Manon

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

785 Kč

238 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Lidická 353/24, Praha, 150 00

Není k dispozici

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí--:----:--
Úterý--:----:--
Středa--:----:--
Čtvrtek--:----:--
Pátek--:----:--
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Doporučovaná kadeřnictví v okolí

Hairborn

Vodičkova 31, Praha, 110 00

Tomas Arsov Hair & Beauty Institute

V Jámě 696/2, 110 00 Nové Město

Salon Complète

Högerova 13, Praha 5, Barrandov, 152 00

Celkem 25 hodnocení zákazníků

Nadpis nebyl vyplněn

Krei, 16.05.2023

Absolutně neprofesionální práce. Špatně odvedené obyčejné stříhání.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

440 Kč


Provedené služby: střih

Horší a horší

Adams, 25.03.2023

Neprve bych chtěl říct, že když jsem tam byl minule a předminule, tak byly obě dvě kadeřnice příjemné a vlasy mi ostříhali tak jak jsem si řekl a už jsem myslel, že se tam konečně něco změnilo a já bych mohl změnit názor. To co mi ale nepříjemná a arogantní kadeřnice, která nerozumněla dostatečně česky udělala včera?Z delších vlasů, které jsem chtěl zkrátit O TŘETINU, udělala vlasy tak 5x kratší délky, než jsem si sám ukázal a řekl. K tomu byla vytočená a arogantní, když jsem se jí v průběhu stříhání ptal, jak to stříhá. Opravdu bych nečekal, že někdo dokáže tak zkazit vlasy. V tom kadeřnictví nemáte vůbec jistotu, kdo vás bude stříhat a jaké zkušenosti bude mít, pokud vůbec nějaké mít bude.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

300 Kč

Jméno kadeřníka: Kadeřnice vždy jiná :)

Provedené služby: střih

Jedním slovem "zklamání"

VER, 15.02.2023

Do tohohle kadeřnictví sem chodila docela ráda,jelikož mi vyhovovalo,že nejsou dlouhé čekačky a platila cca 1100kč za barvu a střih. Nicméně dnes co mi byli obarvený pouze 1cm odrosty kadeřnicí která svou práci odflákla aby si mohla povídat s kamarádkou, a její práce trvala 15min i s foukáním. Jinak jsem většinu času čekala po mě chtěli 1070kč. Ještě mi tvrdila, jak by mi nabarvila jen vlasy těsně u hlavy,abych neplatila zbytečně moc . Tohle Vám přijde opravdu adekvátní částka za nevychovanou, nedobrou kadeřnici,která to ještě špatně obarvila a je vidět přechod?????? Katastrofa,už nikdy více!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 100 Kč


Provedené služby: barvení

Nic se nezměnilo!

Ověřený uživatel, 04.08.2020

Nevadí mi počkat, když vidím, že se pracuje. Dnes, 4.8.20, hodinu po otevření pracovala jen jedna kadeřnice, která zavolala do kumbálu - "holky, máte pána". Holky si vzadu povídaly, asi u kafíčka, a to mi vadí. Po deseti minutách jsem odešel, protože arogance mě prostě vadí, a to hodně. Holky by potřebovaly intenzívní kurs chování, ale majitelce to asi nevadí. A o cenách ani nemluvím. Reklamu tomuto podniku opravdu, ale opravdu dělat nebudu

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: holky

Ceny rostou a pořád tam lidi lezou :-)

Jarda20, 23.04.2020

Chodím tam cca 1 za 5-6 týdnů. Pánské ostříhání, omytí hlavy (tady je problém s vodou, kdy teplota kolísá od úplně ledové po zcela horkou a kadeřnice jí jen obtížně zvládají regulovat nebo tvrdí že za to nemůžou že to tak prostě je). Cena 280 za 15 minut práce na pánském střihu je taky dost........, ale lidi tam pořád lezou.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

250 Kč


Provedené služby: střih

Bohuzel na 1 * !!! :((((

Ověřený uživatel, 03.01.2020

Byla mi přiřazena kadeřnice, která už od první interakce byla kyselá. :( Nedala jsem na první dojem (a svou intuici...) a nechala ji dělat svou práci. Během i po ostříhání to vypadalo celkem dobře, tak jsem si rikala, ze je to super... Nechala jsem se ostříhat asi o 30 cm. Nicméně... V průběhu dne mi začaly vylézat "zuby" a po důkladném zkoumání vidím, jak vlasy ani nejsou sestříhané v rovině - co se hloubky vlasů týče (zadní vlasy, které jsou blíže k hlavě, jsou jednou kratší, jednou zase delší). Je mi to fakt líto... Nepovažuji za náročnou klientku, ani na své vlasy moc nedbám a jdu na střih jednou za rok, ale rovně ostříhané vlasy bez zubů jsou snad základ. Už se rozhodně nevrátím... :-(

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

520 Kč


Provedené služby: střih

Well above average

Ověřený uživatel, 30.11.2019

I go there to specific hairdresser to get consistent results. It always works fine. She also speaks English. No fuss around setting meeting and waiting for a haircut. Prices are OK for Prague considering you get 2 washes.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

280 Kč

Jméno kadeřníka: H.P.

Provedené služby: střih

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace