Manon

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

820 Kč

231 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Lidická 353/24, Praha, 150 00

Není k dispozici

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí--:----:--
Úterý--:----:--
Středa--:----:--
Čtvrtek--:----:--
Pátek--:----:--
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Doporučovaná kadeřnictví v okolí

Tomas Arsov Hair & Beauty Institute

V Jámě 696/2, 110 00 Nové Město

Salon Complète

Högerova 13, Praha 5, Barrandov, 152 00

Em-Hair

Na Bělidle 36, Praha 5, 150 00

Celkem 22 hodnocení zákazníků

Nic se nezměnilo!

Ověřený uživatel, 04.08.2020

Nevadí mi počkat, když vidím, že se pracuje. Dnes, 4.8.20, hodinu po otevření pracovala jen jedna kadeřnice, která zavolala do kumbálu - "holky, máte pána". Holky si vzadu povídaly, asi u kafíčka, a to mi vadí. Po deseti minutách jsem odešel, protože arogance mě prostě vadí, a to hodně. Holky by potřebovaly intenzívní kurs chování, ale majitelce to asi nevadí. A o cenách ani nemluvím. Reklamu tomuto podniku opravdu, ale opravdu dělat nebudu

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: holky

Ceny rostou a pořád tam lidi lezou :-)

Jarda20, 23.04.2020

Chodím tam cca 1 za 5-6 týdnů. Pánské ostříhání, omytí hlavy (tady je problém s vodou, kdy teplota kolísá od úplně ledové po zcela horkou a kadeřnice jí jen obtížně zvládají regulovat nebo tvrdí že za to nemůžou že to tak prostě je). Cena 280 za 15 minut práce na pánském střihu je taky dost........, ale lidi tam pořád lezou.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

250 Kč


Provedené služby: střih

Bohuzel na 1 * !!! :((((

Ověřený uživatel, 03.01.2020

Byla mi přiřazena kadeřnice, která už od první interakce byla kyselá. :( Nedala jsem na první dojem (a svou intuici...) a nechala ji dělat svou práci. Během i po ostříhání to vypadalo celkem dobře, tak jsem si rikala, ze je to super... Nechala jsem se ostříhat asi o 30 cm. Nicméně... V průběhu dne mi začaly vylézat "zuby" a po důkladném zkoumání vidím, jak vlasy ani nejsou sestříhané v rovině - co se hloubky vlasů týče (zadní vlasy, které jsou blíže k hlavě, jsou jednou kratší, jednou zase delší). Je mi to fakt líto... Nepovažuji za náročnou klientku, ani na své vlasy moc nedbám a jdu na střih jednou za rok, ale rovně ostříhané vlasy bez zubů jsou snad základ. Už se rozhodně nevrátím... :-(

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

520 Kč


Provedené služby: střih

Well above average

Ověřený uživatel, 30.11.2019

I go there to specific hairdresser to get consistent results. It always works fine. She also speaks English. No fuss around setting meeting and waiting for a haircut. Prices are OK for Prague considering you get 2 washes.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

280 Kč

Jméno kadeřníka: H.P.

Provedené služby: střih

ujde to

Ověřený uživatel, 16.11.2019

Před pár lety jsem tam chodila ke kadeřnici Nikol, která se žel odstěhovala z Prahy, ta byla velmi šikovná kadeřnice (na krátkých vlasech to můžu posoudit). Pak jsem tam ještě měla štěstí na mladého pána, který ale říkal, že tam moc není, že to už hlavně vyučuje. A pak už to bylo špatné, i když to byly tam letité kadeřnice, tak jim šlo spíše o rychlost, než o výsledek. Takže už tam také nechodím. Škoda. Jinak ale prostředí fajn, nečekáte dlouho, cena vždy podobná, rozdíl max 30 Kč.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

350 Kč

Jméno kadeřníka: různí

Provedené služby: střih

stoupání cen

tiveta29, 25.12.2018

chodím tam z časových důvodů cca 2 roky.Pokaždé platím za to samé jinou cenu.Rozdíly jsou 300 kč.To nepochopíte.Stejná barva,stejně dlouhé vlasy.Schovávám si účtenky třeba někdy použiju.Je to jako loterie.Jestli se trefím do stejné ceny.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: pokaždé někdo jiný

Provedené služby: barvení

Toto kadeřnictví již nikdy více

eri, 09.10.2018

Toto kadeřnictví jsem navštěvovala pravidelně, bohužel po dnešní zkušenosti, hledám jiné. Práce ve spěchu , požadovala jsem stříbrošedý odstín a výsledkem je blond barva. Kadeřnice mi poté nabídla přeliv, se slovy , že to ale bude dražší. Tak jsem jí řekla, ať už to nechá . Stříhání se také nepovedlo. Mrzí mě to, ale po mnoha letech přecházím jinam .

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 180 Kč

Jméno kadeřníka: Jméno nevím

Provedené služby: střihbarvení

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace