Studio In

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

-

-

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Bašty 415/6, Brno, 602 00

Není k dispozici

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí--:----:--
Úterý--:----:--
Středa--:----:--
Čtvrtek--:----:--
Pátek--:----:--
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Doporučovaná kadeřnictví v okolí

Salon Galapa

Milady Horákové 23, 602 00

Goldenhair Salon

Minská 8, Brno-Žabovřesky, 616 00

Salon Goldenhair

Kounicova 83, Brno-Žabovřesky, 602 00

Celkem 7 hodnocení zákazníků

Jsem spokojená

Ověřený uživatel, 16.06.2016

Byla jsem zde na barvě a střihu a musím říct, že i když jsem docela náročná a ne vždy odcházím z kadeřnictví spokojená, tak tady se to povedlo. Určitě přijdu zas :-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihbarvení

bobo

bobo, 16.07.2014

Navštívila jsem poprvé studio in a využila slevový kupon. Paní Zdena je zkušená kadeřnice, která výborně stříhá a dokáže poradit. Byla jsem opravdu moc spokojená a objednám se znovu.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihmytíbarvení

Paráda

hana, 18.04.2014

Já tedy musím děvčata pochválit! Chodím do studia už několik let. S mými krátkými,řídkými a jemnými vlasy, barvy "pochcané slámy"- jak říkával můj tatka, se moc dělat nedá. Děvčata mě, ale překvapila.Jejich nápad s podbarvením vlasů do fialova, na bocích a vespodu a nahoře melírek, jsem přijala se slovy " dělejte si se mnou co chcete". Byla to paráda! A navíc bylo vidět , jak i děvčata mají z mého vylepšeného vzhledu radost. Z kadeřnictví jsem vyšla s dobrou náladou a připadala jsem si jako Kleopatra, když triumfálně vjížděla, celá ve zlatě, do Říma.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: melírfoukáníbarvení

průměr

jana01, 13.03.2014

Zakoupila jsem slevový voucher, který obsahoval keratinovou kůru a střih. Hodnota byla 1200 kč já platila 300 kč Se střihem jsem byla spokojena. Keratinová maska co mi paní nanesla mi nevyhovovala.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střih

maximalni spokojenost

perlasina, 09.01.2014

chodím do studia in asi rok,sem moc spokojená,Zdenička je super kadeřnice,perfektne stříhá,má velmi kvalitní vlasovou kosmetiku včetne i pro zákaznice které sou alergické na parabeny a amoniak,je pořád milá a ráda poradí neco nového,tentokrát mám stříhaní 3D technikou-absolutne perfekt......super!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Relativní spokojenost

gabcza, 06.10.2013

V kadeřnictví jsem se cítila dobře, paní byla milá. S výsledkem stříhání jsem spokojená, kadeřnice určitě nic nezkazila, ale zároveň mě střih nijak neoslnil. Byla jsem tam poprvé a možná ještě zajdu vzhledem k příznivé ceně, která byla 335 Kč. Kadeřnictví nabízí možnost zakoupit slevové kupony na své služby přes internet, což jsem předtím bohužel nevěděla, ale jistě se to vyplatí.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihmytífoukání

Průměrné

Kikulín, 06.10.2013

Průměr. Paní nic nezkazila, ale moc dobře nepochopila, co jsem chtěla. Když jsem odešla vypadala jsem sokoro jako když jsem přišla a melír mi dobarvila tak, že dobarvovaná část je znatelně tmavší než zbytek. Závěrečná úprava taky nic moc v porovnání s tím, co umí jiné kadeřnice. Trochu mě vyfoukala, trochu toho laku na vlasy a hotovo. To bych zvládla taky, a mnohem lépe. Naštěstí jsem měla kupón na slevu a platila jsem 400 Kč, jinak plná cena je cca 1200 Kč. Pokud k ní chodíte pravidelně, tak vám dá kupon na další návštěvu, kdy by stříhání s mělírem či barvou stálo asi 360 Kč.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihmelír

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace