Salon Goldenhair

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

1 749 Kč

581 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

Kounicova 83, Brno-Žabovřesky, 602 00

777786090

goldenhair@email.cz

Pondělí8:0020:00
Úterý8:0020:00
Středa8:0020:00
Čtvrtek8:0020:00
Pátek8:0020:00
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
KADEŘNICTVÍ dámské pánské dětské Prodlužování vlasů KOSMETIKA, permanentní makeup, pedikúra manikúra, prodlužování řas.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 117 hodnocení zákazníků

Zázraky se dějí

NikkiT, 23.06.2021

Pokud bych mohla dát víc hvězdiček, ani bych neváhala. Můj sen byl platinová blond, avšak po několika návštěvách jiných salónů kde jsem byla odmítnuta jsem se svého snu začala vzdávat. Dostala jsem kontakt od kamarádky na pana kadeřníka Filipa a s ním i naději. Zanedlouho jde seděla v křesle a po pár hodinách práce, světe div se, platina!!! <3 Kvalita vlasů mi přišla snad ještě lepší než před odbarvováním. Nechápu jak je to možné, ale teď už asi věřím na zázraky. Děkuji Filipe a brzy naviděnou.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Filip

Provedené služby: střihbarveníodbarvení

Spokojenost

Ověřený uživatel, 13.05.2021

Po nucené době, kdy byla uzavřena kadeřnictví, jsem netrpělivě čekala až budu opět moci zajít do Salonu. Kadeřnice Kristýna si opět vyhrála s melírem na mých vlasech a nádherný studený přeliv to byla jen třešnička na dortu:)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Kristýna

Návštěva salonu

Ověřený uživatel, 06.05.2021

V salonu jsem byla cca dva dny zpátky. Musím říct, že jsem neskutečně spokojená a tímto bych i chtěla poděkovat kadeřnici Lucce (Kounicova) za absolutně profesionální služby a péči. Ačkoliv jsem si navymýšlela řadu věcí, Lucka to zvládla na výbornou. Do salonu se pravidelně ráda vracím, takže můžu jen doporučit :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Lucie

Provedené služby: střihfoukáníbarvenížehlení

Perfektní přístup

NikkiT, 30.04.2021

Recenze nepíšu zrovna často, ale tento salón si ji rozhodně zaslouží. Začala jsem asi před rokem chodit k panu kadeřníkovi Filipovi, jelikož jsem už nutně potřebovala změnu po předchozí kadeřnici (jak střihu, tak i přístupu). Průběh byl naprosto skvělý, v salónu vždy vládla veselá a přátelská atmosféra. O výsledku Filipové práce nemluvě. Perfektní. Přes všechny lockdowny jsme byli v kontaktu, vždy mi ochotně poradil a hned jak bylo možné se objednat, dostala jsem termín. Už se nemůžu dočkat. :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

800 Kč

Jméno kadeřníka: Filip

Provedené služby: střihfoukání

Spokojenost 10/10

Janina09, 19.04.2021

Do tohoto salonu chodím již od jeho otevření, Jsem velice ráda že jsem konečně našla salon kde se vám snaží maximálně vyhovět A porozumět. O vlasy se mi stará slečna Kristýna vždyť jsem maximálně spokojená jak sestřihem tak i s barvou. :)) Vlasy mám krásné i teď v této těžké době a to jen díky radám skvěle kadeřnice :) Kadeřnice jsou tu milý a ochotní, v salonu panuje úžasná atmosféra jsou tu velmi přátelští a milí. Kadeřnici Kristýnu můžu jen a jen doporučit vždy si vyslechne vaše přání ale také vám dokáže poradit co by bylo vhodnější pro vaše vlásky.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 850 Kč

Jméno kadeřníka: Kristyna

Provedené služby: střihmytífoukáníbarvení

Těším se na sličného pana kadeřníka

Sofia, 16.04.2021

Nejvíce mi na celém lockdownu chybí péče o vlasy od mého dvorního kadeřníka, který se mnou ochotně komunikoval a odpovídal na mé dotazy, když jsme se nemohli vidět osobně a alespoň na dálku mi poradil, jak mám o vlasy správně pečovat. Děkuji, Filipe :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 390 Kč

Jméno kadeřníka: Filip

Provedené služby: střihmelír

Už aby zase bylo otevřeno :-)

Ověřený uživatel, 16.04.2021

Teším se zase po nekonečně dlouhé době na návštěvu Vašeho salonu a na perfektní služby a relax, které mi už moc chybí a na které jsem si už za posledních několik moc let zvykla. Vaše hýčkání a profesionální přístup mi nemůže nic nahradit. Doporučuji každému! Doufám, že se už brzy dočkám :-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Lucie Hrdličková

Provedené služby: střihmytífoukáníbarvenímasáž
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace