Naši specialisté nabízí svým klientům komplexní péči a služby zahrnující kadeřnictví a kosmetiku.
Vše na jednom místě, dobře dostupném centru Prahy 1.
Celkem 189 hodnocení zákazníků
Kadeřnický mág Tomas
(100%)
Mirka123,
26.02.2020
Absolutní profik. I kdybych hledala sebevic,nenajdu co vytknout. Jeho služby,profesionalita a talent jsou na takové úrovni,ze neváham sednout do auta a dojet 200 km..
Kvalita služeb
Přístup kadeřníka
Prostředí
2 300 Kč
Jméno kadeřníka: Tomas Arsov
Provedené služby: střih
Skvělý účes
(100%)
AlenaM,
14.01.2020
Velmi hezké prostředí a především kadeřnice Jana mi udělala skvělý a moderní účes a také mi skvěle poradila s přípravky. Jsem moc spokojená, skvělá práce!
Kvalita služeb
Přístup kadeřníka
Prostředí
1 900 Kč
Jméno kadeřníka: Jana
Provedené služby: střih
Odpověď kadeřnictví
Děkujeme.
Chodím k Libušce.
(100%)
007,
09.01.2020
Šikovná, milá, perfektní střih, skvělá práce. Děkuji.
Kvalita služeb
Přístup kadeřníka
Prostředí
Vynikající
(100%)
Nelynka,
23.12.2019
Kadeřník Ondra je prostě nejlepší a k tomu je to hrozně fajn člověk. Chodíme k němu s dcerou i sestrou a všechny jsme moc spokojené. Prostě skvělý kadeřník.
Kvalita služeb
Přístup kadeřníka
Prostředí
3 490 Kč
Jméno kadeřníka: Ondra
Provedené služby: střihmelírmytífoukáníbarvení
Super salon
(100%)
Ověřený uživatel,
18.12.2019
Velice milé prostředí a lidi :) Přišla jsem ke kadeřnici Diance s velmi zničenými vlasy a mohu říct, že po 3 návštěvě jsou viditelné výsledky, dává mi po letech vlasy dohromady :)
Kvalita služeb
Přístup kadeřníka
Prostředí
Jméno kadeřníka: Diana
Provedené služby: střihmelírfoukání
Odpověď kadeřnictví
děkujeme
Vzdy uzasny zazitek a perfektni vysledek
(100%)
Ověřený uživatel,
18.12.2019
Do kadernictvi chodim cca 1x za dva az tri mesice. Na navstevu se vzdy tesim - mily kadernik hezke prostredi a hlavne super vlasy!! Nelituji vyssi ceny - stoji to za to
Kvalita služeb
Přístup kadeřníka
Prostředí
3 500 Kč
Jméno kadeřníka: Ondra
Provedené služby: melír
Odpověď kadeřnictví
Děkujeme.
vynikající přístup
(100%)
Ověřený uživatel,
03.12.2019
Salón jsem navštívil poprvé na doporučení mojí ženy, která byla nadšená. Upřímně, moc tyhle věci neřeším, ale pokud jsem nadmíru spokojen, musím ohodnotit.