka: Kateřina

Provedené služby: střih
Odpověď kadeřnictví
Dobrý den, moc děkujeme za pochvalu. :-) Jsme rádi že oceňujete nejen dobrou práci stylistky Kateřiny, ale i přístup a prostředí salonu. Budeme se na Vás opět těšit, hezký den, Trendy Hair Fashion

Echt práce

Lucinda, 13.10.2017

Dobrý den, kdo přemýšlíte o zvolení salonu Trendy, tak vřele doporučuji. Komunikace s recepcí je výborná. Kadeřnice Pavla je velmi šikovná, ochotná a má příjemné vystupování. Při každé mé návštěvě si spolu dobře pokecáme při práci. Lépe to potom ubíhá. Přeji ať je plno spokojených zákazníků a ať se daří. ;-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 980 Kč

Jméno kadeřníka: Pavla Vyklická

Provedené služby: střihmelírmytífoukáníbarvenímasáž
Odpověď kadeřnictví
Hezký den. :-) Moc děkujeme za pochvalu. :-) Budeme se opět těšit na "pokec". Hezký den, Trendy Hair Fashion

Nedodrzeni mych pozadavku

Bibi, 24.05.2017

Prisla jsem s odrostlou blond barvou, ze chci sjednotit co nejvice me prirodni barve vlasu.V kadernictvi kdyz jsem se divala, jsem byla jeste spokojena, barva sice nevyrazna, ale takove jsou i me prirodni vlasy a to jsem chtela. Po nekolika umytich jsem zjistila, ze na odrosty cca 5cm mam cokoladove hnedou a zbytek delky tu barvu, na ktere jsme se dohodly... z jakeho duvodu jiz netusim. Takze nechat postupne odrustat zase nemuzu, protoze bych mela tri barvy v jedne delce.. reklamaci jsem neresila, jelikoz by mi spravovala barvu zase slecna, ke ktere jiz nechci jit. Prostredi je hezke, venuji se vam, jsou prijemni. Strih byl presne o ty cm, ktere jsem zadala, ale barva nevyhovuje... bohuzel.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 600 Kč

Jméno kadeřníka: Nepamatuji se

Provedené služby: střihbarvení
Odpověď kadeřnictví
Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Velmi nás mrzí, že jsme nebyli schopni dostát Vašich požadavků a budeme rádi, když nám dáte možnost zapracovat na opravě pro Vaši maximální spokojenost. Samozřejmostí je výměna stylisty, se kterým zhodnotíte situaci a dohodnete se na opravě. To vše v naší režii. Budeme rádi, když ještě jednou zvážíte případnou návštěvu v Trendy Hair Fashion. Abychom Vás s naplánováním návštěvy mohli kontaktovat, prosíme, o zaslání Vašeho kontaktu na info@trendyhair.cz. Děkujeme, Trendy Hair Fashion

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace