Salon Petra Koppová

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

4 536 Kč

-

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Malé nám. 18, Hradec Králové, 500 03

dotazy@salonkoppova.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí--:----:--
Úterý--:----:--
Středa--:----:--
Čtvrtek--:----:--
Pátek--:----:--
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 9 hodnocení zákazníků

Za ty penize nikdy vice

Daniella, 20.05.2023

Ceny vice nez premrstene, neprofesionalita kadernic...a celkove bohuzel zklamani. Souhlasim spise s temi horsimi recenzemi zde. Pokud si reknou za peci o dlouhe vlasy nekolik a ne malo tisic, mely by tomu znalosti, praxe a dovednosti odpovidat. Predem se cenu nedozvite, pak po vas chteji i 8000 u delsich vlasu. Potrebovala jsem sjednotit barvu a tonovani. Vysledek a prubeh pece cenam vazne neodpovida! Zbytecne vyhazovani penez. Priste je aspon clovek moudrejsi a znovu nevyuzije.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

8 000 Kč

Krasna prace bayalage

Ověřený uživatel, 31.01.2023

Po prohlednuti Instagramu specny Markety jsem se pro salon rozhodla na celkove zesvetleni. Jelikoz nechodim moc casto, byla mi doporucena bayalage. S vysledkem jsem moc spokojena. Nakoupila jsem i pripravky na vlasy a mam je mnohem lepsi, nez pred navstevou. Salon je krasny, cisty, klidny.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

5 000 Kč

Jméno kadeřníka: Marketa Johanova

Provedené služby: střihfoukáníodbarvení

Botox nejlepší ošetření na světě

Iva55, 17.07.2022

Ráda bych poděkovala za ošetření vlasů botoxem! Celý život mám krepaté neposlušné vlasy na které nic nezabírá. Po ošetření botoxem jsou vlasy hladké, nekrepatí se, drží jak potřebuji... Samotné ošetření bylo snadné, rychlé a profesionálně provedené. Jsem opravdu nadšená a ráda zase přijdu až mě vlasy začnou zlobit. Mohu všem jen doporučit a jako bonus je krásný salon. Děkuji jste nej!!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Barva,střih, foukaná

zdejší, 24.06.2022

Při návštěvě salonu se mě ujala paní Markéta Johanová. Oceňuji její decentní přístup, klidné vystupování,vše, co zamýšlela dělat, se mnou předem konsultovala, abych to odsouhlasila.Byla velmi pečlivá jak co se týče barvení, tak střihu. Příjemné bylo mytí vlasů vleže spolu s masáží zad. Cena je zde v salonu trochu vyšší, ale to jsem očekávala.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 500 Kč

Jméno kadeřníka: Markéta Johanová

Příšerný melír za 6000,-

andreachopo, 26.05.2022

S tak nepřirozeným a flekatým melírem jsem od žádného kadeřníka v životě neodešla. Požadavek: zesvětlit tak, abych NEMĚLA u hlavy odrosty, tedy ideálně balayage. To paní kadeřnice prý neslyšela, a na hlavě mi udělala melír, který byl tvořen bílými a žlutými pruhy hlavně u pěšinky a v ofině! V koncích prosvětlení bylo takřka neznatelné. Když jsem rozdýchala frustraci a cenu 6000 Kč, vrátila jsem se s reklamací. Všem (včetně paní majitelky!) to bylo prakticky jedno. Kadeřnice se se mnou přela, že takhle jsem to chtěla. Po několika emailech a telefonátech jsem se naštěstí dočkala drobné nápravy, ale odešla jsem se stejně tmavými vlasy, jako předtím. Salon pěkný, služby bída, ceny absurdní.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

6 180 Kč

Jméno kadeřníka: Markéta Johanová

Provedené služby: střihmelírfoukání

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel, 09.11.2021

Dlouho jsem hledala Salon kde poradí. Díky tomuto salonu mám krásné zdravé vlasy. Profesionální přístup a krásné prostředí. Doporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 000 Kč


Provedené služby: střih

Nejkrásnější blond a top služby!

Pavla1, 08.11.2021

Jsem již několik let klientkou Salonu Koppová a pokaždé odcházím nadmíru spokojená. Spoustu let jsem se snažila docílit toho, aby moje blond barva vypadala přirozeně, nebyla ani žlutá, ani fialová a taky abych na hlavě neměla chemlon. Až teprve když jsem se svěřila do péče kadeřnice Petry Koppové, tak se mi to konečně podařilo. Děkuji jejím zlatým rukám!!!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace